insomnia

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrprobléma: -

Chevignon Forever Mine EDT

Chevignon Forever Mine EDT
2014. november 18.

Nagyon kellemes illat, szerintem sem csak gyümölcsös, hanem fűszeres is, ahogy előttem írták. Rajtam is megdicsérték mások, amikor én már nem éreztem magamon, szóval tartós :)

Chevignon CHE Pour Elle EDP

Chevignon CHE Pour Elle EDP
2014. november 18.

Imádom, régen több üveggel is elhasználtam. Különleges, nagyon tartós illat.
Mostanában sajnos nem látom a boltok polcain, pedig szívesen vennék újra egy üveggel.

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál
2014. november 16.

Fél áron vettem, nagyon szeretem :) Először kicsit aggódtam a keféje miatt, mert nem az ilyen fajtát szeretem, de szépen elválaszt és hosszabbít, meg vagyok elégedve. A csomagolása pedig gyönyörű.

Wella Pro Series Volume Sampon

Wella Pro Series Volume Sampon
2014. november 16.

Közepes sampon. Az illata jó, nagyon jól habzik, úgyhogy kevés kell belőle, jól tisztít. Közvetlenül hajszárítás után még dúsnak tűnik a frizurám, de pár órával később már lelapul. Úgy vettem észre, hogy zsírosítja a hajam, úgyhogy csak alkalmanként használom, ha hozzá van kedvem.

Update: Nem szeretem, soha nem nyúlok érte, szinte tele van még a flakon :/

Dove Oxygen Moisture Sampon

Dove Oxygen Moisture Sampon
2014. november 16.

Állag, habzás, illat rendben van. Viszont nem dúsít, csak nagyon minimálisan, és a hajvégeket szárítja. Csúnyák az összetevői, nekem nem viszket tőle a fejbőröm, de érzem, hogy nem is tesz jót neki. Érzékeny bőrűeknek semmiképp sem ajánlom.
Igazából semmivel sem tud többet, mint a többi Dove sampon, amik fele ennyibe kerülnek.
Elhasználom, de újra nem veszem.

Dove Go Fresh Revive Testápoló

Nagyon jó, újra vevős :)

Tommy Hilfiger Loud for Her

Tommy Hilfiger Loud for Her
2014. november 16.

Szeretem ezt az illatot, elég tartós, nyáron-kora ősszel szoktam használni.

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó
2014. november 16.

Nagyon szeretem, eddig ez a legjobb alapozó, amit használtam, a legvilágosabb árnyalat tökéletes a bőröm színéhez.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)
2014. augusztus 25.

Az első pár használatnál nem különösebben tetszett, de idővel nagyon megszerettem, most fogyott el. Nagyon finom illata van és szép lesz tőle a haj. Most a goodbye damage instant pakolást vettem meg, de később lehet visszatérek hozzá :)