ipszilonze

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Total Control Drop Primer

NYX Total Control Drop Primer
2020. március 27.

Hát, őszintén jobbra számítottam. A mennyiség ennyi pénzért rendkívül kevés, és az egész olyan "meh"-kategória. Tény, hogy szebb vele az alapozó, de nagyon tartósnak nem mondanám, egy egyszerű drogériás Catrice vagy Essence primerrel tartósabb eredményt értem el. El fogom használni, mert tényleg nem rossz, de újravenni nem fogom, az biztos.

RdeL Young Eyebrow Pomade

RdeL Young Eyebrow Pomade
2020. március 27.

A sötétebb árnyalatot vettem meg, és tökéletes. Végre nem egy vöröses-pirosas barna. Nekem még a hozzá járó ecset is bejön, mondjuk azt inkább akkor használom, ha utazásnál viszem magammal. Arra kíváncsi leszek, mikor kezd el beszáradni, egyelőre viszont teljesen elégedett vagyok.

Revolution Maxi Reloaded Palette

Revolution Maxi Reloaded Palette
2020. március 27.

Ez a paletta elképesztően jó! Nem porzik, pigmentált, és tartós. Nekem a barnás-vöröses paletta van meg, és külön öröm, hogy minden egyes szín használható a nagy választék ellenére is.
Tartalmaz matt, fényes és kisebb-nagyobb csillámos festéket is, úgyhogy szinte minden alkalomra tökéletes.
A mérete miatt valóban nem túl mobilis, de ettől eltekintve semmilyen negatívumot nem tudnék felhozni.

Catrice Lash Couture #InstaVolume Műszempilla

Catrice Lash Couture #InstaVolume Műszempilla
2020. március 27.

Meglepett, hogy a dússága ellenére egészen természetes. Ez volt az elő soros műszempillám, mégis könnyű volt felhelyezni, eltávolítani, és valóban többször is használható, micellás vízzel könnyen lejön a ragasztómaradvány is róla.

Avon Care Aloe Vera és Uborka Lehúzható Arcmaszk

Avon Care Aloe Vera és Uborka Lehúzható Arcmaszk
2019. október 12.

Nagyon jó ez a maszk! Hűsítő, nyugtató, a bőröm puha és szép tőle. Lehet hogy placebo, de mintha a pattanások is halványodnának tőle.
Lehúzni is könnyű, nem tépi az ember arcát, és az illata is finom. Eddig csillagos ötös.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2019. szeptember 23.

Maga az elgondolás tetszik, hogy saját ízlés szerinti palettát alakíthatok ki, és nem lesznek olyan színek, amelyek csak porosodnak, míg a többit használom.
Négy színt vettem, a 13-as (snowflake) egy enyhén csillogó fehér, ami a tetején csillog, de amint lekopik a csillogó réteg, olyan, mint egy gyenge púder, egyáltalán nem pigmentált. A második a 09 (chilli vanilli), ami egy világos, matt vaníliás árnyalat, szintén nulla fedőképességgel.
A harmadik egy matt vöröses barna, a 07 (mauvie-time!), ez legalább nyomokban tartalmaz színt, de az is foltosan fog, és hiperkönnyen maszatolódik.
A negyedik, a 10-es számú (my kind of brown) az egyetlen, ami bár szintén alulpigmentált, de rendszeresen használom, de azt is csak szemöldökre, mert színében passzol. Kár értük amúgy, mert masszív a csomagolás, és nagyon jó is lehetne, de ez így marhára nem éri meg...

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2019. szeptember 23.

Kezdetben viszolyogtam a keféjétől, inkább az ONE-széria kialakítását kedvelem, de be kell látni, hogy tényleg fantasztikus ez a spirál, úgy ahogy van. Szétválaszt, pigmentált, tartós, és egy vagyonba sem kerül.
Legfeljebb a csomagolása, ami szerintem kicsit gagyi, huzamosabb használat után az arany felület kissé kopik.

Avon Clearskin Lehúzható Mitesszereltávolító Maszk

Avon Clearskin Lehúzható Mitesszereltávolító Maszk
2019. szeptember 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amikor kipróbáltam: azt gondoltam, hogy a black mask-hoz hasonló lesz és látványosan kihúzkodja a mitesszereket. Hát nagyot tévedtem. Annak ellenére, hogy iszonyatosan fáj lehúzni, maximum az arcon található kis pihés szőröket szedi le, az én mitesszereimmel az égvilágon semmit nem csinált. Tulajdonképpen leginkább egy sűrű iskolás ragasztóhoz hasonlít, mind állagában, mind hatékony(talan)ságában. Az arcomat rendesen megviselte a tortúra, órákig piros volt még utána. Soha többet.

Avon Care Sun+ Napozás Utáni Hűsítő Spray

Avon Care Sun+ Napozás Utáni Hűsítő Spray
2019. június 29.

Nagyon jó kis cucc, hamar segít a leégésen. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Isana Clear + Care Olajmentes Micellás Szemfesték Eltávolító

Isana Clear + Care Olajmentes Micellás Szemfesték Eltávolító
2019. június 25.

Előnye, hogy nagyon olcsó és táskabarát kiszerelés, de a fél flakont el kell használni, hogy leszedje a tartósabb sminkeket. Újravenni biztosan nem fogom, inkább maradok a beváltnál, de a flakonját biztosan felhasználom még utazásoknál áttöltögetéshez.