Irina

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. szeptember 13.

Lehúztam vele ezt a nyarat, és meg vagyok elégedve. Tényleg szárít egy kicsit, de enyhe hámlasztás mellett ez engem nem zavart, nem húzódott tőle a bőröm. Többnek érzem, mint egy szimpla fényvédő, a benne lévő rengeteg hatóanyag valószínűleg tényleg hat :)

Synergen Hidratáló Krém Problémás Bőrre

Synergen Hidratáló Krém Problémás Bőrre
2014. március 24.

Már egy pár hónapja megvan ez a krém. Először úgy használtam, ahogy írta, napi kétszer, de pár hét múlva túlhámlasztotta az arcomat. Azóta akkor használom, amikor amúgy is hámlasztani kellene, ilyenkor éjszakára felkenem, és reggelre teljesen jól letisztítja a bőrömet. Nem csodaszer, de az évek óta egyre jobban zsírosodó bőrömön hosszú távon is visszafogta a faggyútermelést. Szóval akkor sem zsírosodik már annyira, amikor nem használom hetekig. 700 Ft körül volt, szerintem simán megéri. Ja, és a begyulladt pattanásokat is lehúzza.

Clarins Younger Longer Balm

Clarins Younger Longer Balm
2012. július 10.

Ez a krém tényleg nagyon jó, az én problémás bőrömön a hatása drámai. A szarusodás megszűnt, a faggyútermelés mérséklődött és néhány nap után valóban sokkal teltebb és egészségesebb a bőröm. Csak az ára miatt 4 csillag.

Update: Már használom vagy egy hónapja, hol minden este, hol 2-3 naponta. Összefoglalva a benyomásomat: igen - egészségesebb lesz tőle az ember lányának bőre. Nagyon jó!

TRS Rose Water

TRS Rose Water
2012. június 20.

Ez a rózsavíz elsősorban ételekbe való, de éppen ez az előnye: nincs benne tartósítószer és nem drága (500 Ft). Én már lassan mindenhova fújom, mindenféle bőrpirosságra jó: fémallergia, ekcéma, borotválás után, pattanásokra, fejbőrre. A faggyútermelést és izzadást is mérsékli. Mivel olcsó, nem kell vele spórolni, nem kell sokáig tárolni, így nem romlik meg. Szerintem érdemes kipróbálni, vagy bármelyik másik gyártmányt, amit ételekbe raknak - ha másért nem, az illata miatt :)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2012. június 20.

A legjobb és legolcsóbb megoldás hajnövesztésre, a hajzsírosodás csökkentésére és a szeplők, anyajegyek, májfoltok halványítására, de a szemölcsöket is segíthet meggyógyulni. Számomra a ricinusolajjal semmi sem veszi fel a versenyt. Ja, és a használatról: én majonézt készítek belőle egy tojássárgájával, pár csepp citromlével. Ha valakit zavar az illata, tehet bele teafaolajat, vagy levendulaolajat, vagy akármit, hogy kellemesebb legyen. Hajmosás után, szárazra törölt hajra kell felvinni, elsősorban a fejbőrre, bemasszírozni és bedunsztolni. Én hennával festem a hajam, ahhoz is keverek ricinusolajat, amit így könnyebb felvinni és két legyet ütök egy csapásra :)

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2012. június 12.

Én szeretem, már nagyon régóta használom. Sokáig elég, nincs benne alumínium, nem hagy foltot. Ami azt illeti, kevés olyan termék kapható, ami csak ezeknek a kritériumoknak is megfelelne.

Akamuti Neem Mineral Mask

Akamuti Neem Mineral Mask
2012. június 10.

Kiadós maszk, amit saját magunknak kell bekeverni. Az első pár használatkor a bőr kipirosodhat, ezért lemosása után rögtön krémezni kell. Nagyon hatékonyan szárít és méregtelenít, nekem bevált.

Bioderma Sébium AKN

Bioderma Sébium AKN
2012. június 10.

Gyógyszertárban kértem mintát, mert sokaknak bevált ez a krém. Nekem rendesen felszívódott és csak kicsit csípett. A felszínes pattanásaim csökkentek, a faggyútermelés is. De egy idő után, mélyen a bőröm alatt kitakaríthatatlan, óriási pattanások lettek, amik hetekig, vagy hónapokig meglátszottak. Azt hiszem, mindenképpen érdemes először csak mintát kérni, és csak utána beruházni rá, mert nagyon rá lehet faragni vele.

Laura Biagiotti Laura EDT

Laura Biagiotti Laura EDT
2012. június 10.

Én is nagyon szerettem, de mintha tényleg megváltozott volna... nem érzem olyan tartósnak, és olyan harmonikusnak sem, mint régen. Még nem találtam ehhez fogható tiszta, friss, nőies illatot.

Faith In Nature Rozmaring Sampon

Faith In Nature Rozmaring Sampon
2012. június 10.

Nagyon agresszív sampon, gyanítom emiatt van, hogy mosás után repül a haj, de másnap már zsíros. Az én hajamat kifejezetten károsította, még úgy is, hogy a hozzávaló balzsamot is használtam.