Isla

Regisztráció dátuma: 2021. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2021. július 3.

Eddig csak tápláló, "beszívódó" körömerősítőket használtam, aztán mostanában szert tettem erre is. Tetszett, hogy instant megszépítette a körmöket, fényessé varázsolva őket, az viszont nem, hogy csúnyán kopik. A használati utasítás betarthatatlan, nem lehet naponta vagy akár heti többször felkenni, mint a felszívódó fajtát, három réteg után egyben lejön. Az én körmömet valamelyest erősíti, de mivel a fehér részéről jár le először (ami a törékeny), így ezt nem viszi túlzásba. Adok egy közepest.

Eveline Cosmetics SOS Lash Booster

Eveline Cosmetics SOS Lash Booster
2021. július 3.

Könnyen kenhető, fehér, argános szérum, remek kefével. Éjszaka használom, de volt hogy nappal szempillaspirál alá kentem fel. Én szeretem, mert regenerál és segített a növésben is.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Intenzív Karcsúsító & Formázó Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Intenzív Karcsúsító & Formázó Szérum
2021. július 3.

A brutál hűsítő érzést nekem nehéz volt kibírnom míg elmúlik (mondjuk nem télen kellett volna elhasználnom). Illata jó, hatása megfelelő - természetesen senki nem fog ennyitől lefogyni. Ezek az Eveline karcsúsítók egy próbát biztosan megérnek, ennyi biztosan el fog fogyni.

Eveline Cosmetics Banana Care Kézbalzsam

Eveline Cosmetics Banana Care Kézbalzsam
2021. július 3.

Atyám, ez de rettenet volt - még jó hogy kevés van benne. A szaga pusztító, hatása minimális. A cuki flamingós csomagolással vettek meg.

Eveline Botanic Expert Mélyhidratáló Nappali és Éjszakai Arckrém Kókuszolaj Kivonattal

2021. július 3.

Rengeteg van benne, én csak kábé a feléig bírtam az egy év alatt. Nem csinál semmit és nem is túl kellemes érzés az arcon. Kókuszillata hamar elillan.

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém

Eveline Cosmetics Pure Control Hidratáló-Mattító Krém
2021. július 3.

Pattanásokra (és társaira) hajlamos bőrre való hidratálót kerestem mindigis a stiftes alapozóm alá. Nagyon szerettem: nem fényesített ki, praktikus a tubusa, kellemes az állaga.

Clean&Clear Shine Control Hidratáló Krém

Clean&Clear Shine Control Hidratáló Krém
2021. július 3.

Tiniként szerettem a friss illatát és a könnyed állagát, de újravenni már nem tudtam, mert nem találtam a boltok polcain. Nem mondom hogy mattít (ez egy hidratáló végtére is), de teljesen jó volt és praktikus.

Selfie Project Shine Like A Star Peel-Off Maszk

Selfie Project Shine Like A Star Peel-Off Maszk
2021. július 2.

Csípem ezt is meg a többi Shine Like a... maszkot is. Érdemes kipróbálgatni őket, némelyik egész ígéretes hatóanyagokat tartalmaz, meg az egész kivitelezés tök egyedi. Fiatalok bőrére több nemigen kell; én párszor már újravettem.

Selfie Project Shine Like A Star Pearl Ragyogó Arcmaszk

Selfie Project Shine Like A Star Pearl Ragyogó Arcmaszk
2021. július 2.

Olyan fiataloknak ajánlom, akiknek még nem is kéne maszkokat alkalmazniuk. Ha már muszáj, arra ez jó lesz. Cukik a csillámok benne és jó az illata. Könnyen le lehet húzni, nem túl erős. Ártani nem árthat.

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2021. július 2.

Kék, nehéz, durván meleg réteget képez az arcon ez a pakolás - alig vártam hogy lemoshassam. Elvileg nekem való csodahatóanyagok vannak benne, de én más hatását nem vettem észre minthogy szárít és irritál. Szimpatikus volt a két részbe csomagolás.