ISzilvi

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2011. augusztus 27.

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Tipikusan az a krem, amiben semmi hatoanyag nincs. Se nem art, se nem hasznal. Talan zsiros borre jo, az enyemre csak nyari kanikulaban jott be. Ennyi penzert sokkal jobb es hatasosabb kremeket is lehet venni. Az illata finom, a texturaja jo, ennyi.

Sebamed Fresh Dezodor Active

Sebamed Fresh Dezodor Active
2011. augusztus 13.

Sokaig hasznaltam, kb 2 evig, de ezutan kezdett kevesbe hatekony lenni. Eleinte az egesz napot kibirta(m), mostanaban mar 2-3 alkalommal is utana kell kenni, hogy ne legyek izzadtsag szagu. Ezzel egyutt egy jo, karos anyagoktol mentes deo. Megprobalkozok egy kis levendula-teafa-szodabikarbona komboval, hatha ugy hatekonyabb lesz. Kar, mert kifejezetten tetszik a nagyon gyenge illata, olyan tisztasag illata van:)

Organique by Himalaya Tápláló Hidratáló Arckrém

Organique by Himalaya Tápláló Hidratáló Arckrém
2011. augusztus 13.

Erdekes, hogy a boromet az orcakon "kicsipi", piros lesz amit egy ego erzes kiser, kb fel oraig nem is mulik el (csak tipp, valoszinu a sodium benzoate-ra valo allergia okozza). A ferjemnek, akinek zsiros bore van, viszont teljesen jo.
Jo minosegu natur kozmetikum egyebkent, a testapoloja teljesen bevalt.

Naturissimo Hamamelisz Dezodor

Naturissimo Hamamelisz Dezodor
2011. augusztus 13.

Osszessegeben nagyon jo termeszetes dezodor. Az illata egy picit furcsa elsore, olyan gyogynovenyes, konnyen meg lehet szokni. Sot, ez alapjan unisex, ferfiaknak es noknek is jo. A triethyl citrate miatt sokkal hatasosabb izzadas ellen, mint a legtobb natur/bio deo, az illoolajok ezt erositik, egy atlagos nap utan este is jo illatu vagyok. Egy izzadosabb, melegebb napon azert ra kell segiteni egy ket fujassal napkozben is. Borotvalas utan is hasznaltam es abszolut nem irritalja a bort. Az ara is jo.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2011. augusztus 13.

Nagyon jo termek, tenyleg szuper szaraz borre. Az illata nagyon jo, elmeny vele a tusolas. Lehetne egy picit olcsobb:)

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25

Bíborkasvirág Fényvédő Krém SPF25
2011. augusztus 13.

A szaraz boromre nagyon jo ez a krem, raadasul szep szint is kolcsonoz az arcnak, igy mindennapi hasznalatra is kivalo. Eddig csak arcra hasznaltam es mivel nagyon nem szeretem az alapozokat es pudereket, ez helyettesiti nalam az alapozast. (igaz, a borom szep, valoszinu, hogy problemas borre keves lenne ez a fedokepesseg). Egy kicsit fog, de kijon a ruhabol konnyen. Konnyebb ugy felkenni, ha elotte tonikkal egy kicsit benedvesitjuk a bort.
Nagy pozitivum, hogy termeszetes anyagu es csak fizikai fenyvedoket tartalmaz, viszont nem maszkszeru es nagyon konnyen kenheto mas, csak fizikai fenyvedelmet tartalmazo napozokkal ellentetben.
Az ara is nagyon rendben van, es raadasul kivalo magyar termek.
A 4 csillagot is csak azert kapta, mert hianyolom belole a cink oxidot a szeles spektrumu UVA vedelemhez, de mindennapi hasznalatra kivalo. En napozashoz cink oxidos kremet hasznalok, viszont ez lenyegesen kellemesebb a mindennapokra.

L'Occitane Very Precious Regenerating Concentrate

L'Occitane Very Precious Regenerating Concentrate
2011. augusztus 13.

Elhasznaltam egyet pigmentfoltok megelozese es a bor fiatalon tartasa celjabol. Igazabol semmi erdemleges hatasrol nem tudok beszamolni, azon kivul, hogy egy ido utan elkezdte irritalni az arcboromet es allandoan piros lett a orrom melletti resz. Hogy valami pozitivumot mondjak rola, az illata jo... ennyi penzert azonban sok mast is lehet venni, ami tobbet tud.

L'Occitane Pure Shea Butter

L'Occitane Pure Shea Butter
2011. augusztus 13.

Miutan elsonek talalkoztam ezzel a "kremmel", akkor kezdtem erdeklodni az alapanyagok irant. Azota sem szunik meg bennem az erzes, hogy hatalmas atveres. Ennyi penzert ilyen pici mennyisegu shea vajat es raadasul finomitott is.... nalam kihuzta a gyufat. Az araert legalabb 100g kivalo minosegu finomitatlan shea vajat lehet venni...