iszka

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Photoderm Max Kompakt Púder SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Kompakt Púder SPF50+/UVA24
2016. május 2.

Januári külföldi nyaralásra vettem, mivel a hófehér bőrömet nagyon kellett védenem. Pigmentfoltosodásra hajlamos bőröm van, de amúgy nem tartozok a legérzékenyebb bőrűek közé napozás terén (szépen szoktam barnulni). Ez a fényvédő teljesen megvédett az extrém napsugárzás ellen, felvitele nekem a mellékelt szivaccsal is ment, bőröm imádta, nem zsírosodott, nem lett irritált és ami a legfontosabb nem jött elő egy pigmentfolt sem, és csak ott pirult meg az arcom, ahol nem kentem be alaposan (hajtőnél, ott viszont szinte leégett az extrém nap miatt). Tehát nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert azt nyújta amit megígér, csak arra kell figyelni, hogy sokszor, alaposan kell használni. Ez azt jelenti, hogy nekem két hét alatt több, mint fele elfogyott (végig tengerparton)! De nem bántam, mert mellette egészséges színe lett az arcomnak, pigmentfoltok nélkül. Csak ajánlani tudom, másrészt szép egységes bőrt eredményez felvitel után, a kiszerelés praktikus strandra, mindenhova. Világosabb árnyalatot használtam, nem ütött el még a barnulás után sem. Amikor vettem nem is volt egy gyógyszertárban sem a sötétebb árnyalat. Nagyon problémás bőrnél a fedése valóban kevés lehet, de ne feledjük nem alapozónak készült. Mivel csak extrém körülmények között használom, így azt is elfogadom, hogy gyorsan fogy. Nekem megérte az árát a maximális védelem.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2016. április 23.

Elhasználtam, nekem túl lassan szívódik fel, sokáig zsíros érzetet hagyva maga után, mégsem hidratál eléggé. Illata ennek is intenzív, nekem ez sem tetszett benne annyira. Körömvirágos társa sokkal jobban bejött nekem.

Alverde Körömvirágos Kézkrém

Alverde Körömvirágos Kézkrém
2016. április 23.

Gyorsan beszívódik, gyorsan enyhíti a kiszáradt bőrt. Rendszeresen használva szépen karbantartja a kezeket télen. Illata erős, de nekem tetszik.

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere
2016. április 23.

Két tubust elhasználtam, szerintem fedése bb krémnek megfelelő, szépen egységesít, az árnyalata nem a legeslegjobb, kicsit mintha szürkítene. Anti aging hatása nincs, sőt, mintha picit szárítaná az én enyhén problémás, enyhén öregedő bőrömet. Én úgy hallottam, hogy termékpaletta váltás miatt megszüntetik. Ára miatt, hidratálóval jó volt.

Astor Lift Me Up Anti-Aging BB Krém SPF20

Astor Lift Me Up Anti-Aging BB Krém SPF20
2016. március 7.

Kb 1 hete használom. Nagyon sűrű, kissé ragacsos, inkább alapozó. Közepes bőrhibákat fedi, egységesít, de valóban kissé irritál. Nem túl kellemes viselni. Túl intenzív az illata. Hidratáló krémmel keverve elmegy. Nyárra tuti nem ajánlom. Jelenleg keresek egy jobbat, aztán kuka...

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2016. március 7.

Kisbabám bőre a téli fűtési szezonban nagyon kiszáradt. Fürdetés előtt jó vastagon bekenve két nap alatt rendbehozza a bőrét, ezért szeretem. Egész jól kenhető. Az én kiszáradt kezemre azonban nem vált be. Arcomra sem. De testre szuper.

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2016. március 7.

Én imádom, főleg nyáron. Szeretem az illatát is, igazi tisztaságillat. Nekem, de tudom ez eléggé szubjektív. Kitűnően tisztít, enyhén radíroz, felfrissít. Én tusfürdő helyett egész testre használom. Utazáshoz csak ezt, olyankor arcra is, amúgy arcra tényleg nem túl szerencsés a mindennapos használata, mivel nagyon tud szárítani. A kisebb bőrhibákat szépen kezeli. Mindig tartok otthon. Tipp a tartósságra: felezd el a szappant és úgy használd. Így nem ázik az egész, tovább kitart.

Manna Organikus Kakaóvaj

Manna Organikus Kakaóvaj
2016. március 7.

Kissé nehézkes alkalmazni, de megéri. (Télen fütőtestre tettem). Terhesség alatt használtam, nem lett csíkom. Nyáron napvédelemre a már barna bőrnek ideális lehet. Valóban kissé túlárazott, és rendszeres használat mellett hamar el is fogy.

Kiko After Sun Hair Repair Serum

Kiko After Sun Hair Repair Serum
2016. március 7.

Kellemes illat, nem ragad, könnyen kifésülhető, élletteli haj, strandolás után is. Kiszerelése miatt kedvező ár-érték. Hátrány: csak külföldön fellelhető és csak strandszezonban. (Legalábbis nekem máshol/máskor nem sikerült)

Avon Advance Techniques Száraz Sampon

Avon Advance Techniques Száraz Sampon
2016. március 7.

Nulla pont, ha lehetne adni. Büdös és csak ront a helyzeten a ragacsossága. brrrr. Hozzáteszem én nem szeretem a túl intenzív illatokat a hajamon, mert úgy érzem megfulladok, tehát ha valaki szereti, hogy erősen illatozik a haja, annak ez a része tetszhet...