iszlainiki

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: -

Head & Shoulders Anti Hair-Fall Tonic

Head & Shoulders Anti Hair-Fall Tonic
2014. július 10.

Nagyon jó, szétbizsergeti a fejbőröm, frissít, elzsibbad az egész tőle, ilyen durva hatást még nem éreztem!

Nivea Happy Time Body Lotion

Nivea Happy Time Body Lotion
2014. március 30.

Nagyon boldog illata van!!! :)

Avon Sun After Sun Napbarnított Bőrszínt Élénkítő Csillogó Testápoló

Avon Sun After Sun Napbarnított Bőrszínt Élénkítő Csillogó Testápoló
2014. március 19.

Napozás utánra nem igazán jó, nem hűsít, nem nyugtatja úgy a bőrömet. Inkább arra jó, hogy a már lebarnult bőrömet nagyon szépen kiemelje. A csillámok is segítenek ebben, nem ragad, és látványos a hatása.

Eucerin DermoPure Fedőstift

Eucerin DermoPure Fedőstift
2014. március 19.

Elég jó korrektor, nagyon szépen és tartósan fed. Szemkörnyékre nem olyan jó, de segít eltüntetni a bőrhibákat.

Vichy Nutriextra Creme

Vichy Nutriextra Creme
2014. március 19.

Nulla ez a krém, semmit nem hidratált, alig kentem fel a bőrömre, de nem tudta beszívni. Aztán szépen ledörzsölhető... Az illata sem jött be. Ragad, idegesít, hogy rajtam van.

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2014. március 19.

Nagyon szépen lemosta a sminkemet, nem csípte a szemem, könnyen leöblíthető, tényleg jól habzik. Kicsit sem irritálta a bőröm, érzékeny bőrűeknek tökéletes :)

Hawaiian Tropic Protective Sun Spray Lotion

Hawaiian Tropic Protective Sun Spray Lotion
2014. március 19.

Kreol bőröm van, ezért soha nem égek le. Az arcom és a vállam kicsit megpirul, oda fújok belőle, illetve az anyajegyeimet védem. Az illatáért odáig vagyok! Jól kenhető, könnyen beszívódik, szerintem nagyon jól véd. A családban mindenki más le szokott égni a napon, de ez megvédte őket, és barnulni is engedte a bőrüket, a többi naptejjel ellentétben.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2014. március 19.

Nem problémás a bőröm, így nekem tökéletes. Nem szárítja ki, de nagyon szépen tisztítja az arcom, a mindennapi arcápolásom része. Jobb, mint egy bőrradír. Teljesen sima lesz tőle az arcom, eltünteti az elhalt hámsejteket és rendesen kitisztulnak a pórusaim. Kicsit bizserget és használat után felfrissülök és matt lesz tőle a bőröm. Könnyen lemosható, jól habzik. Sokáig elég, amennyi benne van.

Garnier Ambre Solaire Napozás Utáni Frissítő Hidratáló Spray

Garnier Ambre Solaire Napozás Utáni Frissítő Hidratáló Spray
2014. március 19.

Amikor napozás után bekenem, érzem, hogy szinte iszik a bőröm, annyira jól hidratálja. Tökéletesen beszívódik pillanatok alatt, könnyen kenhető, tetszik, hogy fújós. Az illatát imádom. Nem hámlottam le egyáltalán és enyhítette az égés érzését is. A piros részek gyorsan bebarnultak és regenerálódott a bőröm. Kellemesen hűsít.

Garnier Intensive 7 Days Regeneráló Testápoló Tej

Garnier Intensive 7 Days Regeneráló Testápoló Tej
2014. március 19.

Nagyon jó testápoló, ezt a 7 napot csak marketinghúzásnak hittem, de tényleg nagyon sokáig kitart a hatása :) Hidratált és fényes lett a bőröm tőle, feltöltötte. Jól beszívódik, nem zsírosít és kellemes az illata.