itsjucus

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. november 12.

Egyszer vettem és imádtam, valahogy szuperül kézre állt az ecsete, de aztán újra leszoktam a sminkelgetésről és lusta is voltam állandóan kihúzni szemem és megkapta a kishúgom, ő is nagyon szerette.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2019. november 12.

Többször újra vettem, kiválóan fed. Ajándékba is vettem a barátnőm is vett miután megmutattam neki. Ritkán sminkelek így ritkán is kerül elő, de nagyon hasznos főleg a bizonyos napokon mikor úgy nézek ki mint egy túrórudi akit szemen is vertek :D

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2019. november 12.

páromtól kaptam csak úgy, nekem alapvetően nagyon fehér a bőrőm, konkrétan hulla fehér vagyok és mikor lekezdtem használni kénytelen voltam egy tonna pirosítót is használjak, mert mondta a párom, hogy ez mégjobban sápaszt, de fedni tökéletesen fed mint egy barbibaba úgy néztem ki tőle, én nem kentem alá semmit se hidratálót se primert mégis tökéletesen fenn maradt egésznap, nem folyt el nem lett a pulcsim olyan ha levettem és az arcomhoz ért stb. Szóval csak az árnyalatot kell belőni és szuper.
Én végül elhasználtam és nem vettem újra, mert mostmár oda figyelek hogy ápoljam a bőröm és elég egy minimális BB krém, hogy tökéletes legyen. Amúgy sze sezeretem sminkelni magam, plusz az edzések előtt után kenegetni leszedni nem sok kedvem lenne.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2019. november 12.

Apukámtól kaptam, neki mindig is jó ízlése volt. Nagyon szeretem, elég intenzív az illata úgyhogy nekem ez ilyen bulis, ünneplős, randizós inkább.

Elséve Töredezés Elleni Tápláló- Regeneráló Krémpakolás

Elséve Töredezés Elleni Tápláló- Regeneráló Krémpakolás
2019. november 12.

Nekem semmit nem csinált a hajammal.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2019. november 12.

Az utóbbi időben nagyon ki van száradva a hajam vége, de ezzel szép puha és kevésbé töredezik, de azért nagy csodát nem művel.

Lavera Basis Kézkrém

Lavera Basis Kézkrém
2019. november 12.

Nekün kegy orvos ajánlotta a párom száraz kezére, azóta finom puha a keze és én is ezt használom. Napközbenre tökéletesen bevált. Jó illata van, gyorsan beszívódik kevés kell belőle és finom puha lesz tőle a kezem. De éjszakára azért igyekszem zsírosabb krémmel kenni a kezem.

Baba Tusfürdő Férfiaknak Vadszederrel és Gyömbérrel

Baba Tusfürdő Férfiaknak Vadszederrel és Gyömbérrel
2019. november 12.

Imádom az illatát, párom mondjuk nem rajongott érte, de én elhasználtam :D

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2019. november 12.

Ezt használom gyantázáshoz és szárazsamponnak is. Régen az utóbbira nagyon bevált, de megváltozott a hajam is ( nagyon száraz és sprőd lett, mert elköltöztem és sokkal keményebb itt a víz azóta sokat szenvedek a hajammal) meg lehet maga a por is bár nem hinném, és azóta nem igazán működik szárazsamponnak. Amúgy szeretem, mindig van otthon.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2019. november 12.

Imádom az illatát! Már 5-6 éve szinte csak ezt használom, hozzáteszem az eu de parfum-nek tartós az illata a másiknak nagyon hamar elillan.