itsjucus

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Nu Skin Mélytisztító Sampon

Nu Skin Mélytisztító Sampon
2019. november 11.

Na ezt a sampont imádtam. Már majdnem mindennap kellett volna hajat mossak és egyszerűen nem nagyon találtam megoldást a gondomra, aztán ezt megvettem és azóta elég heti 1-2 alkalommal hajat mosnom. Király. És imádom az illatát is, a párom is mindig lenyúlja, nagyon szeretni ő is.

Nu Skin Nu Colour Lip Plumping Balm

Nu Skin Nu Colour Lip Plumping Balm
2019. november 11.

Szeretem, hogy hidratál és ahogy bizsereg tőle a szám, de lehet ennyiért nem veszem újra.

Nu Skin ReNu Hair Mask

Nu Skin ReNu Hair Mask
2019. november 11.

Elhasználtam egy tubussal, de nekem nem jött be, Nem lett hiper szuper selymes a hajam, talán azért, mert amúgy is elég finom és puha hajam van. Nem vettem újra.

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém

Nu Skin Ap-24 Fluoridos Fehérítő Fogkrém
2019. november 11.

Lassan 2 éve kipróbáltuk és rajtunk maradt :D Pár hónap után elfogyott a sokadik doboz és nem rendeltem újat időben, ekkor vettem egy fogkrémet a dm-ben. Mikor a párom hazaért és megmosta a fogát közölte dobjam a kukába, mert neki a nu skines kell. Annak jobb az íze tovább friss az érzet és fehérebbek a fogai és amúgy is hogy merészeltem másikat venni :D (Itt tenném hozzá, hogy ő nem nu skin fanatik, meg nem foglalkozik vele, de ezt a fogkrémet imádja) Én is szeretem, mert tényleg fehérebbek a fogaim, persze nem ér fel egy orvosi fehérítéssel, de az eredeti fehérségét visszanyerték a fogaim, pedig sokat kávézok teázok és hébe hóba dohányzom is,.

Nu Colour Curling Mascara

Nu Colour Curling Mascara
2019. november 11.

Szeretem, pont jó a keféje a nyomi pilláimhoz, de én jobban szeretem a vízálló spirálokat. Ezért az árért nem veszem újra.

Nu Skin Hand Lotion - Kézkrém

Nu Skin Hand Lotion - Kézkrém
2019. november 11.

Nem zsírosítja a bőröm és gyorsan beszívódik, az illatát semlegesnek mondanám, azonban nekem nem hidratálja megfelelően a kezem, kb ahogy beszívja kenhetem újra. Sajna ezért az árért nagyon nem éri meg. Elhasználtam egy tubust de nem veszem újra..

Nu Skin NaPCA Moisture Mist

Nu Skin NaPCA Moisture Mist
2019. november 11.

Nagyon szeretem. Nyáron a melegben frissít, de nem szárítja a bőröm. Anyukám is tudja használni pedig súlyos ekcémás és mindentől allergiás reakciója lesz.
Meglepően sokáig elég.

Polishing Peel Skin Refinisher Arctisztító Bőrradír

Polishing Peel Skin Refinisher Arctisztító Bőrradír
2019. november 11.

Én nagyon szeretem. Eszméletelen puha lesz utána a bőröm. Már 2szer újra vettem. Többnyire akkor veszem mikor akciós, mert amúgy elég drága

Nu Skin Epoch Baobab Body Butter

Nu Skin Epoch Baobab Body Butter
2019. november 11.

Régóta szemeztem vele, de nem mertem megvenni végül beruháztam rá mikor akciós volt és nem bántam meg. Hihetetlenül ápol és hidratál. És az illata is kellemes. Nem lesz tőle zsíros érzetem. Király

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud
2019. november 11.

Én már vagy 4 tubussal használtam el, nagyon szeretem. Néha picit kipirosodik a bőröm ha sokaig nem használom. De szepen helyre teszi a kipirosodott pattanásokat stb.