itsjucus

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Epoch Ava Puhi Moni Korpásodás Elleni Sampon

Epoch Ava Puhi Moni Korpásodás Elleni Sampon
2019. november 11.

Párom miatt vettem meg, mert nagyon korpás volt a haja és szuperül használt. Én is kipróbáltam mikor a saját samponom elfogyott és hát nem véletlen korpás hajra való, nekem nem jött be, mert ilyen nagy bőrlemezkék váltak le a fejemen elég visszataszító volt, de mondom a páromnak a korpára bejött és szerette, pedig az a fajta pasi aki képes szapannal fürdeni hajat mosni és szerintem a fogát is azzal mosná :D. Az ára tényleg sok ezért a 4 *

Zewa Pure Nedves Toalettpapír

Zewa Pure Nedves Toalettpapír
2019. november 11.

Imádom az összes nedves toalett papírt, főleg hogy ugyanúgy lehúzható a wc-n, Teljesen elégeett vagyok vele. Próbáltam a többi illatosítottat is, azokkal is meg voltam elégedve teljesen.

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza
2019. november 11.

Már 4-edjére vásároltam újra, bár az első 3 alkalommal mindig más színt vettem, mert azt nehéz kicsit belőni. DE nagyon szeretem, praktikus a kis kefe hozzá és nem kenődik el a nap során. Nem izzadom le edzésen se szaunában én nagyon szeretem.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2019. november 11.

Azért vettem, mert volt ott egy kis bőrirritációm, de nem volt semmi fertőzésem vagy bármim, Azóta imádom, mert tényleg felüdülés az irritáció elmúlt. Már újra is vettem, de most egy aloe verásat azt hiszem.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2019. november 11.

imádom az illatát. A baba termékeket meg úgy önmagában szeretem. Mindig van habfürdő szappan és tusfürdő otthon, szerintem mást nem is használunk :)

Yves Rocher Sérum Végétal3 Szakértő Feszesség Szérum

Yves Rocher Sérum Végétal3 Szakértő Feszesség Szérum
2019. november 11.

Én beleszerettem. Reggel este használom arctisztítás után. 1 nyomásnyi elég az egész arcomra nyakamra. Nekem szuperül hidratálja a bőröm és hamar beszívódik, nem ragacsos, nem lesz tőle zsíros a bőröm.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2019. november 11.

Nem kell belőle sok, sokáig elég, és nem zsírosítja bőröm. Csodaszernek nem tartom, de hétköznapokra, hogy egységes legyen a bőröm tökéletes.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre
2015. december 9.

Én az itteni vélemények alapján próbáltam ki, mert korábban a férjem megjegyezte, hogy "de száraz a bőröd" és azóta elkezdtem testápolózni magam. A legtöbb amit eddig próbáltam nagyon ragacsos volt fél óra alatt szívta be magát és zsíros lett tőle a bőröm, arról nem beszélve, hogy minden nap kenhettem vele magam, ha tartós eredményt akartam. Aztán egyszer csak jött Ő :D Pikkpakk beszívja a bőröm, nem pattogzik ki és lesz zsíros, tényleg képes majdnem egy héten át puha bőrt kölcsönözni, a férjem is megjegyezte milyen finom a bőröm és tetszik, hogy nincs átható illata vagy bűze :)

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2015. december 9.

Én az INTENSIVE 7 DAYS HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ TEJ-el együtt használom, úgymond felváltva. Nagyon tetszik hogy nincs erős illata és nem hagy ragacsos érzést, gyorsan beszívódik.
Napokig puha lesz tőle a bőröm és csillog, egyáltalán nem zsírosítja, nem pattogzok ki tőle.

Astor Pro Manicure Make Me Strong Körömlakk

Astor Pro Manicure Make Me Strong Körömlakk
2015. december 9.

Mindig is szerettem ha szép hosszúak a körmeim, de sose tudtam megnöveszteni, mert folyton beszakadt kettétört stb.
De most augusztus környékén vettem ezt mondván hátha használ, és alig 1 hónap telt el és még nem kellett csipeszhez nyúlnom maximum a reszelőhöz a forma megtartásáért.
Nekem nagyon megerősítette és most már folyton csak azon kapom magam, hogy "huhh milyen hosszúak, reszelhetem kisebbre"
Azóta egyáltalán nem törik ketté nem szakad be és nem is hajlik a körmöm.
Én csak ámulok milyen szép és egészséges lett tőle a körmöm. Ha lehetne 10 csillagot adnék :D