ivanbogi

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

The Body Shop Mangós Kézkrém

The Body Shop Mangós Kézkrém
2019. október 18.

Nagson finom illata van. Könnyen beszívódik nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet. Az egyik legjobb kézkrém amit csak használtam. Külön plussz pont a kis praktikus táskábabedobós tubusért! :)

The Body Shop Mangós Testjoghurt

The Body Shop Mangós Testjoghurt
2019. május 21.

Valami mennyei illata van!!! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és egész sokáig megmarad az illata!! Nagyon szeretem

Neutrogena Visibly Renew testápoló

Neutrogena Visibly Renew testápoló
2018. november 1.

A tökéletes őszi-téli testápolóm! Hihetetlen jól hidratálja a száraz bőrömet, napokig tart. Kellemes tiszta illata van. Nagyon szeretem!! :)

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. november 1.

A világosabb árnyalatot használom. Nagyon szép a fedése, jól tart építhető. :) Jó kis termék
Szivacsa miatt -1*

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2018. november 1.

Szeretem, de kicsit mégsem! Egész jól mattít, szép a finishe. DE kicsit lisztes, fehéres lesz a bőröm, és nem tartja nagyon fixen az alapozót, elhasználom, de nem biztos hogy újraveszem.

Farmasi 7 az 1-ben BB Krém

Farmasi 7 az 1-ben BB Krém
2018. november 1.

Egyenlőre még csak tesztszert próbáltam ki. A ight to medium árnyalatot használtam, nekem tetszik. Egész jó a fedése, szép a finishe, és kellemes az illata, még próbálgatom de eddig jók a tapasztalataim vele! :))

Syoss Anti-Dandruff Extreme Sampon

Syoss Anti-Dandruff Extreme Sampon
2018. október 14.

Egy szót tudok róla mondani. Borzasztóóó!!!
1x mostam vele hajat, másnap viszket a fejem tőle nem tisztít rendesen mintha hajat se mostam volna.. sajnos nem tetszik...!!

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 8.

Az illata mennyei, vékonyszálú hajamra vettem. Nem kiöblítendő ápolóként használom, viszont mértékkel kell felvinnem, mert ha kicsit több kerül fel akkor zsírosabb a hajam

Rexona Motion Sense Fresh Aloe Vera Izzadásgátló Golyós Dezodor

Rexona Motion Sense Fresh Aloe Vera Izzadásgátló Golyós Dezodor
2018. szeptember 8.

Átlagos sima egyszerű semmi extra kis golyós dezodor. Nem sok hatását érzem, illatából semmit. Elhasználgatom de újra nem veszem

Wellness & Beauty Olajos Testradír Sheavajjal és Mandulaolajjal

Wellness & Beauty Olajos Testradír Sheavajjal és Mandulaolajjal
2018. szeptember 8.

Nagyon jó kis testradír!!! Ár érték arányban nem rossz, szépen radíroz, puha selymes érzetet hagy maga után és testápolózni sem kell!