ivci

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF50+

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF50+
2022. június 16.

Ha nem zavar,hogy fehér foltot hagy, és a bőröd pereg majd le tőle,akkor ajánlom. Elsőre csak azt hittem,hogy nehezebben szárad, de akárhányszor próbálom eldolgozni a kezeimmel, egyszerűen lehetetlen. Mindig marad egy olajos, fehér foltos réteg a bőrön. Nem venném újra.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

Up.:
Na hát, tök megfeledkeztem róla,hogy írjak. Igazából nem olyan rossz krém, néha kicsit pergett, de szerintem ez attól is függ mit kensz alá!! Volt,hogy a niacinamide után pergett, de volt hogy anélkül nem. Néha picit hagy egy réteget, de szerintem ez attól is függ,hogy éppen hogy van időd elkenni, gondolom.
Még több és friss véleménnyel sajnos nem tudok szolgálni, mert a Octocrylene összetevő miatt már nem merem újra venni... :(

Eddig nagyon jó! Nagy szerencsémre pont akciósan tudtam megvásárolni, sokat nézelődtem,hogy még is melyik krémet válasszam, de ez eddig nagyon jó!
Könnyed krém, egy 5 forintos méretűt kinyomok a kézfejemre, majd felviszem az arcom egész részére, de kicsit gyorsan kell dolgozni vele, mert nagyon gyorsan beszívódik! Alapvetően zsíros a bőröm itt-ott, főleg a homlokom részén, de ez a megfelelő arcápolással szerintem szép lassan eltűnik, szóval azért ne várjunk egy fényvédőtől,hogy 100 százalékosan mattan tartja a bőrt, hiába az ígéret, jó arcápolás kell mellé,hogy jó legyen! Majd jövök uppal!

La Roche-Posay Anthelios XL Spf 50+ Színezett Napvédő Krém Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL Spf 50+ Színezett Napvédő Krém Arcra
2021. május 11.

Egy újabb befürdés fényvédőkkel szemben! :(

A sima zöld csíkost gondoltam megveszem mint szokásos fényvédő, de sajna csak ez volt a gyógyszertárba, és 4000-ért volt épp akciósan, mondom oké ez tuti valami jel,hogy vegyem meg.
Hááát nem mondom,hogy kegyetlen, de ezt se veszem meg újra!
Ebből a termékből csak keveset lehet kenni, ami viszont nem elég egy megfelelő rutinnak egész napos védelemre!
Ha megfelelő mennyiséget viszel fel, ami számomra olyan 10-20 forintos méretű, akkor tuti,hogy még 20 perc múlva is szeded le zsepivel az úgymond sárgás bronzos réteget!!
Nem tudom,hogy esetleg egy púderrel ezt nem-e lehetne korrigálni, hogy felkened aztán púder, és mennyire tartja.
Nekem a szempillaspirált is kicsit "lemossa" a gödröcskéim alá! :"DDD

Röviden, tömören:
Megfelelő mennyiséget nem lehet belőle felvinni, nyomot hagy, ráadásul az összetevő listáját is képesek voltak elrontani egy-két anyaggal.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. május 11.

Amiért nem ajánlom ezt a fényvédő krémet:
1. Halványlila színt hagy a bőrön
2. Zsíros érzetet hagy a bőrön-
3. Nem szívódik be megfelelően.

Amiért ajánlom:
1. A lila színe miatt esetleg jó lehet pattanásokra, piros foltokra alapozó vagy korrektor alá kis szín korrigálásképp. :)

Ééés ennyi! :DD

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2020. augusztus 12.

Kicsit ragacsos állagú, de könnyen beszívta a bőröm, eddig nem vettem észre különösebb dolgot, majd jövök uppal! :)

Balea Arctisztító Hab Normál és Vegyes Bőrre, Hydro Komplexszel és 10% Aloe Verával

2020. augusztus 7.

Rettentően szárít, túlságosan is tisztítja az arcot, utána meg nem győzöm hidratálni,hogy ne legyen tiszta zsír az arcom... Többet nem fogom venni!

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2019. november 19.

Évek óta, már nagyon sokat vékonyodott a hajam, és a körmeim is ferdén nőnek, papírvékonyak...
Körülbelül 2 hónapig szedtem folyamatosan, konkrétan semmilyen változást nem vettem észre!
Nagyon nem volt drága, de azért ez így pénz kidobás volt.. :/

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcmaszk

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcmaszk
2017. november 16.

Nagyon jó, de alig lehet lemosni, viszont legalább nem piros az arcom, hanem szép rózsaszínes fehér.

Lush Tangled Meleg Olajos Hajpakolás

Lush Tangled Meleg Olajos Hajpakolás
2016. október 20.

Hát én kicsit elszomorodtam... Beleraktam a tálkába öntöttem rá forró vizet kevergettem alig akart olvadni mert aztán kezdett hűlni a víz de mivel hűlt ezért öntöttem még rá forrót,hogy hátha jobb lesz, hát nem lett mert csak folyóssá vált és darabos maradt. A szaga fúj az a legrosszabb... Nem tudom hogy szépen hogy lehet kifejezni ezt de olyan a szaga mint mikor elmész nagy wczni és befújod a wct,hogy ne legyen büdös, na olyan igen pont az a szag mikor az ürülék és a légfrissítő szaga keveredik :( majd azért kipróbálom milyen a hajon, de félek,hogy ürülék szagú lesz.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2016. június 18.

Nagyon megéri!
Nem rég vágattam le a hajam, akkorára hogy a nyakam aljáig ért, mert nagyon töredezett volt.
Elkezdtem azt a kombót,hogy ricinus olaj+argán olaj+méz néha kókuszzsír is, és ezt mindig egy olyan napon mikor itthon vagyok és egésznap lehet a fejemen. Aztán este meg lemostam, most olyan gyönyörű a hajam, és kevesebb mint egy hónap alatt megnőtt a vállamig.