Ivett93

Regisztráció dátuma: 2013. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej
2017. augusztus 23.

Lehet, hogy nem egy legjobb darabot fogtam ki, ugyanis az enyémnek nincs valami hű de jó illata. Mikor kibontottam és használni kezdtem meg is lepődtem az "illatán", meg nem mondanám, hogy kókusz, inkább semleges. Ettől függetlenül el fogom használni, de nem fogom újravásárolni. Akciósan 1100 Ft-ért jutottam hozzá. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Avon Sun+ Bőröregedést Késleltető Napvédő Arckrém Érzékeny Bőrre SPF50

Avon Sun+ Bőröregedést Késleltető Napvédő Arckrém Érzékeny Bőrre SPF50
2016. augusztus 4.

Az állaga nagyon tuti, egész nap kenegetném vele az arcomat! Az én arcom könnyen elkezd izzadni (főként homlok, ajak fölötti és alatti rész), viszont ez a krém ezt is egész jól állta. Viszont picit csípte az ajkam alatt és fölött!

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál
2016. július 19.

Összetapasztja a szempilláimat, folyós a festék. Nem vagyok megelégedve! :(

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2016. július 19.

Nekem ez a szempillaspirál egyáltalán nem vált be. Maga a kefe sem használható számomra, sok festéket vesz fel, nem választja szét a pilláimat, inkább összetapasztja. Kb. olyan szempillát "varázsol", mint a légy lába. Undorító!

Balea Perlglanz Ajakápoló

Balea Perlglanz Ajakápoló
2016. április 29.

Elfogyott a Labellom és gondoltam most kipróbálom ezt a márkát. Maga az enyhe gyöngyházfényű rózsaszín annyira nem áll jól, valamint annyira nem is hidratál jól. Ritkán használom. Illata viszont nagyon kellemes.

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive
2016. április 29.

A hónaljamon segített, de a lábamon ugyanúgy megjelentek kis pöttyök, de adok még neki esélyt, hogy teljesíthessen :D
Az "illata" tényleg kissé kellemetlen műanyag illatú, de elviselhető.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. április 29.

Az én érzékeny bőrömre tökéletes. Az eddig használt arclemosóim mind húzódó érzetet keltett az arcomon használat után. Elvileg illatmentes de mégis érzek illatot mikor tisztítani kezdem vele az arcom. Számomra kicsit gyógyszertári és tisztítószer hatást kelt, de nem zavar, amíg a bőrömet megfelelően tisztítja. Az összetevői is szépek.

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél
2016. április 29.

Végre találtam egy olyan arclemosót, ami tisztítás után nem húzza és szárítja a bőröm. Már egy hónapja használom és nagyon bevált. Az illata nem tolakodó, megfelelően tisztít. Kevés is elég belőle, mert jól habzik. Nem utolsó szempont a kedvező ára sem.

Update: Egy idő után elkezdte szárítani a bőrömet és használat után húzódó érzetet keltett.

Avon Far Away Bella Sunset EDP

Avon Far Away Bella Sunset EDP
2016. április 29.

Hétköznapokon használom ezt a parfümöt. Nekem egyik kedvenc illatom lett. Kellemesen édes, nőies de nem tolakodó. Avon parfümökhöz képest elég tartós az illata, a ruháimon még több nap elteltével is érzem az illatát.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2015. augusztus 4.

A shea vajas és a mandulás verziót használtam eddig. Nem tudnék választani a kettő között, mert mindnek eszméletlen finom az illata. Nekem semmi problémám nem volt azzal, hogy nem lehet lemosni. Én le tudtam mosni magamról rendesen, és finom selymes bőrt varázsolt. Viszont az összetevői annyira nem tetszenek :/