izabellamarton

Regisztráció dátuma: 2018. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel

HappySkin Ébenfekete Szappan Aktív Szénnel és Öko Kecsketejjel
2019. március 6.

Nagyon szeretem a happyskines szappanokat. Ezt a félét kislányom serdülő korba lépésekor kezdtük el használni. Sokszor jönnek elő a fránya pattanások az arcán. Ez a szappan nagyon sokat segít neki. Lehúzza a gyulladást és nem maradnak hegek az arcán. Szépen mattítja a bőrét, de közben nem szárít.

HappySkin Voilà Szappan Levendulával és Kakaóvajjal

HappySkin Voilà Szappan Levendulával és Kakaóvajjal
2019. március 6.

Oda vagyok a happyskines szappanokért, választáskor általában bajban szoktam lenni. Ha erre esik a választás akkor az illata miatt döntök így, egyszerűen imádom. Az egész fürdőszobába érezni lehet ezt a kellemes, enyhe levendula illatot. A bőrömet nem szárítja ki, sőt, jó puha lesz tőle!!

HappySkin Happyfresh Black Fluorid Mentes Fogkrém Aktív Szénnel

HappySkin Happyfresh Black Fluorid Mentes Fogkrém Aktív Szénnel
2019. február 27.

Márkahű vagyok, eleinte a sima fogrémüket használtam, nagyon jól tisztít, mint ez. Napközben nem érzek kényszert arra, hogy átsikáljam a fogaimat. Kellemesen mentolos az íze és az illata, amit később is érezni lehet, viszont nem marja szét a szám fogmosás közben. Amióta az aktív szenes verziót használom több árnyalatot fehéredtek a fogaim! Soha nem szeretném leváltani ezt a fogrémet.

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel
2019. február 4.

Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy ezt használjam az ekcémás kézfejemen. Ott nagyon bevált! Kézkrémükkel együtt teljesen rendbe hozták a csúnya piros foltokat. Arcomon csak a piros napok előtt szoktam, azóta nem is jönnek ki a csúnya pattanások.

HappySkin Soft Bőrnyugtató Testápoló Aloe Verával

HappySkin Soft Bőrnyugtató Testápoló Aloe Verával
2019. január 23.

Borzasztóan száraz lábszáraimat helyrerakta. Nem kell minden nap használnom, élég 2-3 naponta és puha, selymes marad a bőröm. Miután felkenem, egyből nem szívódik be, várok fél percet és újra kenni kezdem ezután teljesen jól elkenődik. Illatát kimondottan szeretem. Szőrtelenítés után a piros, kipattogott területeket is meggyógyítja! :)

HappySkin Herba Szilárd Sampon Rozmaringgal és Teafával

HappySkin Herba Szilárd Sampon Rozmaringgal és Teafával
2019. január 17.

Mamámnak rendeltem, mert nem bírtam már nézni, hogy tiszta seb a fejbőre. Csodákat tett vele. Azt mondta már az első hajmosás után érezte, hogy táplálja a fejbőrét. Egy hét után a sebek gyönyörűen gyógyultak. Köszönöm Happy Skin, hogy általatok találtam megoldást ismét a problémára! Én is ki fogom próbálni, mert télen sokszor száraz a fejbőröm.

HappySkin Írisz Női Dezodor Bio Citromfű vízzel

HappySkin Írisz Női Dezodor Bio Citromfű vízzel
2019. január 17.

Amúgy is fontos számomra, hogy natúr kozmetikumokat használjak, talán a dezodoroknál a legfontosabb. Kellett egy kis idő mire megszokta a bőröm,de már észre sem veszem, hogy változtattam. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki. Talán az illata kicsit erős a nyári napokon.