IzabellaRita

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal
2015. november 4.

Hát nálam sajnos nem vált be:( Minden jó lenne ha azt a nyomorult parfümöt kihagynák belőle...már ha az összetevőket nézzük. Iszonyatosan irritál, csípi a szemem, ami tiszta vörös lesz tőle. 1 liter Visine-t fogyasztottam el mialatt ezt használtam aztán odaadtam anyukámnak h ne dobjam ki mégse... Ő arckrémnek használta. 2* mert lehet h kevésbé érzékeny szeműeknél beválik.

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2014. december 25.

Jó kis 'semleges' nőies illat.(: Az utóbbi időben nagyon +kedveltem, pont a neutralitása miatt. Szerintem nem is annyira púderes, inkább virágos, viszont én mindig mintát rendelek mert erősebbnek, koncentráltabbnak érzem mint a rendes kiszerelést.

Farmec Aslavital Agyagpakolas

Farmec Aslavital Agyagpakolas
2014. december 25.

Csodaszer! Az egyik legjobb fegyver sos helyzetben. Akár tehén- vagy szójatejjel, kombinált- és zsíros bőrűeknek (mint pl az enyém is) 10 csepp teafaolajjal és natúr joghurttal elkeverve teljesen puha, tiszta érzetű, matt lesz tőle a bőröm anélkül hogy kiszárítaná és húzódna. Tényleg csak jókat tudok írni róla...

Alverde Sensitive Dry Deobalsam

Alverde Sensitive Dry Deobalsam
2013. április 26.

A 4-es átlag miatt (ami egész jó osztályzatnak számít egy natúr kozmetikum esetében) úgy döntöttem, hogy én is kipróbálom ezt a deot, de sajnos már most tudom hogy nyárra nem lesz elég a hatása. Sajnos a verejtékezést nem gátolja meg, így ha nem akarod hogy a blúzodon foltok legyenek muszáj mellé vagy helyette valami erősebbet is használni. Az illata nekem nagyon tetszik, finom, természetes, szolid, nőies illata van. Ez a dezodor téli, őszi és enyhe tavaszi időjárásnál jól teljesít de nyárra kevés sajnos. Tőlem 3*-ot kap.

Avon Super Magnify Szempillaspirál

Avon Super Magnify Szempillaspirál
2012. december 1.

A legjobb szempillaspirál az Avontól szerintem! 100% természetes hatást biztosít, egyáltalán nincs műszempilla vagy 'légyláb' hatás a felvitelt követően, nem irritál és nem lehet vele olyan könnyen összekenni magad (a vékony keféje miatt) festés közben. Aki a természetes, finom, nőies, szolid megjelenést és sminket kedveli, azoknak tökéletes választás.

Anew Clinical Pro Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Anew Clinical Pro Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2012. november 30.

Őszintén, nem győzött meg. Bár még nincsenek ráncaim, nem tudom azokkal mit kezdene, nekem a szemem alatti sötét karikákkal gyűlt meg a bajom. Sajnos nem látok e téren javulást, viszont tényleg hidratáltabbá tette a szem alatti bőrt, de ezt ennél kevesebb pénzért más hidratálókrém is megteszi. Avon 'tanácsadónőként' kijelentem, hogy az Oriflame Diamond Cellular-os szemkrémem nem fogom lecserélni erre.:D Használata közben úgy tapasztaltam, hogy irritálta a szemem a felvitelt követően, ami pár perc után elmúlt, utána viszont viszketni kezdett. Én közepesre értékelem a krém hatását, ami nincs egyenlő arányban az érte elkért pénzzel.

Egyébként nem értem, hogy miért akarjátok érezni az illatát, amikor illatmentes....:D

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő
2012. november 29.

Ha a mentás-bergamottos a 'nyári' tusfürdő, akkor ez biztos a 'téli'.:-) Nagyon ínycsiklandó illata van, engem kicsit vaníliás krémtúróra emlékeztet. 1x-2x beleszagolok és teljesen 'jóllakom' az illatával, még diétához is ideális.:-) Szerintem egy tusfürdőnek egyáltalán nem kell hogy tartós, a tusolás után is érezhető illata legyen, hiszen nem parfümről van szó... Erre vannak a tusfürdőhöz való, ugyan úgy illatosított testápolók. 5*

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Olaj Vadmályvával

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Olaj Vadmályvával
2012. október 10.

Isteni finom illata van ennek az olajnak, még a páromnak is tetszik (ritka, hogy megjegyzi)!:-) Fürdés v. tusolás után felviszem a nedves bőrömre és hagyom hogy beigya, még különösebb masszírozást sem igényel (amit bevallom utálok csinálni). Meg kell jegyeznem, hogy az illata engem leginkább a vaníliára emlékeztet, nem gondoltam volna, hogy a vadmályvának ilyen finom illata van. Nálam bármelyik testápoló v. testvaj helyét kiváltja, annyira hidratáló hatása van. Striák szempontjából még nem igazán tudok a termék hatásáról véleményt alkotni, pedig vannak striáim a fenekem és a csípőm környékén, szerencsére csak halványan. Nekem sajnos a súlyom (esetenként drasztikus) ingadozásától, "jojózásától" keletkeztek terhességi csíkjaim, nem várandósságtól. Egyelőre ennyi, de miután elfogyasztottam az első üveggel, akkor biztos fogok még updatelni.:-)

Toni&Guy Texture Protein Protection Mist Hajregeneráló Spray

Toni&Guy Texture Protein Protection Mist Hajregeneráló Spray
2012. szeptember 25.

Sajnos semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam a használata során.

Rexona Oxygen Deo Spray

Rexona Oxygen Deo Spray
2012. szeptember 11.

Az illata jó, csak az összetétele nem. Csak azért vettem meg, mert épp nem volt alu-mentesre pénzem, de nem csinálok rendszert belőle. Aki egy kicsit is ad az egészségére, annak ajánlom a CD alu-mentes izzadásgátlóit, aki meg nem, az használja egészséggel.:-)