izerak

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2015. július 2.

A terhességem alatt nagyon száraz és érzékeny lett a bőröm, gyakorlatilag minden eddig használt krémemre, lemosómra hámlással, kivörösödéssel reagált. Kerestem egy megfelelő INCI-vel rendelkező termékcsaládot. Ez a krém nem irritálja a bőröm és szépen visszahidratálta és megnyugtatta a hámló, lángoló bőröm.

Paula's Choice Skin Recovery Cleanser

Paula's Choice Skin Recovery Cleanser
2015. július 2.

A terhességem alatt nagyon száraz és érzékeny lett a bőröm, gyakorlatilag minden eddig használt krémemre, lemosómra hámlással, kivörösödéssel reagált. Kerestem egy megfelelő INCI-vel rendelkező termékcsaládot. Ez a lemosó nagyon bevált, nem vörösödik tőle a bőröm és szépen lehozza a sminkem is.

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz

Alverde Krémtusfürdő Kakaóvaj és Hibiszkusz
2015. április 24.

Krémtusfürdő, nem habzik. Kellemes az illata, kicsit táplálhatna jobban.

Vital Plus Jal

Vital Plus Jal
2015. április 20.

Évek óta használom, nekem a legjobb hialuronsav szérum. Az arcom feltöltődik, az apró ráncok kisimulnak. Nekem csillagos ötös :)

Wild Ferns Manuka Honey Soothing Lip Balm

Wild Ferns Manuka Honey Soothing Lip Balm
2015. április 14.

Imádom az illatát és azonnal hidratálja a kicserepesedett ajkaim.

Aronal Forte Fogkrém

Aronal Forte Fogkrém
2013. december 4.

Sziasztok, nekem sajnos nagyon sok problémám van az ínyemmel, mert szorosak a fogaim, gyakran begyullad és fogyínysorvadásom is van. Régebben a paradontaxot használtam, de a fogorvosom ajánlására felváltva használom ezzel, és bevált, sokkal kevesebb problémám van. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2013. március 14.

Nekem ez lenne az igazi nyári parfüm, csak sajnos csak edt-be jött ki és nagyon hamar elillan :( de az illat csillagos ötös :)

Chanel Ombre D'eau Fluid Iridescent Eye Shadow

Chanel Ombre D'eau Fluid Iridescent Eye Shadow
2013. március 14.

Nagyon szeretem, igazán szép fényes aranyló szemfesték, az egyedüli problémám, hogy pár óra után beleül a ráncaimba.

Chanel Illusion D'Ombre

Chanel Illusion D'Ombre
2013. március 14.

Ajándékba kaptam a zöldet és azonnal beleszerettem. Csodásan pigmentált és nagyon könnyen használható. Mostmár fehérem is van, olyan mint a csillagos égbolt a szemem felett :)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2013. március 14.

Az egyik örök kedvenc, én a edt-t használom, mert annak könnyeb az illata, ez az egyetlen termék, ahol én találkoztam azzal, hogy nem egyforma az EDT és a parfüm illata. Igazi elegáns illat.