izus1211

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Silk Beauty Sun Glow Önbarnító Testápoló

Oriflame Silk Beauty Sun Glow Önbarnító Testápoló
2015. február 24.

Mar 3. alkalommal hasznalom...es meg kell, hogy mondjam: minden varakozasomat felulmulta :)
Hofeherke borom van, az eddigi hasznalat utan mar olyan szinem van mint aki napot is latott :D emberi szinben pompazom :D
Mindenkinek ajanlani tudnam aki nem probalta vagy felne ujra belevagni az onbarnitozasba, foleg egy regi Dove-os csunya csalodasom utan amit vegul sikerult kihevernem!
Egy gramm foltot sem hagy,de a konyok-terd es szarazabb reszekhez egy elohidratalast megtehetunk ha nem akarjuk, hogy a kiszikkadt reszek barnasabbak legyenek :)
A csillamok leperegnek nagyjabol ha este furcsi utan kenem be magam, illetve onbarnito illatot sem erzek masnap reggel :) DE! Azert varja meg vele mindenki azt, hogy beszaradjon a krem es utana oltozkodjon pizsi szerkoba:)
Nalam tobb, mint 5-os!!! :)

Chat D'or Noemi Caramell Luna

Chat D'or Noemi Caramell Luna
2014. július 23.

Tartósságra olyan 3-4*-os szinten van, viszont a kiszerelése (75 ml) és az ára(790 Ft) eléggé jó. Nem volt kedvem Rossmannozni, DM-ezni..és ő lett a megoldás a parfüm dilemmámra :) kíváncsi vagyok hogyan alakul a "kapcsolatunk". :)

Beyoncé Rise

Beyoncé Rise
2014. július 23.

Ha lehetne csillagos 10-est is adnék, annyira bejött ez az illat! :)
Azt hiszem ő tetszik mind külsőre mind belsőre a legjobban!!! :)

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2014. július 23.

Karácsonyra kaptam a páromtól, igazi meglepetés volt számomra...és az is maradt :) még van benne pár fújásnyi, nagyon fogom sajnálni ha elfogy :( Számomra egy igazi nyárias illat, nagyon szeretem és ajánlom annak aki kedveli az ilyen nyári frissítő illatokat! :)

Avon Naturals Görögdinnye Testpermet

Avon Naturals Görögdinnye Testpermet
2014. július 22.

Ez is egy kis aranyos nyári illat :) Hűtőbe téve 10 percre igazi királyság 30 fokos melegekben fújkálni vele magam! :D :)

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Tusfürdő

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Tusfürdő
2014. július 22.

A fürdés egy igazi élmény, ez az illat nagyon megfogott! :))

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanillia Testápoló

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanillia Testápoló
2014. július 22.

Én annyira Imádom ezt az illatot... :)) télen ezt fogom rendelni az BIZTOS!!! :)
Ha lehetne csillagos 100-ast adnék!!!

Avon Passion Testpermet

Avon Passion Testpermet
2014. július 22.

Nekem ez az a testpermet amit kizárólag nyárra használok! Csodás és annyira szeretem ezt az illatot! *-* Villámgyorsan beszívódik, és ez az illat...mint egy trópusi paradicsom :) Én IMÁDOM!!!
Szerelem első szaglásra :D

Nivea Aqua Effect 2in1 Frissítő Arctisztító és Tonik

Nivea Aqua Effect 2in1 Frissítő Arctisztító és Tonik
2014. július 22.

Sajnos csak álldogál a szekrényemben.. hiába a várakozás, a tisztító ereje eléggé kevéske, nem ezt vártam tőle :S
Sminkeltávolítás céljából vettem, de csak kenem és kenem és kenem...leszedem a vattakoronggal és bármennyiszer megcsinálhatnám ezt de ugyanúgy jön találok sminkmaradványokat a korongon :S
Egy ezresért vettem, de nem venném újra az 100% !!!

Essence Sparkle Sand Effect Körömlakk

Essence Sparkle Sand Effect Körömlakk
2014. július 22.

Nekem a Hello Rosy árnyalata van birtokomban, magában nem használom, hanem egy erős narancsos-pinkes színre teszem fel a lakkot, és így nekem jobban bejön:) különleges mattos-érdes hatást kelt, tapintásra valóban mint, a homok! :) Tartós és ezért szeretem ezt a márkát, mert eddig mindegyik kipróbált körömlakkuk tartós fedést eredményezett :)