Jadviga

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

CV Cadea Vera Rosé Perfection C Vitamin Szérum

CV Cadea Vera Rosé Perfection C Vitamin Szérum
2020. július 1.

@csaktom véleményei engem is mindig figyelemre késztetnek, és mivel rajtam eddig minden ascorbic acidos készítmény oxidálódott, nemrég tettem is egy gyors látogatást egy Müllerbe. A szérum egészen könnyű, tejszerű, bár számomra erősen rózsaillatú, amelyet én kevésbé kedvelek. Viszont gyorsan beszívódik, és jól tűri a fölé rakott rétegeket is. Igen kíváncsi leszek a folthalványításban elért hatására, amivel majd mégjövök frissíteni a véleményem. Addig az első benyomás és a rutinomba helyezés alapján erős négyest adok

Moschus Indian Love Parfümolaj

Moschus Indian Love Parfümolaj
2020. június 28.

@ftbnny Megértelek. Még én is őrzök belőle egy negyed üvegnyit. Iszonyat erős, nagyon tömény, de egy álomillat. Nyáron mondjuk ölni lehetne vele... Néha előveszem, beleszimatolok és előjön az ifjúság. És minden születésnapomon ezt használom, még szerencse, hogy téli leány vagyok 😊

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%
2018. szeptember 14.

Ezt bizony én is lehúzom, ugyanis hatását nem érzem, ellenben oxidálódik a bőrön. Az ujjaim is narancssárgák lesznek, ha nem mosok utána egyből kezet, de a micivizes vatta a legszebb, amivel reggel áttörlöm az arcomat, miután ezt használtam. Írtam is emiatt a Deciemnek, de szerintük magában nem oxidálódik, bár más termék a rutinban elképzelhető, hogy oxidálja. És azt mondták, max 2-3 csepp kell az egész arcra. De nincs kedvem miatta variálni a rutinomon.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2018. augusztus 12.
(!)

KM nyereményjátékon nyertem én is. Első benyomásként meglepődtem a viszonylag erős illatán, a koreai kencék után elszokott már ettől az orrom, mindenesetre kellemes illata van. Ezt a véleményt bő egy hónap használat után írom. A hidratáló hatása számomra kielégítő, bár nyilván a 48 óra költői túlzás. Szerettem volna a reggeli rutinomba beilleszteni, de egyrészt igen lassan szívódik be, másrészt rólam sajnos ez is lemorzsálódik. Így az esti rutin végén kapott helyet, de még reggel is ott ült egy furcsa, filmszerű réteg az arcomon. Mondjuk lehet, hogy ez zárja be kicsit a hidratáló anyagokat a bőrbe. Amúgy a Laneige Water Sleeping Mask jut róla eszembe, vaskosabb kivitelben. Zselés állaga miatt azt hittem, a nyári melegben ideális lesz, de sajnos, sok. Most félreteszem télre, amikor a világ hidratálója nem elég. Akkor majd jövök frissíteni, egyelőre egy igen jóindulatú négyes, mert valamennyire tényleg hidratál.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex
2018. július 2.

Belefutottam egy 50%- os akcióba, így a kosaramban landolt annak ellenére, hogy mindig azt mondtam, a hialuron nem az én hatóanyagom. Az eddigiek morzsálódtak rajtam, szárítottak is, így némileg félve vettem meg. Ez beszívódik, selymes is lesz a bőröm tőle, rétegzős rutinban ad is hozzá a hidratáláshoz. Igazán kellemes csalódás volt, de teljes árán biztosan nem fogom újra megvenni.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. június 10.

Tavaly végigcsináltam a TO által ajánlott folthalványító projektet, amelynek ez is oszlopos tagja volt, a magas niacinamide tartalma miatt. Jaj, de utáltam! Sehova nem tudtam betenni a rutinba, vékony filmréteget képezett a bőrömön, aztán ha hozzáértem, lepergett. És bármit kentem rá, az is. Alig vártam, hogy elfogyjon! Megfogadtam, hogy soha többé nem veszem meg! Mondjukok a foltok szépen elhalványodtak, amihez ő is biztosan hozzátett. Aztán kiskamasz fiam elkezdte a pattanásosodást, muszáj volt neki keresnem valamit, nyilván ami nem alkoholos, nem dögerős és az ára is elfogadható. Úgyhogy kapott még egy esélyt. És naná, hogy a fiam bőrén tök máshogy viselkedik, nem pereg és szépen tisztítja a bőrét. Így kipróbáltam én is újra, rólam újra filmszerűen lepereg...ki a csoda érti ezt! Aztán itt olvastam egy ötletet, hogy keverjük be boosterként egy hidratálókrémbe. És láss csodát, a TO NMF krémbe keverve tökéletesen felszívódik, minden macera nélkül, úgyhogy aki kukacosodással küzd, javaslom, hogy próbálja ki így. De a rossz szájízem megmaradt, bár a hatása folthalványításban és pattanástalanításban is megmutatkozott (5) a macerássága miatt (1) nekem csak közepes .

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2018. június 10.

Ő maradt a rutinomban A tonik. Remekül hidratál, ha vízhiányosabb állapotban van a bőröm, akár 3 réteget is felteszek belőle, nem sajnálom, hisz akkora kiszerelésű. Így is lassan fogy. És ebből a több réteg sem lesz sok. Nekem nagy problémám a pilling, a bőrömről sok termék lemorzsálódik, így ha találok olyat, ami nem, ahhoz nagyon ragaszkodom! Pláne, ha segít a hidratálásban is. Úgyhogy ő is egyik alapdarabja lett a rétegzős rutinomnak.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2018. június 10.

Elhasználtam egyet, meggyőzött a hidratáló hatásával és gyanítom, hogy sokat tett a foltjaim halványításáért. Aztán kísérletező kedvem miatt megcsaltam a csigással, aminek a végére alig vártam, hogy az elfogyjon ( nekem az kevésnek bizonyult), így rohantam vissza ehhez. Ami meglepő, mert amikor használom, alapjában azt hiszem, hogy igazán nem is csinál semmit. Aztán amkkor nincs, rájövök, hogy mennyire hiányzik, mert mégiscsak igen sokat ad a hidratáláshoz, a kis semmi - vízszerű állaga ellenére. Stabil alapja lett tehát a rétegzős rutinomnak, a harmadik flakont használom, de úgy hiszem, marad is velem

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2018. június 10.

Elhasználtam belőle egy flakont a Galactomyces után. Először úgy gondoltam, ez még szuperebb! Tetszett a vastagabb, gélesebb állaga, úgy éreztem, jobban hidratál. Aztán rájöttem, ez nekem sokkal hisztisebben viselkedik a rétegzős rutinomban. Alig vártam, hogy elfogyjon. Ha véletlenül többet kentem ebből, vagy neki nem tetsző réteg ment fölé, lemorzsálódott. Gyulladást csökkentenie nálamnem kellett, csak hidratálnia. Sajnos, idősebb bőrre muszáj még fölé rétegeznem, így nekem már macerás. Fiatalabb bőrre oké lehet.

NIOD Survival 0

NIOD Survival 0
2018. június 10.

Én is ezt választottam első NIODomnak és egyáltalán nem bántam meg! Meglepően sokat ad hozzá a hidratáláshoz, úgyhogy kenem este és reggel is. Pikkpakk beszívódik és bármit megtűr magán. A barna színe egyáltalán nem látszik a bőrön. Az illata valóban furcsa, két napig gondolkodtam, mire emlékeztet. Aztán beugrott: nekem kimondottan szerecsendiós ( a krumplipüré íze jutott róla eszembe, jóanyám szerecsendióval készíti). Eddig bármilyen rétegzős rutin hidratáló hatása kifújt néhány óra után, ezzel még délután is vállalható a bőröm állapota. Valószínűleg újravevős, hacsak nem próbálkozom meg valamelyik spf- es változatával. Ja, és reggel- este 1-1 pumpálásnyival másfél hónap alatt a fele fogyott el.