Jadviga

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre

Alverde Med Gyógyvizes Arckrém Irritált Bőrre
2017. február 21.

Száraz, vízhiányos bőrömre most télen ezt próbáltam ki hidratálónak. Azt hiszem, marad is. Egy jól felépített rutinban, ahol az eszenciák, ampullák és szérumok tuningolják a bőrt, et a krém épp azt teszi, amit tennie kell: hidratál. Végre nem kell reggel olajjal turbóznom a könnyedenn hidratálómat, hogy 1-2 órán túl se váljak cserepes földű nagy magyar Alfölddé. Ez a krém nappalra kiválóan teljesít nálam, remekül felszívódik, jól viseli a sminket és nem fényexedik át. Tény, viszont, hogy reggel kevesebb terméket használok. Éjjel a nagy rutinom után viszont mostanában reggelre hagy egy furcsa réteget, ami olyan, mintha zsírosítana. Számomra ez mondjuk nem von le az értékéből, hisz lehet, hogy nappal épp emiatt nem szárad ki a bőröm olyan gyorsan. Valószínűleg nyárra sok lenne, de télen ennyi pénzért mindenképp helye van a rutinomban.

Paula's Choice Resist Advanced Replenishing Tonik (régi)

Paula's Choice Resist Advanced Replenishing Tonik (régi)
2017. február 21.

Jaj, de szeretem! A szomjas bőrömnek instant felüdülés! Nyáron magában is elég egy jó fényvédő alá, télen kiválóan illeszkedik egy rétegzős rutinba. És meglepően kiadós! Jó fél éve használom és még mindig lötyög benne. Hangja után bőven, mert bele ugye nem látok. De biztosan újraveszem, ha elfogy.

Benton Fermentation Eye Cream

Benton Fermentation Eye Cream
2017. február 21.

Wow hatása nálam sincs, de 40 felett ne várjak csodát.A ráncocskákat nálam max a vasaló tünteti el :) de fiatalabbaknál hozhatja az elvárt hatást. Szép összetevők, kellően hidratál, hamar beszívódik. Na jó, kicsit simít is. Nyugodtan használom reggel is, mert még az én rohanós reggeleimen is sminkelhetek rá pár perc után. A bőrömnek pedig kimondottan kellemes és az érzékeny szemem sem irritálja.

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)

Benton Snail Bee High Content Skin (régi)
2017. február 21.

Nagy Benton- fan vagyok, de nálam ő a leggyengébb láncszem. Konkrétan, mintha sima vízzel kenegetném az arcom. Már vattára se sajnálom, ezzel törlöm át reggel az arcom. Az Aha- bha tonikja sokkal jobban teljesített, nyugtatott, hidratált, azt fogom újravenni.

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2017. február 21.

Erre is úgy vágytam, hogy majd milyen jó lesz enyhe fedésű bőrkiegyenlítésre! De ez minden, csak nem enyhe... Sűrű, maszkos, szárít, rámköt. Higíthatom akármivel, rajtam mindig látszik, ha fent van. Beleül a pórusokba, szarkalábakba, csomóban összegyűlik a szemüvegem orrnyerge alatt. Vízhiányos, száraz, öregedő bőrre semmiképp nem ajánlom.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2017. február 21.

Még a múlt évszázadban volt egy kis üvegcsényim az eredeti verziójából. Akkor szerettem, hidratált és feszesített. Most kipróbáltam a megújított szérumot is, de ez nekem mint halottnak a csók. Megkockáztatom, hogy némileg szárít is. Oké, hogy nem lettem fiatalabb, sőt, de ez nekem most nagyon nem. Semmi hatását nem látom, nem érzem.

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2017. február 21.

Az olvasott vélemények hatására már többször bementem a D- be kipróbálni ezt a terméket, de sosem tudtam eldönteni, kell-e nekem ilyen. Az első pár alkalommal kézfejen próbáltam a Clair árnyalatot. Hol vadul csillogott, hol nem láttam semmit... Aztán feltetettem arcra is, no úgy sem láttam semmi eget rengetőt az üzlet fényeiben. Továbbra sem tudtam dönteni. Diszkógömb fejet végképp nem akartam, ráadásul horror áron. Aztán feltettek ide a zsibire a múlt héten egy Médiumot, kihagyhatatlan áron. Láttátok? Nem? Nem csodálom: azonnal lecsaptam rá! ( Köszi, Barbi!) Úgy gondoltam, az az összeg még belefér abba, hogy kipróbáljam, és ha nem tetszik, visszategyem ide eladásra. Ma hazahoztam. Persze azonnal feltettem, de csak az arcom egyik felére, mert látni akartam, mit csinál, jogos-e a hype körülötte? Hááát, mit is mondjak? Iszonyat látványos a különbség... Olyan, mintha egy szoftosító szűrő lenne a fél arcom előtt. Tudjátok, mint ahogy az öregedő színésznőket fotózzák, amikor a szűrőkket, a fényekkel és a mélységélességgel játszanak, hogy a ráncokat eltűntessék. A fél arcom olyan...lágy lett, főleg a másik felével összevetve. És ez az én 43 évnyi szarkalábaimnak igen hasznos :) És akkor megértettem, hogy ezt tényleg nem lehet elmagyarázni, hogy mi az, hogy "éteri", meg hogy "belülről jövő ragyogás" és hogy "kell". És a médiumban már nem látom azt a fajta csillogást, ami a clair- ben megzavart. Tanulság: az igazán látványos hatáshoz lehet, hogy kell néhány szarkaláb és igenis lehet különbség az árnyalatok hatásai között!

Etude House Real Art Cleansing Oil Moisture

Etude House Real Art Cleansing Oil Moisture
2017. február 11.

Először kis üveges mintát mertem csak rendelni, mert féltem az olajjal történő tisztítástól. De kiválóan teljesített, a sminket maradéktalanul leszedi, miközben vízzel tökéletesen eltávolítható utána az arcról. Az igen érzékeny szememet sem csípte soha. A kicsi minta is sokáig elég volt. Újravettem.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2016. november 30.

Hát, jelentem, ma én is elbuktam... Hosszas Km-ezés után, mivel itt ódákat zengtetek róla, ma Bobekecske jóvoltából megszereztem életem első Envyét. Nem apróztam el, a Rebellious Rose-zal kezdtem. Mondtam is neki, vagy áldani, vagy átkozni fogom, amiért elindít azon a lejtőn, amin lehet, hogy egy rúzsnál nem lehet megállni. Egyből megvettem mellé a Pöti által itt ajánlott szájkontúrcerkát is, aztán az első szembejövő tükör előtt felapplikáltam őket. Sajnos tökéletes színválasztásnak bizonyult, mind a 43 évemhez, mind a bőrtónusomhoz és színeimhez passzol... Decensen és hűvösen elegáns rajtam. A tartósságával sincs gondom. Most kezdtem el igazán félni...

Update 3 hét múlva: Elbuktam... Megvan a második is. Impulsive.

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2016. november 15.

Amióta erre rátaláltam, újra lakkozom a körmeim. Iszonyat vékony, hajlékony körmeim vannak, amik már épp a hajlásuk miatt a második nap estére ledobálták magukról a lakkokat. Ez bármilyen lakkot magán tart. A körmöm ugyan ugyanúgy hajlik, de hajlik vele a lakk is, és nem pattog fel. A jelenlegi lakkozásom épp 8 napos. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam.