Jadviga

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Milani Szemhéjalapozó

Milani Szemhéjalapozó
2016. február 25.

Hát ez egy csoda! Évek óta lemondtam már a szemhéjfestésről az olajos, rejtett szemhéjam miatt, mivel max 2 óra után bármilyen szemhéjpor csíkokban állt össze a szememen... Tehettem alá Artdeco-t, Mac paint potot, NYX jumbo fehéret, Etude House-t, bármit. Kizárólag a folyékony szemhéjtusok maradtak fenn, azok is csak akkor, ha a pillatöveknél vékony csíkban használtam őket. Na de ez??? Reggeltől estig, moccanás nélkül tartja a szemhéjfestéket! Gyakorlatilag még magam sem hiszem el! Most mehetek színeket vásárolgatni. Számomra 6 csillag.

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2016. január 3.

2 hónapnyi használat után állítom, hogy az új rutinomban ez mindent visz. Kenem reggel, kenem este (mondjuk ez a legnehezebb állagú krémem) Tökéletesen felszívódik pár perc alatt, sminkelni is tudok rá. A bőrképem egységesebb, a pattifoltok látványosan halványultak.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2016. január 3.

Nyugtat, hidratál is, hamar beszívódik. Visszafogta a pattisodást is (mondjuk AHAzok is mellette)

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2016. január 2.

Hát ez nekem 40+-osnak mint halottnak a csók... Egyetlen előnye, hogy legalább nem zsírosít a géles formulája miatt. Egyelőre félreteszem nyárig, hátha 40+ foknál jó társam lehet.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. január 2.

2 hónapja döntöttem úgy, hogy megnézem magamnak a koreai vonalat. Ezt a krémet itt sokan ajánlották, így bekerült az első rendelésembe. Nem bántam meg! Nem zsírosít, nem pattogtat ki, alapvetően elég jó a hidratálása is. Ha a Mizon Hyaluron Acid 100 fölé teszem éjjelre, másnap hihetetlenül tömött lesz a bőröm. Megérdemli az öt csillagot!

Tonymoly Backstage Zselés Tus

Tonymoly Backstage Zselés Tus
2016. január 2.

Első zselés tusom... Annyira szerettem volna, ha zengedezhetek róla! A fekete színe fakó, és 3-4 óra után felmászik a szemhéjamra. Alappal is. Egyedül az ecsetével nem volt gondom, vékony vonalat is tudtam húzni vele.