jakani

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Nagyon szeretem!
Ha nem vasalom ki a hajam alapból szöszös, szálkás a hullámok mellé, szörnyen ápolatlannak/rendezetlennek néz ki, ezért hetente egyszer hajmosás után mindig vasaltam már vagy 15 éve. Mikor megláttam, hogy van ilyen hajkefe azonnal ki kellett próbálnom és szupeeeer!! :) Ugyanúgy heti egyszer használom frissen mosott, már megszárított hajon hővédővel és egy hétig kitart. A férjem sokkal jobban szereti mintha vasalva lenne, azt mondja olyan dúsnak tűnik mintha dupla annyi hajam lenne. :)

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Hair Mask

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Hair Mask
2017. november 20.

Mosás után fent szoktam hagyni a hajamon fél órát simán, és olyan piha fényes és jó illatú lesz a hajam tőle hogy az valami elképesztő. :) Már a negyediket használom el belőle. :)

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Conditioner

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Conditioner
2017. november 20.

Nagyon szeretem! A hajam szép tőle, az illata csudajó, nem viszketek tőle. Az egyetlen hátrány amit meg tudok említeni, hogy balzsamhoz képest picit híg az állaga, de megszokható. :)

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló
2017. november 20.

egy tubussal elhasználtam, nem volt változás a szemkörnyékemen. Néha picit csípett is.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2017. november 20.

Nem vagyok nagyon izzadós, nagyon szeretem ezt a deot, az illatát is. Imádom, imádom, imádom!!! :))))

Bionsen Roll-On Deo Caring Touch

Bionsen Roll-On Deo Caring Touch
2017. november 20.

Rémes. Nem vagyok izzadós, inkább amolyan megelőzésképp használok deot, kipróbáltam mert jónak tűnt az illata.
Az első napon kb délben két nagy izzadságfolt díszelgett a pólómon, majd másnap ismét (enyhe izzadtság szaggal társulva) Ezek után visszatértem a másik deora amit használni szoktam és ismét semmi izzadás. Nem tudom ezt mire vélni..

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. november 20.

Évekig használtam, imádtam az illatát, a kefét, a festéket, mindent! Aztán egyszer csak (kb egy éve) történt valami...maszatol össze vissza...nem tudom...
Sajnos így elbúcsúztunk egymástól. A barátnőmét is kipróbáltam, hátha az enyém "romlott" vagy valami, de az is ugyanolyan volt sajnos. :(

Astor Lash Beautifier Volume & Tint Szempillaspirál

Astor Lash Beautifier Volume & Tint Szempillaspirál
2017. november 20.

Nagyon bejött! Nem kenődik, nem maszatol, könnyű felvinni és pont annyi festéket vesz fel a kefe amennyit kell. Ultra fekete színben van meg. Imádom.

Avon Mark Big & Style Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Style Dúsító Szempillaspirál
2017. november 20.

Nekem sem jött be sajnos, pedig nagyon vártam.
A festék nem olyan rossz, ha megszáradt nem kenődik, nem maszatol csak a keféje rémes és nagyon sok festéket vesz fel.

Medipharma Cosmetics Mascara Med Szempillanövesztő & Színező Spirál

Medipharma Cosmetics Mascara Med Szempillanövesztő & Színező Spirál
2017. november 20.

Nagy reményeket fűztem ehhez a spirálhoz, a szempilla sötétítés miatt leginkább. A pillahosszabbításban minden terméknél vannak kételyeim, eddig egyik sem jött be akármit próbáltam.
Duo-packot vettem egyből, mondván úgysem elég egy tubust elhasználni. Nekem kb 2 hónapig volt elég egy tubus, úgy, hogy minden nap sminkelem magam.
A festéke maszatol, nehezen szárad, a kefe pedig rémes (nekem).
Egy szó mint száz: nem lettek sötétebbek a szempilláim és hosszabbak sem. :(

Remélem ti sikerrel jártok, de egyszerre csak egy tubust vegyetek! Tanuljatok az én hibámból. :D