jalohullu

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2016. május 28.

alap hullámos/kócos/kezelhetetlen hajam van, ami össze-vissza száll még vasalás után is.
nedves hajra használom ezt a terméket még a szárítás előtt, könnyebben tudom így fésülni és puhább is lesz tőle a hajam, majd a szárítás és vasalás után is egy egészen keveset felviszek a hajvégekre, és így nem repkednek a hajszálaim és nem nézek ki úgy mint egy boszorkány =D
szóval szerintem bőven hozza, amit kell!

s.Oliver Casual Women EDT

s.Oliver Casual Women EDT
2016. május 28.

gyönyörű illat, igazi virággyermeknek érezheted magad tőle ^^
télen színt visz a szürkeségbe, nyáron pedig arat a fesztiválszezonban!
ugyanakkor tartós és takarékos is =)

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT
2016. május 28.

leglegleg illat! nőies, édes, friss, bohókás, színes... egyszerűen minden megvan benne, ami egy nem hétköznapi életet élő nőnek kell ahhoz, hogy kifejezhesse önmagát!
sajnos azonban az illat intenzitása nem túl tartós =( én 5 ponton fújom magamra reggel és délelőtt még a tőlem távolabb állók is megdicsérik, de délután már csak az érzi, akit megölelek.
persze ettől még marad a kedvenc! ^^

Calvin Klein Ck One Red Edition for Him

Calvin Klein Ck One Red Edition for Him
2016. május 28.

könnyű, nem hivalkodó, a viselőjét pedig határozottá és valóban vonzóvá teszi =)
+ tartós (a legtöbb női CK illattal ellentétben), 1-2 fújás elegendő belőle egész napra!
anno még párom kért meg, hogy segítsek neki illatot választani, mert nincs orra az ilyesmihez, viszont ahogy elkezdte használni záporoztak a bókok =)
azóta persze a sokadik üveget vette már meg belőle!