jampiangel

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: -

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: -

Rituals Happy Buddha Happy Go Lucky Hand Balm

Rituals Happy Buddha Happy Go Lucky Hand Balm
2020. január 13.

Nagyon jó illatú, kellemes krém, hidratálásban sajnos kicsit alulmarad de nagyon praktikus a kiszerelése és nekem kedves illat. Azért ilyen áron már bőven van ennél sokkal jobban hidratáló kézkrém is.

Prai Platinum Firm & Lift Creme

Prai Platinum Firm & Lift Creme
2020. január 13.

Nagyon szépen kisimítja az arcot, üdébb, élettel telibb tőle. Édesanyámnak többször újrarendeltem, nagyon meg van vele elégedve.

Adidas Born Original for Her

Adidas Born Original for Her
2019. március 29.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Postán kaptam valahonnan belőle egy kis mintát, beleszerettem és megrendeltem, de ez sem tartós rajtam. Kezdem azt érezni hogy velem lehet a baj :D Púderes, nőcis, édes, már-már émelyítő, párom szerint húsvéti kölni de hát mit ért ő ehhez...:)

The Body Shop Italian Summer Fig

The Body Shop Italian Summer Fig
2019. március 29.

Ez az illat egyszerűen tökéletes! Fanyar, frissítő fügeillat, de sajnos nem tartós rajtam, legalábbis én már nem érzem magamon mire beérek a munkába. Ha néha kezet mosok, a csuklómon a víztől felfrissül az illat és lehet érezni, de ennyi. Mindenki dicséri rajtam. Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják.

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2019. március 29.

Egy kedves krémmániástól sikerült megszereznem, mert a Zarában csak párban lehetett kapni olyannal ami nem érdekelt. Füstös, nőies, keleties illat, szerintem illik hozzám, vonzónak mondanám a jellegét. A tartósságáról még update-elek, de egyelőre nagyon szeretem és nem is drága.

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2019. március 29.

Szeretem! Kellemes az illata, gyorsan felszívódik csak el kell találni a megfelelő mennyiséget :) Ápol, de nem táplálja a kezemet, viszont szinten tartásra megfelelő.

Nivea Intensive Care Kézkrém

Nivea Intensive Care Kézkrém
2019. március 29.

Ajándékba kaptam, aztán megvettem magamnak is, annyira tetszett. Az illata a klasszikus Nivea-ápoltság illat, a kiszerelése praktikus, jól záródik a tubus, a hatása pedig szintén nagyon jó.
Update: mostanában már kissé nehezen szívódik be nekem, ha este bekrémezem a kezem, reggel még alig lehet lemosni. Vagy sokat használok vagy az én bőrömmel rakoncátlankodik...Ennek ellenére nem rossz de egy csillagot levonok.

Blistex Daily Lip Care Conditioner

Blistex Daily Lip Care Conditioner
2019. február 20.

A Bee Natural Coco Nilla Müllerből való hirtelen kivonulása miatt találnom kellett egy hasonló árkategóriájú, egyszerű kis ajakápolót. Nos, azt nem közelíti meg, de rossznak semmiképpen nem mondanám. Minden csak viszonyítás kérdése. Már használgatom lassan fél éve, amíg nem találok jobbat ennél maradok.

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs
2019. február 19.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, a 210 That's mauvie (csodás mályvás, élettel teli szín), illetve a 721 Pinky Beige (ami inkább egy nude, bézses szín). Nagyon elégedett vagyok velük, szépen terülnek, nem szárítanak, sőt, inkább hidratálnak kissé, szépen illeszkednek a visszafogott átlag sminkembe. Előbbihez gyakrabban nyúlok, kellemes színe miatt még pirosítónak is szoktam használni ujjbeggyel feltapogatva, ezt az árnyalatot biztosan újraveszem ha elfogy.

Balea Peeling Cocos Ajakápoló

Balea Peeling Cocos Ajakápoló
2019. február 14.

Nem vártam ennyit ettől a terméktől, de meglepően jó! Jók benne a szemcsék, a radírozó hatás is megfelelő, kellemes illata van és igényes csomagolásba van rejtve szuper elérhető áron. Kell ennél több? Remélem bekerül az állandó kínálatba, szerintem ez a limitált széria teszt, hogy van-e rá kereslet.