januariszilva

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával
2019. július 6.

Nagyon megkedveltem.
Jó az állaga, nem nehéz, jól kenhető, a bőröm szinte azzonnal felveszi, nem hagy ragacsos, fullasztó érzést. A bőröm simább.
Sosem fordult még elő, hogy testápolót arcra is kipróbáljak ezelőtt, megtettem, tetszett.
Egyszerű tisztaság illata van. Finom.
Ajánlom.

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj
2018. február 27.

Nagyon szereti az arcom. Könnyen felvihető, nekem könnyen beszívódik, nem büdös, jól hidratál. Ritkán este, leginkább reggel smink alá használom, míg a fogamat mosom már be is szívódott annyira, hogy mehessen rá a krém és az alapozó. Újravevős. Nagyon remélem, hogy ezzel a termékkel nem bánik úgy el a cég, mint a többivel, amit megszerettem, mert azokat sajnos rendre megszűntetik értékesíteni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2018. február 27.

Hidratáló hatásáról nem tudok beszámolni, nem ront és nem is javít ezen a téren, viszont miután az alapozót nem szeretem 1az 1-ben használni így ezzel vegyítem, kapva ezáltal egy home made BB krémet, arra viszont az állaga miatt nagyon jó. Nem nehéz, könnyen eloszlik és beszívódik. Nincsenek benne azok az illatosítók, melyeket nem tolerálok, újravettem már így nálam erős 4-es.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2017. szeptember 28.

Nagyon kellemes citrusos nyitán után rajtam hirtelen valami förtelemmé változott.
Kérdeztem is a páromat, hogy érzi-e, amit érzek, és igen. Erős poloska illatot éreztünk, mintha azon a területen összenyomtam volna egy bogarat. Ezek után kíváncsian vártam milyen állattal találkozom, de persze nem jött más, kellemes illattá alakult, viszont ami maradt az nekem túl mű.

Sun Ozon Önbarnító Tej Világos Bőrre

Sun Ozon Önbarnító Tej Világos Bőrre
2017. június 14.

Nagyon jó az állaga és az illata. Miután felkenem olyan érzésem van, mintha vajjal kentem volna be magam.
Természetesen foltosan kopik és a világos ruhát megfogja, így azonnal nem érdemes rá öltözni. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Egy fehér felsőmet úgy megfogta, hogy dobhatom ki, mert több mosás után is barna csíkos a háta : /
Utóbbi nem probléma, mert már csak lábra használom,ugyanis az a fránya linalool bekerült az összetevőkbe amitől kontakt dermatitisem van, felkenés után azonnal megjelennek a kis piros viszkető pöttyök főleg a karomon és a mellkasomon, amitől nem éppen érzem jól magam.Utóbbi miatt le kell vonnom egy pontot, egyébként a színe és az állaga valamint az illata miatt ajánlom a kevésbé érzékeny bőrűeknek.

Dermax Színezék- és Illatmentes Sampon Minden Hajtípusra Kókuszkivonattal

Dermax Színezék- és Illatmentes Sampon Minden Hajtípusra Kókuszkivonattal
2017. június 14.

Természetesen nem vártam tőle azt a hatást, melyet "nem mentes" társaitól, de ennyire hasztalanságot sem.
Első körben nem habzott. Gondoltam, hogy növelem a mennyiséget és még így sem érte el a kívánt mértéket. Ezt követően szabályosan összekócolta-tapasztotta a hajam, melyet balzsamozás után is nehézkesen tudtam kifésülni, melynek eredményeként jó néhány szál hajam ki is téptem. Száradás után a következő hajmosásig sokkal nagyobb mértékben kezdett hullani a hajam, mint azelőtt. Ezek után, gondoltam adok neki még egy esélyt. Sajnos, amint ismét procedúrásnak mutatkozott végül inkább úgy döntöttem, hogy összekeverem egy másik samponnal.
Gondoltam elhasználom tusfürdőnek, de miután nem habzik rendesen annak sem igazán jó.
Nem tartja be az ígéretét, fentieken kívül nemhogy hidratála volna, inkább szárította a hajam.
Sajnálom, ígéretesnek indult.