janush

Regisztráció dátuma: 2012. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tom Tailor New Experience Woman

Tom Tailor New Experience Woman
2017. március 13.

Nahát - nahát . Gimis éveim alatt leptem meg magam ezzel a parfümmel.Szerettem az illatát , igazi rohangálós illat . Sajnos a nagy kiszerelés miatt meguntam mielőtt a végére értem volna.

Bvlgari Black (Unisex)

Bvlgari Black (Unisex)
2017. március 12.

Annyira akartam szeretni , hogy egybol egy 5millist rendeltem belole.Bar ne tettem volna. Az en boromon vadonatuj auto belso, borhuzat illata van megspekelve a tomeny vaniliaval. Sajnos, a baratomon ugyanigy mukodik. Probaltam tobbszor , minden alkalommal kevesbe erzodik a bőr ,de meg mindig ugy erzem magam , mintha egy luxus autoszalonban csucsulo szomorkas szuperauto lennek.

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+

Eucerin Sun Mattító Napozó Fluid SPF50+
2017. február 24.

Imádom! Egyáltalan nem egett le az arcom, es meg szep puha is lett. Az illata pedig az az igazi vizparti illat .Nagyon gazdasagos , kicsi mennyiseg kell belole.

Naf Naf Fashion Instinct EDT

Naf Naf Fashion Instinct EDT
2017. február 24.

Majdnem az enyém lett.Szagolgattam, szagolgattam, fújtam a csuklómra, kerültem egyet, megint szagolgattam...
Nagyon tetszett az illata, üde, nőies. édes..de valami hiányzott belőle, úgy hogy nem jött velem haza :/

Yardley Royal Diamond EDT

Yardley Royal Diamond EDT
2017. február 15.

Legutóbbi Müller-körutamon a Marilynes Yardley- idézet miatt célba vettem a levendulás Yardley-t , majd amikor megszagoltam rájöttem, hogy ha lila akkor az ORGONA , ez a levendulás semmiképpen.Legalábbis nekem nem.És ahogy ott nézelődök...nicsak Royal Diamond. És szerelem első szaglásra. Pontosan ilyet, nemis ilyet, hanem EZT kerestem. Frissenmosott illat , tavaszi lágy szellő. Szerelem a javából éjjel-nappal.
(Engem egy kicsit a Versace Pour femme -re ( mashol Medusa- kent lattam ) emlékeztet, csak nem olyan tartós.)

Bvlgari Omnia

Bvlgari Omnia
2017. február 11.

Évek óta kerülgetjük egymást, de sosem mertem magamra fujni.Mindig csak az uveget szaglasztam, ugy is egeszen kellemes elmenyt nyujtott.Amikor meglattam,hogy mar egyre nehezebb es dragabb is hozza jutni, batran (vakmeroen) rendeltem egy uveggel.nos, azt a kaporszagot en is ereztem sajnos, de 5-10 perc utan mar nyoma sincs a rettenetnek.viszont utana!utana jon az, ami sokaknal az elso helyre teszi ezt az illatot a bvlgari csaladban.Gyömbér, fűszerek,szantalfa...pattog a tűz a kandallóban, ülök a pihe-puha szőnyegen, es hallgatom, ahogy az oszi eso kopog az ablakokon..

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal (régi)

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal (régi)
2017. február 11.

Nos..kicsit ragad, nem kicsit furcsa a szaga..(habár minél többet szagolgatom...nem , akkor sem.)..de nem csíp ...legalább....A barátom nem tudja elviselni ezt az illatot, én meg csak azért nem dobom ki, mert a vadrózsának tényleg ilyen erős illata van.Néha még kellemes is :)

Nesti Dante Il Frutteto Barack-Dinnye Natúrszappan

Nesti Dante Il Frutteto Barack-Dinnye Natúrszappan
2017. február 11.

Ez az első Nesti Dante szappanom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon kellemes illata van , és egyáltalán nem szárít.

Naomi Campbell Paradise Passion

Naomi Campbell Paradise Passion
2017. január 7.

Ajandekba kaptam , magamtól nem vettem volna meg. Én is hétköznapi, rohangálós illatnak használom , kellemes, 1 fújás is elég belőle , mert elég erős tud lenni az illata.

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza
2016. november 17.

bruhaha...még hogy 16 óra :D nekem 2-őt sem bírt, pedig nem dörzsölöm a szemem, nem könnyezik , csak úgy szépen van és pislog. Még jó, hogy nem fizettem érte egy forintot sem, spirálhoz kaptam csomagban. Így három csillag..amúgy...amúgy szívroham lenne.