Jaslindore

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Root Retoucher

Syoss Root Retoucher
2017. szeptember 15.

A legvilágosabb árnyalata világos szőke hajon alig látszik, azaz nem színezi be a hajat, ... többet vártunk a terméktől, ráadásul fakó, fénytelen lesz az eredmény ... Kíváncsiságból fújtam barna hajvégre, világosít-e, vagy látszik-e egyáltalán ... hát a fakó hatás igen, mintha púdereztem volna a haj végét és a fényét vesztett, száraz haj ... Ok, írja is, hogy világosabb, ősz hajat fedi ... de azt sem! Ősz szálak a hajtő környékén továbbra is virítanak... Miért nem adnak adott színű, szép fényes végeredményt ezek a mostani kreálmányok? Kifejezetten rossz az ár-érték arányuk!

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. szeptember 15.

Ad egy kis színt, de fénytelen, fakó, száraz lesz tőle a haj ... sokat kéne fújkálni, hogy az ősz szálak tövét mind befedje .... ráadásul fröcsköl. Anno volt flakonos hajszínező hab, azt szerettem, szuper fényt adott, ... mindenki azt kérdezte, hogy mivel mosom a hajam, mert olyan szép színe és fénye van, de megszűnt a 90-es évek végén ... azóta sem találok hasonlót. Lenövésre remelem jobb ... Mást vártam ennyi pénzért :(

aussie Beach Mate Szárazsampon

aussie Beach Mate Szárazsampon
2017. szeptember 15.

Fakó, fénytelen, száraz lesz tőle a haj ... kis mennyiségben is szürkíti a barna hajat. Inkább megmosom a hajam, mint ezzel fújkáljam ...

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon
2017. szeptember 13.

Már alig kapni valahol ... 50%-os kuponnal vettem tavasszal, most fogy el, szerettem, illatos, puha hajat eredményezett, némi dúsító hatással. Teljes áron picit drágának tartom. Essence testvérei közül a legjobb.

L'Oreal Elséve Színvédő Balzsam

L'Oreal Elséve Színvédő Balzsam
2017. szeptember 13.

Tökéletes kiegészítője a samponjának. Jó véleménnyel vagyok az Elséve színvédő darabjairól! Ár - érték arány szuper. Überelni csak sokkal drágább termékekkel lehet.

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2017. szeptember 13.

Ugyan nem festett a hajam, de mindig visszatérek eme termékhez ... olcsóbb termékek közt ár - érték arányban egész jó. És nagyon jó illatú sampon. Szintet ugrani csak a jelentősen drágább termékekkel lehet.

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök
2017. szeptember 13.

Kellemes illatú, könnyen felszívódó krém, imádom hogy pumpás. Kuponos napokon jutottam hozzá fél áron. Én nem vettem észre, hogy csillámokat tartalmazna. Szépen elsimítja a bőr egyenetlenségeit, megszűnteti a hámló, száraz foltokat. Gyakran használom primernek smink alá. Viszont meglepődve olvastam az imént a gyártói utasítást: "Használja a szérumot megtisztított arcbőrén a szokásos nappali vagy éjszakai arckréme előtt."

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2017. szeptember 13.

Gyerekkorom óta ezt használom, még anno fogorvos ajánlotta. Mint az alma, a fogorvost távol tartja :)) Kellemesen mentolos, míg kapható addig mindig lesz otthon.

Gliss Kur Asia Beauty Azonnali Regeneráló Tej

Gliss Kur Asia Beauty Azonnali Regeneráló Tej
2017. szeptember 8.

Hát igen, már nem kapható, pedig nagyon finom illata volt, azonnal helyrehozta a száraz hajat, puha, selymes,fényes, ápolt hajzuhatagot eredményezett. Mint minden jó ez is eltűnt ... Hajszerkezet javitó folyékony pakolás ... azonnal regenerált .... milyen jó volt előkapni és kicsit bedörzsölni vele a hajat ....

Schauma Easy Spray-Balsam

Schauma Easy Spray-Balsam
2017. szeptember 8.

Szuper rózsás kellemes illata volt! :) Puha, ápolt, fényes hatással... kár hogy már nem kapható :(