javi

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2020. július 14.

Hozza a szokásos essence lakkok minőségét.
Megszáradás után pár óráig olyan, mintha illatosított lenne (?)

Essence Extreme Last Alaplakk

Essence Extreme Last Alaplakk
2020. július 14.

Végre egy alaplakk, ami nem sűrűsödik be. Gyorsan szárad, ezt használva egy körömfestés kb. egy hétig teljesen vállalható. 5-7 nap után a körmöm tetején szokott megkopni kicsit a lakk, a körömágynál csak a lenövés látszik, nem szokott lepattogni.
Csak azért kap 4-est, mert már az üveg alján járok és kezd buborékosra száradni. De ettől függetlenül újravenném, mert sok alaplakkot próbáltam mostanában, és ez volt a legjobb közülük.

Isana Aktív Szenes Fátyolmaszk

Isana Aktív Szenes Fátyolmaszk
2020. július 10.

Szinte nulla nedvesség volt benne, ezért nem is maradt az arcomon. A maszk óriási, és a vastag anyaga miatt behajtani se lehet. A finom anyagú fátyolmaszkokhoz képest ez elég kényelmetlen. A hatóidőt se tudtam így kivárni.

Bioré UV Mild Care Milk Sunscreen For Face & Body SPF30 / PA++

Bioré UV Mild Care Milk Sunscreen For Face & Body SPF30 / PA++
2019. október 4.

Sokat kutattam jó fényvédő után, volt egy pár rossz választásom is, de ez végre bevált. 😊 csak nyáron fogom lecserélni egy magasabb faktorszámúra. A bőrön nem ragad, inkább olyan bársonyos érzetű. Pattanásokat sem okozott, sminkelni tényleg jól lehet rá. Én amazonról rendeltem.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2019. október 4.

Kedvencem lett ez az ecset, gyorsabban tudok vele sminkelni, és a végeredmény is szép (persze ez alapozótól is függ). Puha, nem bántja az arcom.
A nyele már más, mint a képen.

Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat

Catrice Power Gel 2in1 Base & Top Coat
2019. október 4.

Update: alig várom hogy elfogyjon, csúnyán buborékosodik vékony rétegben is...
~~~~~~~~~~~~~~
2019. júl.: 2 hónapja van meg és még nem száradt be, ez már egy plusz pont... de nagyjából ennyi is. Mióta használom gyengébbnek tűnnek a körmeim (pedig amúgy elég erősek, töredezni se szoktak). Maga a lakk elég "vékony", folyós, alaplakként nem a kedvencem.

Cosrx Acne Pimple Master Patch

Cosrx Acne Pimple Master Patch
2019. október 4.

Nagyon vártam hogy megérkezzen, de sajnos nem jött be annyira, mint szerettem volna. 10-ből kb. 4 esetben használt.

Bell Hypoallergenic Matt Powder

Bell Hypoallergenic Matt Powder
2019. szeptember 3.

Szép bársonyos-matt finishe és egy kis fedése is van. Ha nincs kánikula, akkor a mattító tulajdonsága órákon át érvényesül. A kiszerelése szuper, nagyon jól jön a tükör és a kis szivacs benne, illetve biztonságosan záródik, el tudom vinni magammal táskában bárhová. Nekem nagyon bejött. 😄

Trend It Up Smell Free Körömlakklemosó

Trend It Up Smell Free Körömlakklemosó
2019. szeptember 1.

Update: azóta másik alaplakkot használok, azzal teljesen jól működik. Nem szárítja ki annyira a körmöm, mint akár az acetonmentes lemosók, és nagyon tetszik, hogy szagtalan.
~~~~~~~~~~
Az nem zavar hogy olajos, de az alaplakkomból valami lehúzható szerű ragacsot csinál (mint egy peel-off alap), ami néhol a körmöm felső rétegét is magával húzta. Kár érte, mert tényleg semmi szaga.

wet n wild Wild Shine Nail Color

wet n wild Wild Shine Nail Color
2019. augusztus 25.

A kevésbé tartós körömlakkjaim közé tartozik, 3-4 nap után elkezd lepattogni, a végeredmény pedig könnyen buborékos lehet.