Jayf

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2022. január 12.

UPDATE
Sajnos vissza kellett jönnöm lepontozni. Szép lassan nagyon kiszárítja a hajvégeket, ráadásul néhány nap után tapadós, kócolódós tincseket eredményez.(már 2 hónapja használom, pár hét után jött elő a probléma).

Nagyon jó kis olaj. Előtte a Toni&Guy tropical elixirjét használtam, de már sehol nem találom, így kerestem a helyettesítésére valami könnyed olajat, ami nem nehezíti el a hajat. Nyilván kb szilikon az egész, de arra, amire való - megvédeni a már töredezett hajvégeket, ill. a még el nem tört, de erősen igénybe vett hajat - tökéletes. Nem húzza le a hajat, nem lesz tőle ragacsos, pedig tincsenként kentem rá hajvasalás után. Tényleg hasznos a szálkásodás ellen is (mármint látszatra legalábbis).

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. november 26.

Összetevői alapján úgy ítéltem, hogy talán nem fog nagyon szárítani, ez úgy tűnik, igaz, bár előtte és utána is kenem a számat, mint az őrült. Leszedni a Cerave lemosómmal nem sikerült, csak kozmetikai kendővel, szóval tényleg nagyon durván tartós. Az applikátora elég bumszli, szépen nem lehet vele dolgozni, ajánlatos egy ecset hozzá. Egy csillagot azért vonok le, mert nagyon idegesítően ragacsos marad akkor is, ha megszáradt.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2021. november 26.

Előtte a foaming cleansert használtam, az sokkal jobban bevált. Az érzékeny bőröm nem bántja, bár nem vagyok benne biztos, hogy nem emiatt jön ki egy-két pattanás... Nem tisztít olyan jól, mint a FC, és számomra borzasztó büdös is. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de ezerszer jobb lemosók is vannak ennél.

Bioderma Sebium Sensitive

Bioderma Sebium Sensitive
2021. november 26.

Csodás kis krém, érzékeny, néha pattanásos, kipirosodásra hajlamos bőrömre vettem, amit sokat hámlasztok is. Tökéletesen kordában tartja, nem szárad ki sehol, puha lesz tőle, és nem mellesleg nem okozott pattanásokat. Egyetlen hátránya, hogy parfüm van benne, ráadásul elég erős az illata, de nem vonok le érte csillagot, mert nem bántotta a bőröm.

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50

La Roche-Posay Anthelios Frissítő Arcpermet SPF50
2021. április 21.

Én is figyelmetlen voltam, meg kellett volna néznem az összetevőket, de egyszerűen nem értem mégis milyen megfontolásból raknak egy arca fújandó fényvédő spraybe ennyi parfümöt? Egyáltalán minek bele parfüm, azt sem értem. A levegőt visszatartva kell kirohannom a helyiségből, akármikor használom, és még úgy is fullasztó, tekintve, hogy az arcomon van. Nevetséges :))

Neutrogena Norvég Formula Ajakápoló Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20

Neutrogena Norvég Formula Ajakápoló Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20
2021. április 8.

Nem értem hogyan térhetnek el ennyire a vélemények. Szerintem aki jónak ítéli ezt az ajakápolót, az még nem használt igazán jót. A Primus gyógyszertári ezerszer jobb és még olcsóbb is. Kemény labello állag, minimális hatás. Nem mondom, hogy kuka, de kb csak fenntartásra jó, kicserepesedett, száraz ajkakra haszontalan (és pont arra találták ki elvileg).

T/Gel Total Sampon

T/Gel Total Sampon
2021. március 24.

Nagyon szuper sampon! VÉGRE! Zsíros korpával küzdök, nem borzasztó a helyzet, de a hajmosás utáni 4. napon már eléggé előjön. Simán két nappal kitolta a hajmosást, nagyon jól tisztít, remélem hosszútávon teljesen kordában tudja majd tartani a problémát a Nizorállal ellentétben.
off: a szaga szerintem szörnyű, de legalább nem erős és nem tartós (mondjuk én többféle pakolást is használok utána).

Isana Proffesional Haarmaske Arganöl&Pflege

Isana Proffesional Haarmaske Arganöl&Pflege
2021. március 24.

Nem rossz, jó sűrű pakolás, kellemes érzetet hagy maga után, nem nehezít el, de önmagában még nem próbáltam, csak más termékekkel. Az INCI miatt vettem, mert CGM (nagyjából, van benne egy alkohol, ami more research recommended), szóval egy próbát megér.

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Cover Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24H Matte Cover Alapozó
2021. március 24.

Nem rossz, eddig ezt vettem a legtöbbször újra alapozók közül. Jó állagú, könnyű eldolgozni, és elég tartós! Csak sajnos a legvilágosabb sem elég világos nekem.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2021. március 24.

Nem a legjobb. Nagyon folyós, így egyrészt könnyű vele dolgozni, másrészt viszont atom gyorsan lekopik az arcomról. A legnagyobb pozitívuma, hogy szuper világos is van belőle, így már majdnem az én teljesen fehér bőrömhöz is illik. :)