Jazi

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Guerlain Terracotta Le Parfum

Guerlain Terracotta Le Parfum
2019. szeptember 1.

Mikor először megéreztem az illatát,úgy gondoltam nem lesz a kedvenceim egyike.Kicsit szúrosnak találtam az elejét,de kis idő múlva lecsillapodott.Talán még kicsit hűvös volt az idő,hogy megmutassa a legszebb arcát.Mint sok Guerlain,és Chanel illatnál jellemző-legalábbis én ezt tapasztaltam-kell egy kicsit küzdeni, hogy utat találjunk egymáshoz.
Ahogy melegedett az idő, egyre többször próbálgattam a kicsikét,majd eldöntöttem, nyaralásra őt is viszem/a másik három mellé/ magammal.Most már tudom,hogy ennek a parfümnek kell a meleg,és lehet,hogy sokan megmosolyogják,de nagyon kell a víz.
Két hétig,minden áldott nap elkísért a vízpartra,és gyönyörűen kiegészítette azt a boldogságot, amit mindig érzek,ha víz közelében vagyok.
Imádom a vizet,újra élem a gyermeki strandolás minden örömét,nem számít az a pár, na jó, jó pár kiló fölösleg,nem számít ,hogy trendi légy,hogy a hajad tökéletesen álljon,és a legboldogabb akkor vagy, amikor az unokád lenyom a víz alá,és csak kacagtok mindenen.Ezekben a boldog pillanatokban volt nekem ez a parfüm a csendes társam,aki szinte eggyé olvadt velem.
Azt hiszem minden illatot az érzéseink,az átélt pillanatok szépítenek meg,és pont ezekért nem szeretek illatokat leszólni,becsmérelni,mert lehet hogy másnak mást,és biztos sokat jelent,hiszen nem vagyunk egyformák.
Hagyjuk,hogy az illatok megtaláljanak minket,és tegyék ami a feladatuk,örömöt csempésszenek a mindennapjainkba.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2019. június 11.

Lehet, hogy nem a parfümök királynője,de nagyon a szívemhez nőtt, ez a gyönyörű,púderes csoda.Nagyon sokszor nyúlok utána,és egyáltalán nem unalmas,
bár egy egyszerű illat,nincs benne semmi csavar,meglepetés.Számomra olyan érzés , mint amikor az ember hazaér,és rájön, hogy mennyire hiányzott az otthon melege, békéje,és a család.Az én szívemnek azok az illatok kedvesek, amelyek érzéseket ébresztenek bennem,vagy emlékeket idéznek.Az ember már nem a divatos,menő illatok után fut,hanem amiket valóban kedvel.Előbb-utóbb mindenkinél eljön az az érzés, amikor már nem akar görcsösen megfelelni másoknak,hanem csak és kizárólag, a saját maga által felállított, előírt normáknak.Életünk során sokszor cserélődnek a fontossági sorrendek,pénz,család,karrier között,de az ember rájön a helyes sorrendre,megtalálja a békéjét.
Ez a parfüm nem mélabúsan púderes,hanem inkább a nyugalom,elégedettség, harmónia,életöröm érzetét kelti.
Nálam mindenképpen az egyik kedvenc,és azt hiszem az is marad.

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop EDT

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop EDT
2019. május 26.

Nagyon szeretem a rózsát,egyik kedvenc virágom.Ebben az illatban nekem a hajnali harmatcseppes rózsa jelenik meg,édes bujaságával,és üdeségével.
Nagyot szippantunk belőle, és rögtön jókedvre derít,könnyűnek és tettrekésznek érezzük magunkat.
A Guerlain-ház általam ismert illatai még nem okoztak csalódást,Ennek a parfümnek a bája is az egyszerűségében rejlik.Jár neki az 5 csillag.

Guerlain L'Instant de Guerlain EDP

Guerlain L'Instant de Guerlain EDP
2019. május 19.

Imádom a parfümöket, és imádom a Guerlain-ház illatait.Legalábbis,amiket ismerek.Bevallom őszintén,léteznek olyan parfümök,amikból sosem lenne elég,illatoznám reggeltől-estig, s estétől-reggelig. Ez is egy ilyen.Mióta kipróbáltam,és használom, újra azok a gondolatok,érzések uralkodnak a lelkemen, mint mikor megismerkedtünk.Gyerekkoromban, sajnos a nagyszüleim már nem éltek,mindig szomorúan,és be kell valljam, kicsit irigykedve hallgattam a gyerekek beszámolóját,mit is csináltak a Nagyiéknál.Gondolatban elkalandoztam az én képzeletbeli nagyszüleim,képzeletbeli házához.A kis ház udvara tele volt mindenféle nyíló virággal,egy kis paddal,ahol esténként nagyszüleimmel üldögéltünk, és mókáztunk nagyokat. A nyáresték langyos, balzsamos, bódító illata volt mindenhol,pont olyan, mint ez a parfüm. Kislányként nagyon szerettem volna, ha mindez valóság, és nem az én képzeletemben élő mese.Nekem ez a parfüm mindig is a lelkem egy darabkája lesz.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. május 19.

Kb.fel eve hasznalom,es nagyon szeretem ezt a termeket.Arcmosas utan,reggel-este hasznalom.A szememet nem csipi,bar a szemsminknel ra kell segiteni egy kis olajos lemosoval,de nekem ez nem okoz problemat.Hasznalata ota ugy vettem eszre a porusaim allapotan is segitett,bar
alapvetoen borhibaim nincsenek.Az ara akciosan,dupla kiszerelesben baratibbnak tunt, a termek maximalisan bevalt az en bortipusomra.

Isana Folyékony Krémszappan Oliva

Isana Folyékony Krémszappan Oliva
2019. május 19.

Szeretem a terméket,engem nem szárít,pedig munkámból kifolyólag a kezem szinte fürdik a fertőtlenítőben,és szinte mániákus kézmosó vagyok.
Szerintem a célnak tökéletesen megfelel,tisztít,végzi a dolgát.Az illat a szappannál nálam harmadrangú.

Fa Flower Me Up! Purple Lily Tusfürdő

Fa Flower Me Up! Purple Lily Tusfürdő
2019. május 19.

Nagyon szeretem az illatát,de sajnos sehol nem találom,mert limitált kiadás volt.Az állaga is megfelelő,szeretem a sűrű tusfürdőket.Bőrőn sokáig érződik az illata.

Chanel Coco EDP

Chanel Coco EDP
2019. május 19.

Ezt a parfümöt is régi,"jó" szokásomhoz híven vakon vettem,és hát miért apróznám el a dolgokat, rögtön 50ml-t.Általában az összetevők,és persze a véleményeknek köszönhetően elég jól sikerülnek a vételek.Mintha a parfümök hívogatnának,és ők találnának rám,hogy körbevegyenek,simogassanak,és egybeforrjanak a személyiségemmel.Azt hittem,ez most is így lesz,mikor jött a szörnyű csalódás...
Mikor magamra fújtam, régi idők borotvahabja hahotázott- most jól megjártad kisbarátom, dalolta a fülembe. Még az uniszex illatokat sem tudom elviselni,nemhogy ezt,dohogtam magamban
.Ahogy múlt az idő,ez a rettenet kezdett alábbhagyni,és megjelent egy meleg, fűszeres csoda,mint amikor egy bábból gyönyörű pillangó lesz,úgy bontakozott ki, úgy ölelt, melengetett az illat,mintha kárpótolni szeretne az előzőkért.Azóta nagyon szeretem, és tisztelem ezt az illatot,mert gyönyörű,titokzatos,megfejthetetlen.
Olyan, mint egy büszke nő, aki nem könnyen,és nem mindenkinek adja meg magát,csak kevesen tudják megszelíditeni,de akinek sikerül, talán örökké vele marad.

Oscar De La Renta Bella Rosa EDP

Oscar De La Renta Bella Rosa EDP
2019. május 18.

Sikerült beszerezni Joy-napokon,bár az ára még akciósan is fájt egy kicsit.Szépen megkomponált illat,aminek a leszáradása légies,lágy,gyönyörű.Biztos vagyok benne,hogy sokan ezt a parfümöt fogják választani a nagy napon,hiszen minden igényt kielégít. Nem hivalkodó,finom,és talán a sok sznob orrnak is megfelelő minőségű.Tartósságára sem lehet panasz,hosszú órákon át körbeleng ez az elképesztően csodaszép illat.

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2019. május 18.

Ma, hogy végre kisütött a nap,ezt a parfümöt kívántam meg.Ez az illat tele van napsütéssel,vidámsággal,lendülettel.Szeretem a jókedvet, a nyarat, a gondtalan nevetést.Ahogy körbeleng az illat, egyre jobban vágyakozom a várva-várt nyaralás után.,ami sajnos még kicsit várat magára.A tartóssága nem a legjobb,de bánja kánya, majd újra fújom.Biztos, hogy ez lesz az egyik nyaralós illatom.