jazmera

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Luxure Vestito Criystal Black EDP

Luxure Vestito Criystal Black EDP
2019. december 8.

Színtiszta öblítő. Nagyon neeeem! Viszont tartós...

Avon True Ageless Overnight Gel

Avon True Ageless Overnight Gel
2019. december 8.

Az én 40 éves rinocérosz bőrömre ez egy harmatgyenge lepkef@ng...

Chatler Boutique Vienna

Chatler Boutique Vienna
2019. november 11.

Az eredetit ismerem, viszont sosem birtokoltam, így rendszeresen nem használtam. Mindig elvarázsolt.
Úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért nem nagy kockázat, így bevállalom ezt a kis utánzatot.
Hát ez egy álom!!!
Nem fogom elemezni az illatot, az eredetinél mindent leírtak; luxus, olasz életérzés, szolidan bőrös, virágos kis csoda. Ár-érték arányban csúcs szuper illat.
Azt hittem megtaláltam a szignatúraillatomat az Angel személyében, de ez a kis Bottega utánzat- illetve az eredeti- elbizonytalanított.
Remélem senki másnak nem fog tetszeni, így marad nekem :-)
Ja, az én üvegem nem így néz ki, de tőlem tejes zacskóban is lehetne, akkor is imádnám. :-)

Thierry Mugler Angel EDT

Thierry Mugler Angel EDT
2019. november 8.

Elfogult vagyok a Mugler illatokkal kapcsolatban. A jó édes anyukája a legeslegnagyobb kedvencem. Erre az edt-re nem tudok úgy tekinteni, mint egy könnyített verzió. Nekem egy teljesen más illat a bőrömön, meg nem mondanám, hogy Angel-rokon. Nagyon tetszik, persze nem annyira provokatív, megosztó mint az edp. Számomra hideg, mégis gyümölcsös és kissé mentolos, elsőre egy új könyv illata ugrott be. Szerintem akinek nem tetszik az edp, annak ez megér egy próbát. Tartóssága rendben van. Szeretem nagyon!

Boucheron Place Vendôme EDP

Boucheron Place Vendôme EDP
2019. november 8.

Imádom a jázmint és a narancsvirágot egy parfümben. Nagyon tetszik, akár állandó "társam" is lehetne, HA egy kicsit tartósabb, mélyebb illat lenne. Amúgy tökéletes, kifinomult, nem túl elterjedt illatocska.

Mauboussin by Mauboussin EDP

Mauboussin by Mauboussin EDP
2019. november 8.

Meglehetősen sok pénzt, időt és energiát megspóroltam volna, ha mániákus parfümkeresgéléseim közt nem minden véleményre, hanem inkább a "veterán",kifinomult parfüm guruk véleményére adok (egybosz',galagonya',Lac',080'... stb). Szóval őt is így ismertem meg és imádom! Előttem minden leírtak róla, egy mestermű :-)
Ja,és nálam is melegben az igazi...éppúgy, mint az Angel. Fordítva vagyok bekötve...

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2019. november 8.

Érdekes, hogy egy parfümnek mennyi "arca" van, mennyire bőrfüggő mind.
hozzászólások és az illatjegyek alapján rendeltem belőle mintát.
Rajtam olyan semmilyen. Abszolút nem tartós, egy finom kis visszafogott irodabarát illat. Egy parfümöt mindig többször próbálok és mindig bőrre.
Semmi mélysége nincs, egy átlagos kis fás-virágos katalógusillat rajtam. Nem húzom le, mert tényleg jó kis illat, de valahogy nem jött át... :-)

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2019. október 18.

Több hajvég ápolót kipróbáltam, az én hajamra(hosszú,fekete, vastag szálú) ez vált be legjobban. Ápol, fényessé teszi a hajam és másokkal ellentétben kifejezetten szeretem az illatát.

J.Fenzi Retruard My Life EDP

J.Fenzi Retruard My Life EDP
2019. október 15.

Az eredetit csak csuklón teszteltem párszor. Tetszett, de nem annyira hogy kiadjak érte egy rakat pénzt. Viszont sokszor eszembe jutott, hogy milyen kis kedves, körbeölelő, krémes illat és jó lenne érezni. Elkezdtem kutakodni és mivel a Fenzi remek másolatokat készít, bátorkodtam bevállalni. Hát kérem még jobb is, mint az eredeti. De komolyan. Tényleg nincs óriási hatósugara, tehát teljesen irodabarát, de én érzem és az a lényeg. Nem akarom lefedni az irodát. Nagyon tartós viszont. Semmi szúrós, bántó nincs benne. Nagyon szerethető kis komfort illat, örülök, hogy megvettem! :-)

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. október 12.

A szépségét az egyszerűsége adja. Elsőre harsány, de ez gyorsan lecseng és megmutatkozik a gyönyörű mélysége. Imádom.