jazmera

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2019. szeptember 25.

Több illatmintát rendeltem, persze egyszerre kellett kipróbálnom amennyi csak ráfért a kezemre :-)
Hát kérem szépen ez a fenevad mindenkit elnyomott. Hihetetlen karakteres, jellegzetes illat, ami tényleg magával ragad. A én bőrömön először az gyümölcsös jegyek jönnek elő, édes illat. Percekig kikerekedett szemmel-orral élveztem a varázsát. Kb. az Angel váltott ki belőlem hasonlókat. Nem az illat hasonló, hanem a hatása. Nem egy lóti-futi illat, de akár mindennapos is lehet akinek a bőrével/egyéniségével kompatibilis :-) Gyönyörű illat, nem találkozik vele az ember sűrűn.

J. Fenzi Opal Women EDP

J. Fenzi Opal Women EDP
2019. július 18.

Ez egy álom!!
Meg kell hagyni ő egy nagyon szuper másolat, talán egy kicsit kevésbé füstös, mint az eredeti, de ennek ez a szépsége. Hihetetlenül jól eltalálták.
Tartós, erőteljes, egyedi illat, ami egész nap körbeölel.
A mai egyen illatok között egy örök különc. Imádom!!

Tényleg Opiumként hat rám; lenyugszom tőle, mint mikor Vivaldit hallgatok! :-)

J.Fenzi Ardagio No More The Same EDP

J.Fenzi Ardagio No More The Same EDP
2019. július 15.

Up.: Csak idő kellett hozzá... tartós illat, a környezetem imádja, nekem még szoknom kell, de alakul a dolog :-)

Sajnálom, hogy nem tudok jó értékelést adni. Szeretem a Fenzi termékeit, utánzatok terén a Luxuréval együtt a legjobbak, de ez nagyon gyenge lett szerintem. Semmi mélységet, semmi tartósságot nem érzek, csak az alkohol. Persze ennyi pénzért mit várok,de ez most nem jött be.Pedig nagyon szerettem volna egy jó Armani utánzatot. :(

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2019. július 12.

Nem értem a sok lehúzást, hogy miért olyan megosztó ez a parfüm. Nekem nagyon tetszik, szeretem.

Dior J'adore EDP

Dior J'adore EDP
2019. július 12.

Igazi virágbomba. Nekem kimondottan tetszik a szúróssága, az hogy tolakodó, erőszakos :-) Persze egy idő után megszelídül, beáll a sorba. Gyümölcsöt én nem érzek ki benne. Szeretem.

Chatler Alba Lady

Chatler Alba Lady
2019. május 31.

Muglert utánozni mindig nagy feladat szerintem. Ez szuper kis másolat lett. Eleinte féltem, hogy mit hoznak ki belőle, de nagyon jó lett. Kissé fanyar, virágos, zöld illat, ami rajtam tartós. Ezen meg is lepődtem, mert eredeti parfümök sem bírják rajtam.

New Brand Blue Sky

New Brand Blue Sky
2019. május 14.

Update: módosítok, mégsem olyan tartós. Na jó, még így is tartósabb, mint a drogériás parfümök többsége.

Tökéletes másolat, megosztó illat. Aki ismeri az eredetit, tudja mire számíthat, mert teljesen Angel. Nagyon tartós.Imádom. A Yodeyma másolat az én bőrömön férfiasabb, ez gyorsabban szelídül.

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2019. május 9.

Update: nagyon megöregedtem, egyre undokabb vagyok, de ezek a katalógus illatok egyre kevésbé "gyere be".

Egy fiatal lányon nem tudnám elképzelni, szerintem +30-as illat. Első üveggel imádtam. Volt egy kis szünet, majd valakin megéreztem és rájöttem, hogy de jó is volt. Most hanyagolom, lehet télen újra találkozunk. Erőteljes, elég megosztó illat.

Luxure My Precious EDP

Luxure My Precious EDP
2019. május 9.

Nagyon jó másolat, igazi gyümölcsbomba. Nem emelkedik ki több más társai közül, az eredetiért nem is adnék ki pénzt.
Mint másolat 5*

Yodeyma Escitia

Yodeyma Escitia
2019. május 9.

Update: sajnos lepontozni jöttem...nem mertem emberek közé menni vele. Annyira férfias még 5-6 óra múlva is, hogy az már botrányos!
Tartósságát tekintve 5 *, de mint Angel utánzat 2-3* jóindulattal. Van jobb másolat is ettől.

Szuper utánzat, hihetetlenül tartós. 8 órával ezelőtt fújtam, és még mindig érződik. Éppúgy, mint az igazi Angel folyamatosan változik. Kifújáskor szúrós, az én bőrömön nagyon maszkulin hatású. Ismervén az eredetit, tudom hogy a türelem csodát terem. Különleges, megosztó illat, imádom.