jazmera

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Luxure Vestito Brillar Cristal EDP

Luxure Vestito Brillar Cristal EDP
2019. május 7.

Up: Lepontozni jöttem...harmatgyenge a tartósságát tekintve.
Megszólalásig hasonlít az eredetire, összetett szép kis virágillat. Nagyon jó utánzat, mint minden Luxure és JFenzi. A tartósságát még tesztelgetem, de annyit biztosan tud, mint az eredeti. Igaz azt nem nehéz tartósságban lekörözni :-/

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2019. május 7.

Update: Újra vettem, de már nem szeretem. Nem hiszem, hogy ő változott meg, inkább én. Már nem szívesen viselném. :-(
Ez tényleg a kis fekete ruci, ami mindenhez illik. Örök kedvenc, visszafogott, de mindig jelen van. Szeretem.

Luxure Anne Mystic EDP

Luxure Anne Mystic EDP
2019. május 7.

Nagyon jól eltalált másolat, mint általában legtöbb Luxure parfüm. Nem olyan harsány mint az anyaillat, lágyabb. Nagyon tetszik, tartós, szép illat. Örülök, hogy kipróbáltam, nem bántam meg.Imádom.

Yodeyma Red

Yodeyma Red
2019. április 16.

Első próbálkozásom ezzel a márkával. Annyi jót hallottam róla és furdalt a kíváncsiság, így kapásból 3 illatot rendeltem. Az eredetire egyenlőre nem "akartam" beruházni, így a másolatok között kutattam. Elképesztő egy illat. Nagyon erőteljes, ódon, édes és meleg. Na meg hihetetlenül szexi... Tényleg egy önbizalom-löket, nem kislányoknak való. Ennél jobb utánzattal még nem találkoztam. A tartósságára voltam legfőképp kíváncsi a márkának, mert a másolatok gyakran ott (is) buknak el. Remélem a másik két illattal is ugyanilyen pozitív élményem lesz. Csillagos 5-ös. :-)

Luxure Cool Glam EDP

Luxure Cool Glam EDP
2019. április 9.

Nagyon szeretem a Luxure termékeit, de valahogy ez most engem nem talált el-teljesen :-) Valószínű azért lehet, mert az eredetit sem csodálom annyira.
Mint önálló parfüm tökéletes, de nekem a JFenzi jobban hasonlít a "cipellőre"szerintem az kissé kakaósabb, mandulásabb..
Nagyon tartós virágos illat, elég erőteljes, nem egy könnyed kis fuvallat. Rajtam a virág illat érződik jobban, a kakaót és tonkababot nem találom. Az üvege nekem kimondottan tetszik, az eredeti magassarkú engem taszít.

J. Fenzi Neila

J. Fenzi Neila
2019. április 9.

Az eredeti parfümhöz írt sok-sok pozitív hozzászólás keltette fel a kíváncsiságomat. Az eredeti egy vagyon, így megkockáztattam, ennyi pénzért mit kapok. Kifújáskor rögtön tudtam, hogy már sokszor érzetem ezt az illatot, csak nem tudtam,hogy ő az elkövető. Kifújáskor kissé orrba vág, de leszáradáskor előjön a szépsége. Nagyon tetszik, nem kislányos az tuti, érett nőknek való. Figyelemfelkeltő az biztos. Az üvege sokkal, de sokkal szebb mint a képen. Ilyen gyönyörű ametiszt szín ritkán köszön vissza egy üvegen.

Blue Up White Magic Women

Blue Up White Magic Women
2019. április 9.

Inkább púderesnek mondanám, mint virágosnak, de azért az édes felé hajlik. Tényleg körbeölel az illat. Emlékszem az eredeti milyen különleges volt. Utánzathoz képest rendkívül tartós. Szuper illat.

J. Fenzi Opal Glamour EDP

J. Fenzi Opal Glamour EDP
2019. április 9.

Ismerem az eredetit is és meg kell mondjam nagyon, de nagyon jó utánzat.(mint az összes JFenzi és Luxure).
Tartós, meleg, körbeölel. Szeretem.

Givenchy De Amarige EDT

Givenchy De Amarige EDT
2019. április 8.

Huszon évvel ezelőtt volt szerencsém hozzá, pedig nem egy tizenévesnek való illat, viszont akkor imádtam. Azóta vártam, hogy újra enyém legyen, hogy újra átéljem az érzést, az emlékeket amit adott.
Tényleg nem szabad a nosztalgiára hagyatkozni. Nagyon-nagyon összetett, komplex illat. Hihetetlen mennyi virágillatot hoztak össze egy üvegcsében.
Nagyon szép illat, tartós is, viszont nem tudom, akarnám-e minden nap hordani. Azért az emlékek miatt jár az 5 pont.

New Brand Together Night

New Brand Together Night
2019. április 8.

Update: Gonosz és elhamarkodott voltam.. Nem eszik olyan forrón ezt a "kását". Nem adtam neki elég időt, annyira eltántorított a fejillata,ami szinte orrba vág. De leszáradás után rajtam citromos beütése lesz. Még nem az igazi, de próbálkozom...

Kövezzetek meg, de ez iszonyatos! Nem trollkodni akarok, de egyszerűen viselhetetlen számomra. Nem egyezik a kémiánk, biztosan van akinek jól áll, hát rajtam szörnyű... Nem ismerem az eredetit sajnos, a pozitív vélemények keltették fel a kíváncsiságomat....vesztemre. Annyira erősen indít, hogy a leszáradást nem bírtam megvárni. Viszont hihetetlenül tartós, levakarhatatlan. Az üvege meseszép.