jazmera

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2017. szeptember 9.

Sötétbarna színben van, szeretem. A waxot mindig használom, viszont a por nekem kissé vöröses hatású. Tartós, alapot kenek azért alá, így egész nap tökéletes.

Sleek All Night Long I-Divine Palette

Sleek All Night Long I-Divine Palette
2017. szeptember 9.

Nagyon szép gazdagon pigmentált színek. Tartós, még primer sem kell alá, viszont kissé porzik mind ecsettel mind applikátorral. Szeretem, újra fogom venni.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2017. szeptember 9.

Ez tényleg tetoválás.. :-) Pink gold árnyalatban van meg, ha kevés időm van sminkelni ezt viszem fel. Elképesztően tartós, könnyű felvinni, de csak óvatosan, mert utána már nehéz korrigálni. Szeretem, más színben is venni fogok.

Moda Eyebrow Color

Moda Eyebrow Color
2017. szeptember 9.

Nagyon tartós, egész nap bírja, könnyű vele dolgozni, sokáig elég.Nem ismertem előtte a márkát, ma beszereztem szempillaspirált és körömlakkot is. Kíváncsian várom.

Alverde Kajal Eyeliner

Alverde Kajal Eyeliner
2017. szeptember 9.

Nagyon szép padlizsán színben van meg. Könnyű felvinni, krémes, viszont nem tartós, többször újra kell venni.Kimondottan tetszik, hogy természetes összetevőket tartalmaz, nem érzékeny a szemem,de ha a vízvonalra kenem azonnal könnyezni kezdek. Nem értem miért.

Avon Mark Professzionális Szemceruza

Avon Mark Professzionális Szemceruza
2017. szeptember 9.

Sötétbarna színben van meg, főleg a satírozó szivacs formája tetszett. Könnyű felvinni, krémes, viszont egyáltalán nem tartós még primerrel sem... A szivacs nagyon jó.

Avon Mark Tégelyes Szemhéjpúder

Avon Mark Tégelyes Szemhéjpúder
2017. szeptember 9.

Nem elég pigmentált, inkább sminkalapnak használom. Amúgy eléggé tartós, felvinni sem nehéz, de nem lesz nagy szerelem...

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus
2017. szeptember 9.

Szerencse, hogy nem a hozzászólások alapján vettem, hanem ajándékba kaptam.Nagyon szeretem! Tényleg tartós, könnyű használni, nem kenődik el. Igaz nem lehet vele hajszálvékony vonalat húzni- az ilyen ecset nem is arra való- de én nem is szeretem a nagyon vékony tusvonalat.Külön tetszik az ecset, hogy rövid, tömör. Nagyon régóta használom, újra fogom venni.

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2017. szeptember 9.

Primer feltétlen kell alá. Sajnos nem elég pigmentált, pedig szép színekből van összeállítva a paletta.Hétköznapra, több rétegben viselhető.

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2017. január 10.

Véletlen került a kosaramba, de nagyon nem bántam meg. Ismerem az eredeti Chanelt, nem is szabad összehasonlítani a kettőt, de ha úgy állok hozzá, hogy ennyi pénzért ilyen tartós és kellemes illatot kapok, akkor minden rendben vele. Hétköznapra tökéletes, többen kérdezték mi ez a jó illat rajtam, még este is érződik a ruháimon.