Jazmin01

Regisztráció dátuma: 2021. december 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. december 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém

Uriage Bariéderm Cica Cu-Zn Regeneráló Krém
2022. május 5.

Hirtelen ötlet volt, mert egy betegség teljesen szétcsapta az arcom és az itthoni dolgaim nem kifejezetten pattanás, seb és irritáció kezelésre vannak.
Fantasztikus!!!
Elég testes krém, de napjában többször vittem fel vékony rétegben, így a kombi érzékeny bőröm simán el írta. Pár nap alatt szépen rendbehozott mindent. Csökkent az érzékenység, a foltok de még a gyulladt pöttyöket is szépen kordában tartotta. Nagyon hamar a kedvenc arcápolási termékem lett!!!

Emellett a csomagolás is nagyon tetszik, fém tubusban van műanyag helyett és a 100ml-es kiszerelés 3000ft volt, ami még egy egyszerű hidratáló krémnél is ritka.
Adnék több csillagot, ha lehetne

Dermedic Hydrain3 Hialuro Micellás Víz H2O

Dermedic Hydrain3 Hialuro Micellás Víz H2O
2022. április 25.

A kedvenc micellás vizemet évekkel ezelőtt megtaláltam, így mindet ahhoz mérem. Leszedi a sminket, nem csíp, nem irritál, nem ragacsos. Ez egy egész jó micellás víz, de nem a legjobb.

A csikorgó érzést hozza. Mosható koronggal használom, azon fel lehet habosítani egy kicsit így nincs az a csikorgó érzés. De a parfümöt és a tartósítószert már nem bocsátom meg neki

Dermedic Hydrain³ Ultra-Hidratáló Krémgél

Dermedic Hydrain³ Ultra-Hidratáló Krémgél
2022. április 25.

Géles állaga miatt még a kombinált bőröm is elbírja, nem pereg le több réteg tonikról, szérumról sem. A saját szérumjával használva selymes, matt eredményt lehet kapni. Nem ragacsos a gél állag ellenére sem, fényvédő sem pereg vagy csúszik le róla. Egyetlen hiányossága ugyanaz, mint a termék család többi tagjának. A tartósítószer és a parfüm. A parfümöt az utolsó helyen még elnézném neki, mert hamar elillan...

Dermedic Hydrain3 Hialuro Szérum

Dermedic Hydrain3 Hialuro Szérum
2022. április 25.

Nagyon ellentmondásos számomra. Egyrészt tökéletes tejes textúra, szépen oszlik, selymes bőrt eredményez. Még sosem használtam olyan hialuron szérumot, ami megközelítette ezt a hatást.
Mástészt a DMDM és a parfüm tartalma miatt nem venném újra.
Az illatot meg lehet szokni, bár meg lennék nélküle. De hosszú távon amennyit ad a hialuron a bőrömnek, azt a tartósítószer el is veszi. Nagyon kár érte, mert nagyon kényelmes viselet és a többi bőrápoló termékemmel is jól viselkedik. Ha nem tudnám mi a beltartalom 5* lenne

PomPom Age Control 1% Bakuchiol Arckrém

PomPom Age Control 1% Bakuchiol Arckrém
2022. április 25.

Szuper ez a krém! Igazából szinte nem is krém állagú. Valahol a szérum és a gélkrém közé tudom tenni. Nagyon könnyen oszlik el, más szérumokat is használok alá és teljesen jól együtt működik velük. A flakon felénél járok, nem lettem 10 évvel fiatalabb, de reggelente kisimultnak látom az arcom, ami rég nem fordult elő. Nem fényérzékenyít, napi szinten használható. Tetszik, hogy a hatóanyag tartalom is fel van tüntetve, nincs benne semmi irritáló anyag. És ami nem elhanyagolható, az ára. Biztosan újra veszem, főleg most a nyári időszakra tökéletes.

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum
2022. április 21.

A maszk folyamatosan tönkrevágta az arcom. Az antibakteriális szerek, az elocom és társai az egészséges védőréteget is elpusztítják így ördögi a kör. Beszereztem egy probiotikus tonikot és ezt a fermentált gomba tartalmú szérumot.
Víztiszta sűrű szérum. 50ml, ami elég ritka, így sokáig elég. Kicsit fényes olajos érzetet hagy maga után ezért esténként használom. Két hete használom és egyre szebb a bőröm problémás része. Emellett használok szalicilsavas arckrémet is, így nem tudom hogy 3 (fő)hatóanyagból melyik hat a leginkább a bőrömre, de a rendszer működik

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Fényvédő Fluid Photo-Aging Ellen SPF50+

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Fényvédő Fluid Photo-Aging Ellen SPF50+
2022. március 31.

Nem is tudom, hogy véleményezni lehet e egyszeri használat után... Egy mindtaterméket próbáltam ki, amibe 1,5ml-t sikerült beletenni. Egy kenésre talán épp elég 😀. Illata nem tolakodó, nem alkoholos pedig második helyen van az összetevők között. Tényleg nem lehet érezni a bőrön, se fény, fe ragacsos érzet, mintha ott se lenne.

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream
2022. március 31.

Extrán folyékony, fehér színű, enyhe illatú, gyorsan felszívódó cucc. A színezett verzióját teszterben próbáltam korábban és ott is nehézkes volt a megfelelő mennyiséget ki érni, mert úgy folyik.
Több rétegben viszem fel emiatt, ami azért is jó mert az első adagnál szokott eszembe jutni, hogy fel kellett volna rázni 😬 szépen beszívódik, fénylik enyhén tőle az arcom, de tolerál ható. Furcsa de nincs alkohol szaga, pedig van venne bőven, a szemem sem csípi, nem irritált és nem szárított. Az 50ml hamar elfogy, ha az ember rendesen kéni, akciósan érdemes venni-bár ez szubjektív

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2022. március 21.

Annyira dícséri mindenki ezt a fényvédőt, hogy azt hittem egy csoda lesz. Persze ennyiért van alkohol és octocrylene mentes is, de hát mégiscsak mindenki kedvence...

Első nap szétszáradt arcal mászkáltam mert nem tudtam mennyire "dry touch" az a "dry touch". 😀Hát nagyon, ráadásul szilikonos nappali arckrémem van és nem tudtam, hogy viselkedik rajta így vékony réteget vittem fel. Konkrétan feszült az arcom.

Jó alaposan alá kell hidratálni mert ez tényleg gél állag, a fényvédelmen felül nem ad hozzá mást.
De ez még nem is zavarna, viszont úgy csípi a szemem, hogy folyik a könnyem. Olcsóbb, drogériás, illatosított fényvédőknek sem sikerült még ennyire. Ezt ki lehet kerülni azzal, hogy a szemem környékére más fényvédőt használok, de macerásabb és sietős reggeleken elfelejtem, aztán sminkelés helyett csak könnyezek a tükör előtt 😕
De valóban matt és száraz érzés egész nap. Én a magam részéről inkább lepúderezem, ha fénylik kicsit, de aki nem szeret sminkelni, annak tényleg jó lehet

Gymbeam Runcollg Hidrolizált Kollagén

Gymbeam Runcollg Hidrolizált Kollagén
2022. március 21.

Ár-érték arányban nagyon jó. A napi szükséglet majdnem dupláját tartalmazza. Van benne hozzáadott c vitamin, így arra nem kell külön figyelni. Adagoló kanál van hozzá és külön tetszik a kiszerelés is. Egy egyszerű "zacskó", amiből otthon fel lehet tölteni egy edényt és nem kell havonta egy nagy tartályt kidobni. Valószínű, hogy ezért is olcsóbb, mert az előállítása is olcsóbb. A por fehér, nem tapad. Nedvesség hatására színeződik. Nem kell hozzá sok folyadék, max 2dl vízzel shakerben összerázva egészen fogyasztható az íze és az állaga is.

(sokaknál olvasom, hogy küzdenek csomókkal, poharazgatnak és lepontozzák a terméket, könyörgöm vegyetek egy 600ft-os shakert, arra való.)

igazából nagy változást nem veszek észre, szerintem ez olyan befektetés, ami majd évek múlva térül meg.