JDiana

Regisztráció dátuma: 2020. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Biola Bio Gránátalma Age Defying Nappali Arckrém

Biola Bio Gránátalma Age Defying Nappali Arckrém
2020. január 5.

Sajnos nekem nem jött be, nagyon nehéz zsíros krém, olyan érzés mintha nem tudná a bőröm magàba szívni, olajos. Nagyon nagyon nagyon száraz bőrre tudom csak elképzelni, mert az én bőröm is száraz de ez mégis sok rá. Kifejezetten kellemetlen illatú

Cosmetic Plant Éjszakai Ránctalanitó Krém

Cosmetic Plant Éjszakai Ránctalanitó Krém
2020. január 5.

Nagyon fullasztó, számomra kellemetlen ha az arcomon van, zsíros, nem szívódik be. Nekem sajnos nem jön be

Hourglass Scattered Light Glitter Eyeshadow

Hourglass Scattered Light Glitter Eyeshadow
2020. január 3.

Gyönyörű színek és krémes gazdag textúra. Könnyen kezelhető. Ha ez rajtam van mindig megkérdezik mivel sminkeltem. Nekem az aura szín van meg ami egy rózsaszín és a 2019es karácsonyi trio pakk ami kisebb kiszerelésben a arany, egy barnas es egy rozsda árnyalat. Mind gyönyörű

Hourglass Ambient Lighting Edit Ghost

Hourglass Ambient Lighting Edit Ghost
2020. január 3.

Gyönyörű paletta, csodás színek, tartós, nap végén is ugyanolyan. A highlighter nagyon elegáns, nem túlzó csak fiatalossá ragyogóvá teszi a bőrt. Luxus, nagyon drága, de ha az ember megengedheti magának inkább ezt vegye mint külön finising púdert, highlightert és pirosítót, mert ez tényleg top kategóriás

Fresh Rose Deep Hydration Moisturiser

Fresh Rose Deep Hydration Moisturiser
2020. január 3.

Teszterem van ebből a krémből. Nagyon rózsás illatú, géles állagú de állagához képest meglepően zsíros krém. Érdekes a textúrája, kellemes viselet. Inkább talán éjszakára tudom elképzelni de jó kis krém, azt nem tudom megvenném e és mivel csak teszter ezért a hosszútávú hatásáról se tudok beszámolni, de reggelre kellemesen puha lett tőle a bőröm, szóval jónak tűnik ezért 4 csillagot kap

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2020. január 3.

Gyönyörű paletta, csodásan pigmentált, különlegesek a csillogós színek benne. Még használom aztán updatelek még

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2020. január 3.

Heartbreaker (ez egy szép piros szín enyhe rózsaszínes árnyalatban) színben van meg, szájceruzájával használom, nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít úgy mint a Mac tartós rúzsaim és atombiztos, nem kenődik el, szépen kopik.