Jeanette88

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Activelle Cotton Dry 24 Órás Izzadásgátló Golyós Deo

Oriflame Activelle Cotton Dry 24 Órás Izzadásgátló Golyós Deo
2019. július 11.

Csak nyáron használok golyós deokat, de ez meggyőzött. Nem igazán bíztam benne, de egy futkosós napot teljesen végigbír rajtam minden kellemetlenség és utánakenés nélkül.Nekem nehezen szárad(de mindegyik golyós), de mivel hatásos így nem von le az értékéből.Kellemes, finom illata van, és nem ragadós fajta.

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. július 11.

Az első ilyen kendőm, alapozó, CC/BB krém eltávolítására vagy nem vízálló sminkhez tökéletes nekem. :) Finom az illata, nem irritál.Én elégedett vagyok vele, talán csak egy szemfestékkel nem bírt el elsőre. Én valószínű újraveszem. Szeretem.

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal

Dove Purifying Detox Tusfürdő Zöld Agyaggal
2019. július 11.

Elsőre szokatlan állagú,színű de szerethető főleg a számomra kellemes, finom illatával. Megfelelően hidratál, puha érzést hagy maga után. Egy próbát mindenképp megért. :)

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém

Himalaya Youth Eternity Nappali Krém
2019. július 11.

Szeretem a pumpás kialakítását, a krém állagát, és a számomra finom, szolid illatát. Könnyen felvihető, nem hagy kellemetlen érzetet, gyorsan beszívódik, puhaságot ad a bőrömnek. Most nyáron a fényvédelmének köszönhetően csak ezt használom. :) Elégedett vagyok vele.

Baba Gyöngyvirág és Viola Krémtusfürdő

Baba Gyöngyvirág és Viola Krémtusfürdő
2019. június 27.

Jól habzó, gazdag, finom illatú tusfürdő. Nagyon szeretem. :)

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35
2019. április 15.

Könnyen használható, tartós, jól fed, kellemes az illata, jó érzés viselni. :) Valóban üdévé teszi a bőrt. mindenképp elhasználom. :) Annyi hogy a világosabbat kellett volna választanom, de ez nem von le az értékéből. Szuper termék.

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2019. április 10.

Finom illatú (nem az az erős kókuszos amilyenre vártam) kiválóan habzó sampon. Az extra vékony szálú hajamat nem zsírosítja tovább, nem lapul le annyira. Szeretem.

Oriflame The One Tág Szemek Szempillaspirál

Oriflame The One Tág Szemek Szempillaspirál
2019. március 8.

Először furcsa volt, de végül megtanultam ezt a kefét használni. Így már szeretem. :)

Yodeyma Adriana EDP

Yodeyma Adriana EDP
2019. január 21.

A kis kiszerelésben van meg. Hihetetlen tartós, és kellemes illat a számomra. :) Ajándékba kaptam mindenképp elhasználom.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. január 21.

Fantasztikus az illata, jól habzik,krémes, nem szárít.... élmény vele a tusolás. A pumpás kialakítás miatt csillagos 5ös.