jeffieffi22

Regisztráció dátuma: 2014. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2018. január 12.

Legeslegjobb arclemosó azok közül, amelyeket valaha használtam! (Pedig sokat kipróbáltam már...) Nekem imádja a bőröm a rival de loop egyes arcápoló termékeit, köztük ezt is. Nekem egyáltalán nem szárítja bőröm, jól felhabzik, az illata nem a kedvencem, de nem mondanám kellemetlennek. Már egy éve csak ezt használom!

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
2018. január 12.

Borzalmas...az illatán kívül valóban semmi pozitívum, nekem is hosszú hajam van és szárítja, gubancolódik tőle....

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Sampon

L'Oreal  Elseve Full Repair 5 Sampon
2018. január 12.

Nagyon sok sampont kipróbáltam már és azt kell mondjam egy hónap használat után, hogy imádom! Mindig a balzsamával együtt használom, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, három napot simán kibír mosás nélkül. :)

Up. 2018. január 12.
Pár hónapos használat után váltanom kellett, túlságosan hozzászokott a hajam...

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk

Avon Planet Spa Heavenly Hydration Arcmaszk
2016. október 7.

Puhának puha lett a bőröm, de nem a kedvenc.

Avon Dazzling Moments EDT

Avon Dazzling Moments EDT
2016. október 7.

Az egyik kedvenc illataim között szerepel, finom édeskék illat. A tartóssága csak pár órácska.

Etude House Color My Brows

Etude House Color My Brows
2016. október 7.

Nekem a Blondie Brown van meg és imádom! A színe inkább sárgás, mint "szőkés", de az én szőkés-vöröses-arany árnyalatos hajamhoz pont passzol! Az itteni kommentek tükrözik az én véleményemet is! :)

Etude House Face Conditioning Cream SPF25

Etude House Face Conditioning Cream SPF25
2016. április 13.

Nagyon szép sima lesz tőle a bőröm, illata kellemes. Nekem alapból nagyon fehér bőröm van, ezért a kifehérítő mivoltáról nem tudok nyilatkozni. Mindennapos termék.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2016. április 13.

Kommentek alapján egy csodaszerre számítottam, ár-érték arányban ezerszer jobb lemosókat lehet kapni. Próbáltam megszeretni, a flakon feléig jutottam vele.

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2016. április 13.

Maga az illat tetszik, de valamelyik összetevője miatt valahogy nem tudom megszeretni ezt az illatot. Ajándékba kaptam a krémjével együtt, annak ezerszer jobb és szerethetőbb illata van.

Avon Parisian Chic Testápoló

Avon Parisian Chic Testápoló
2016. április 13.

A parfümje illata nekem valahogy túl erős, de ennek az illata mennyei! Hidratálása nem teljes mértékben érvényesül, ezért négy csillag.