jekatyerina

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2017. december 23.

Ez az első Pupa szájkencém, az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Egy szép vörös árnyalatot szereztem be, nagy reményekkel a tartósságát illetően. Szépen fel lehet kenni, valóban jól kiemeli a szájat és brutál szép finish-t ad. Az evést, ivást, cigizést még egészen jól bírja is, viszont a csókot nem állja, rip-rop a partnerem száján landolt, onnan eltávolítani pedig nehezen lehetett. Egy szenvedélyesebb estére nem ajánlom, de visszafogott viselés mellett ár/érték arányban valóban megfelelő.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. június 15.

Már ősszel is kerestem a boltokban, de akkor lemaradtam róla. Most már egyáltalán nem bánom, hiszen az új árnyalatok még szebbek, mint amiket ősszel kapni lehetett. A pink poison fantázianevű szépséget sikerült beszereznem, és egyszerűen imádom. Nagyon szép a színe, emellett egy kis aláhidratálással és a ceruzával való aláfestegetéssel meglepően sokat bír az árához képest. Van már néhány matt szájfényem, eddig mégis ez jött be a legjobban. Kibír 3-4 órát úgy, hogy eszek, iszok, cigizek, beszélek, puszit adok. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2016. szeptember 16.

Imádom a matt rúzsokat és szájfényeket (csak sajnos még nem találtam meg a nagy szerelmet, de mindig kísérletezek), ezért nagyon vártam már ezt a darabot is. Kicsit féltem megvenni a sok rossz vélemény miatt, de végül győzött a kíváncsiság, és otthagytam érte azt a kemény 850 forintot. Hát elsőre majdnem sírtam és a kukába dobtam, amikor már a boltból hazafelé menet magamra kentem. Iszonyúan csúszott, bár matt(os) hatása volt, mégsem száradt meg, nem mertem hozzáérni sem az ajkaimhoz, annyira féltem, hogy azonnal lejön az egész. Gyorsan beledobtam a táskámba, hogy elfelejtsem ezt a kellemetlen incidenst. (Ha minden alkalommal amikor kiadok 900 forint körül egy ilyen cuccra, inkább félreraknék, már tele lennék MAC termékekkel, de hát nem bírom megállni, őrülten zavar.) Aztán pár nap múlva kutattam valami szájrarakható után a tatyómban, de nem találtam mást, csak őt. Felkentem, csúszott mint az állat, úgyhogy gondoltam próba szerencse, finoman leitatom egy papírzsepivel. És siker! A színéből alig veszít, ha csak egy picit "harapok rá" a zsebkendőre, viszont szépen megszárad, és tartós is! Ha tehetném 3,5 csillagot adnék, mert azért nem olyan wow, mint amire én vágynék, de szép a színe, és ezzel a trükkel egynek bőven elmegy. Végül azért adok 4 csillagot, mert összességében és ár érték arányban egyáltalán nem rossz.

Garnier Fructis Grow Strong Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Hajpakolás (régi)
2016. július 22.

A sok pozitív véleményen felbuzdulva vettem meg, hogy egy kicsit leváltsam a sárga dobozos testvérkéjét. Az eleinte nagyon jó volt, de aztán a hajam kezdte megszokni, így erre esett a választásom. Sajnos elkeserített amit tapasztaltam, nekem egyáltalán nem okozott olyan pozitív dolgokat, amikről itt olvastam. A hajamon semmit nem erősített, kifésülni ugyan nem volt nehéz, de az enyém alapból nem valami gubancos. Aztán hullani is kezdett a hajam erős mértékben, remélem nem ettől, mindenesetre abbahagytam a használatát.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2016. február 13.

Update: Fél év után beszedtem egy újabb dobozzal, most nagy odafigyeléssel minden nap bevettem. A körmömön nem segített, az törékeny és gyenge maradt, viszont a hajam szépen csillog és gyorsan is nőtt tőle. Semmi negatívumot nem tapasztaltam, egynek jó volt.

2 hete végeztem ki az első dobozt, sajnos néha elfelejtettem bevenni, így körülbelül 3 hónap alatt szedtem be. Most tartok egy hónap szünetet, és újra el fogok végezni egy kúrát, mert nagyon szeretem ezt a vitamint. Magasan az egyik legjobb amit valaha szedtem, a hajammal nem tudom, hogy mit csinált, mert mellette használok még panthenolt, meg elég szépen ápolom az egyébként is gyorsan növős hajam, úgyhogy babahaj, növekedés és csillogás van, de hogy pontosan mitől... Viszont a körömre láthatóan ez volt a csodaszer, az évek óta tört és repedt, de a 3. hónapra már teljesen szép volt. Most kezdenek megint letörni, úgyhogy kell a második kúra. Adok neki 4 csillagot, aztán majd meglátjuk.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2015. december 12.

Nem akartam ennyire drága terméket venni, de kuponos akcióval 50%-os kedvezménnyel jutottam hozzá. Teljesen megérte volna az eredeti árat is, remek, egyszerűen imádom! Soha nem tudtam szép tusvonalat húzni sem filces, sem hagyományos ecsetes verzióval. Ezzel másfél perc alatt megvan kettő, egészen viselhető, semmi extrás tusvonal a hétköznapokra. Az állagát kedvelem, nem kell belőle sok és így is intenzív színt biztosít, sokáig kitart és nem kopik le könnyen. Abszolút újravevős.

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2015. augusztus 16.

Ez az egyetlen ami nyom nélkül szedi le nekem a Kallos vízálló tusát, nagyon szeretem, baromi olcsó. Kicsit olajos marad utána a bőröm, de könnyen letörölhető.

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus
2015. augusztus 16.

Eleinte bizalmatlanul álltam hozzá, de iszonyúan megszerettem. Nagyon szép vonalat lehet vele húzni, és igazán tartós. Plusz olcsó. Újravevős. :D

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2015. augusztus 9.

A 43-as árnyalatot vettem meg, mert nagyon tetszett a színe. Ez épp az a barackos nude szín amit már nagyon régóta kerestem, úgyhogy megörültem neki. Nem vettem meg az ajakápolóját, de még gondolkozom rajta, így viszont azt tudom róla mondani, hogy tényleg iszonyúan beleül a ráncocskákba még akkor is, ha előtte radírozok és aláhidratálok más márkájú ajakápolóval. Magában egész sok ideig fent marad nekem, de az evést, ivást nem bírja. A csókokat sem, de legalább nem cuppan át egy az egyben a barátom szájára. Nem a legjobb rúzs, amit valaha próbáltam, de a színe első látásra szerelem.

Manna Alginites Bőrregeneráló Szappan

Manna Alginites Bőrregeneráló Szappan
2015. augusztus 7.

Kár, hogy kifutó termék, nagyon szeretem ezt a szappant, néha jó leváltani vele a másikat, olyan szépen kisimítja a bőröm és sokáig elég..