jekatyerina

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2015. augusztus 7.

Heti egyszer használom körülbelül, utána picit piros lesz az arcom tőle, de szerintem jó, megér annyit mint bármely másik arcradír, főleg, hogy vegyszermentes. Plusz én egy év alatt nem tudtam elhasználni.

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2015. augusztus 7.

Anyukám használja, ő nagyon szereti, mindig ezt rendelteti velem. Néha egy-egy pöttyöcskére én is rákenem, de annyira nem érzek nagy változást.

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2015. augusztus 7.

Nekem ez nem szárított annyira, mint az ében szappanjuk, sőt, ő a tökéletes. Kordában tartja a pattikat és kellemes vele arcot mosni. Nem szárít nagyon radikálisan, ezt még az én vegyes arcbőröm is elviseli. Ráadásul körülbelül 8 hónapig kitart, szóval teljesen megéri.

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2015. augusztus 7.

Mikor legelőször próbáltam majdnem elsírtam magam, annyira szörnyen nézett ki a hajam. Aztán rájöttem, hogy utána felteszek egy Kallos pakolást és máris puha és gyönyörű loboncom van. Szeretem, mert kitolja a hajmosást és érzem, ahogy tisztít. Már harmadszor vettem újra.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2015. augusztus 7.

Ez volt az első Manna szappanom amit használtam, akkor azt hittem, ez nagyon jó, mára már átgondoltam. A pattikra tényleg jó volt mert leszárította őket, de emellett az arcomat is. Minden arcmosás után attól féltem, hogy szétreped a bőröm. Nem tudom, ez mennyire a szappan hibája, talán zsírosabb bőrre jobban beválik. A felét elhasználtam, a másik fele még mindig ott ül a polcomon, így kap négy csillagot.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. augusztus 1.

Mivel gyorsan kellett egy új spirál, ezért az itt olvasottak miatt őt kaptam le a polcról. Őszintén szólva még nem tudom eldönteni, hogyan is viszonyuljak hozzá, mivel eddig még csak vagy háromszor volt használva. Személy szerint eddig nem vagyok oda érte, annyira sok festéket visz fel hogy még egy másik, tiszta kefével sem tudom rendesen szétválasztani a pilláimat. Picit megemeli, ez tény, de nem érzem azt a hatást amit itt sokszor olvastam. Most adok három csillagot, aztán még barátkozunk.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2015. augusztus 1.

Update: körülbelül 10 hajmosásra volt nekem elég egy doboz, picivel váll alá érő hajam van. Először felvittem a teljes hajhosszra, majd a fejbőrömbe masszírozva hagytam rajta 20 percre egy törölköző alatt. Valóban használ a hajamnak, kevesebb mint egy hónap alatt körülbelül 2,5-3 centit nőtt, plusz rengeteg babahajam kezdett kikandikálni. Hátránynak(?) talán azt mondhatnám, hogy annyira selymes hajat eredményezett, hogy még a negyedik napon sem sikerült egy rendes kontyot vagy fonást összehozni a csúszása miatt. Bár mellette használom még a Kallos Latte pakolását is pár percig, úgyhogy lehet, hogy közös munka volt ez a hatás. Szeretem, maradnak a csillagok.

A hajamra használtam eddig háromszor. Lekopogom, semmi negatívat nem tapasztaltam tőle, nagyon puha hajam lett, folyton simogatom. A hajnövesztő hatásáról másfél hét alatt nem tudok nyilatkozni, de majd huzamosabb idő elteltével jön az update.:)

Essence 3D Duo Szemhéjpúder

Essence 3D Duo Szemhéjpúder
2015. július 31.

350 forintért vettem egyet, de nem jött be. Világos árnyalat, csak csillog, nem hozza ki rendesen a színeket, nekem nagyon nem tetszik. Ennyiért nem kár, rendes áron nagyon dühös lennék.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2015. július 25.

Annyira felkapottak lettek, hogy nekem is be kellett szereznem egyet. Peach kiss árnyalat jött haza velem. Hidratál, de azért a cserepes ajkaimat nem ezzel kezdeném kenegetni, ráadásul folyamatosan érzem, hogy a számon van. Nem rossz termék, nyárra elég jó, ez a barackos árnyalat nem ad nagyon színt, inkább csak egy kis szolid fényt, ami tetszik. Nálunk most akciós, talán megveszek még pár árnyalatot, de csak a szín miatt.

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2015. július 5.

Naponta használom, mert ha véletlenül elfelejtem, kiszáradnak a hajvégeim. Ettől függetlenül mikor használom remek, kellemes tapintású, nem törik. Szeretem.