jekatyerina

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2015. június 21.

Teljesen másképp reagált rá a hajam mint az itt leírtak többsége. Elvesztette a fényét, megvastagodtak a hajszálak és durva lett a tapintása. Eddig 3x kentem fel 10 percre, még adok neki pár alkalom esélyt, hátha csak hozzá kell szoknom picit és jön az update. Viszont az illata isteni. :)

Update: szeretném szeretni, de képtelen vagyok. Szörnyű tapintású lesz tőle a hajam és gubancolódik is..

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. május 27.

On the catwalk árnyalat van meg, szeretem, nem csomósodik össze a szám szélén, a színe nagyon szép. Kicsit mondjuk mintha szárítana, de a Catrice rúzsoknál nem találtam sokkal rosszabbnak. Többször újra kell kenni, evést nem bírja, de engem ez nem zavar úgyhogy nekem bejön.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2015. május 27.

Piros foltokat, pattanásokat nem fed jól, de arra ott a Catrice korrektor. Szem alatti karikákra kifejezetten jó.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. május 17.

Ez a kedvenc spirálom most, szeretem, hogy olyan érdekes, és szép fekete színe van. Néha picit nekem is összecsomósítja a szempilláim végét, de egy picit megfésülöm őket és máris gyönyörűek. :D

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2015. május 16.

Azért vettem meg, mert elfogyott a régi, Essence anti-spot alapozóm, és gondoltam, kipróbálok egy újat, drágábbat. Na nem jött be annyira, valószínűleg hozzá volt szokva a bőröm a pattanástalanító hatáshoz, ugyanis ettől elkezdtek rajtam kijönni és ezt nem kedveltem benne. A színe jól megy a bőrömhöz, a púderével elég tartós, alkalmi alapozónak használom, egyszer-egyszer nem okoz gondot.

Essence Pure Skin Anti-Spot Mousse Make Up

Essence Pure Skin Anti-Spot Mousse Make Up
2015. május 16.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó, egyáltalán nem lett narancssárga az arcomon, és elég szépen fedett. Nem túlzottan tartós, ezért csak 4 csillag, de árához képest nagyon megéri.

Tévedtem: akkora csodát művelt a bőrömmel, hogy eltörpül mellette az, hogy kevésbé tartós. 5 csillag.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2015. május 16.

Zsíros, sötét és narancssárga nekem a világos is. Abszolút semmit nem tudtam vele kezdeni, pattanásaim lettek tőle, éreztem ahogy eltömíti a pórusaimat, kellemetlen volt.

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2015. május 16.

2 árnyalatban is megvolt, egyiket sem tudtam használni a hihetetlen gagyi csomagolás miatt. Hol lejött a teteje a táskámban és mindent összekent és széttrancsírozódott, hol egyszerűen kitekeredett és belenyomta magát a kupakba. Kár pedig, szép színek voltak. :(

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2015. május 14.

Nekem nem jött be, mikor alap-, és fedőlakkal felkentem két rétegben, két nap után elkezdett lepattogni. Felkentem a lábujj körmeimre de egy hét múlva alig volt rajta. Más, olcsóbb lakkokkal és egy fényes fedőlakkal is produkálok ilyen eredményt, ha nem jobbat. A szép színválaszték viszont plusz pont.

Lirene Hyalurosoft Hydra-Comfort Arckrém

Lirene Hyalurosoft Hydra-Comfort Arckrém
2015. május 10.

Nagyon szeretem, nem zsíros, nem nehéz, kellemes viselni és jól hidratál. Az illata pedig finom.