Jelizz

19885 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

19885 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Men Coffee Burst Tusfürdő

Fa Men Coffee Burst Tusfürdő
2022. június 20.

A paromnak vettem. Imadom a kave illatot. Ez a tusfurdo pedig olyan fas-kaves amolyan "mely illat,, tetszett.

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2022. június 20.

Jo az illata nem tudom hogyan de barack joghurt illata van :D hamar beszivodik ,viszont gyengen hidratal.

Ziaja Olíva Micellás Lemosó

Ziaja Olíva Micellás Lemosó
2022. június 20.

Nincs semmi illata . A mini verziojat vettem meg. Nem erzem h frissitene vagy hogy jobban hidratalna . Sminklemosasra hasznalom, picit csip a szememkorul ,de valamennyit segit. Ennyi.

Schwarzkopf Gliss Liquid Silk Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Liquid Silk Hajbalzsam
2022. június 17.

Jo az illata es picit puha lessz a hajam de kb ennyi... jobbra szamitottam. Megint vissza valtok az Elseve balzsamokra .

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2022. június 5.

Olyan olajkremnek mondanam ,erdekes. Jo az illata, sokaig eleg pedug kicsi. Szebbek a hajvegeim,nem csodaszer. De bejon. :)

Fa Go Happy Tusfürdő

Fa Go Happy Tusfürdő
2022. június 5.

Olyan mangos citrusos (narancs talan?) Illata van. Elegge hig geles allaga van . Jo az illata de nem nagy szam ,a masik fa tusfurdok jobbak.

Nivea Q10 + Vitamin C Firming Body Lotion

Nivea Q10 + Vitamin C Firming Body Lotion
2022. június 5.

Kellemes az illata enyhe narancsos. Hamar be szivodik viszont kicsit ragados leszek tole. Talan egy nagyon kicsit feszesitett mikor hasznaltam. Nem vennem ujra ,nem hidratalt elegge es nem feszesitett kelloen.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2022. május 9.

A legjobb hajfestek amig eddig hasznaltam! Konnyen hasznalhato ,sok van bene es szep a vegeredmeny. A sotetbarna hajamat meg vilagositotta is. Es vegre hajfestes utan puha es szep lett a hajam. A hozzavalo kis hajpakolas pedig szuper. Csak ilyet veszek ezentul. Remelem lesz majd meg tobb arnyalat belole. 🙂❤

Rexona Fruit Spin Deo Spray

Rexona Fruit Spin Deo Spray
2022. május 9.

Kellemes az illata nem irrital nem csip. Nem maradok ugyan szaraz ,de jol teljesit. Olyan mint a tobbi Rexona vagy mint egy Dove spray.

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk
2022. május 9.

Szepek lettek tole a kormeim. 2 retegben ad egy kis nude (rozsaszines sargas) szint. Neha furcsanak latom, ettol fuggetlenul tetszik.