Jelizz

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Colgate Max White One Szájvíz

Colgate Max White One Szájvíz
2020. augusztus 12.

Nem feherit semmit es eleg eros az ize, de ettol fuggetlenul mint sima szajviz jo .

Schwarzkopf Gliss Kur Elixir Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur Elixir Hajolaj
2020. augusztus 12.

Jo az illata es puha lessz tole a hajam de igy kb ennyi, atlag hajolaj. Nem ad semmi pluszt, masnap ugyan olyan szaraz a hajam.szerintem ugyan az mint a Schauma hajolaja.

Dalan Mediterranean Olive Oil Folyékony Szappan

Dalan Mediterranean Olive Oil Folyékony Szappan
2020. augusztus 12.

Eleg ferfias sajnos az illata , jol tisztit de szarit.

Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir Tápláló és Hidratáló Hatású Arckrém

Bielenda Manuka Honey Nutri Elixir Tápláló és Hidratáló Hatású Arckrém
2020. augusztus 5.

Nagyon jo az illata es szep maga a kivitelezes. Gazdag tomor krem, hamar beszivodik es puha lesz tole a borom, de semmi tobb. Nem adja azt az erzest hogy hidratalt szep a borom, es a hidratalasa se tokeletes. Eleg jo osszetevoi vannak amik remelem jo hatasssal lesznek a szaraz arcboromre. De nem ertem miert kell alkoholt es parfumot hasznalni?

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctisztító Kendő

Nivea Aqua Effect Frissítő Arctisztító Kendő
2020. augusztus 4.

En egy kis mini utazo kiszerelest vettem meg. Kelloen nedves , jo arctisztitashoz es a sminket is leszedi. Semmilyen hidratalast nem erzek sem frissitest. Nem vagyok oda az arctisztitokendokert, inkabb popsitorlot hasznalok ugyan olyan jo es penztarca barat (szerintem).

Palmolive Pure & Delight Pomegranate Folyékony Szappan

Palmolive Pure & Delight Pomegranate Folyékony Szappan
2020. augusztus 4.

Jo illata van ,tipikust szappan. Megszokott Palmolive minoseg.

Fa Pure Paradise Kaktuszfüge & Bambusz Tusfürdő

Fa Pure Paradise Kaktuszfüge & Bambusz Tusfürdő
2020. augusztus 4.

Nekem ennek az illata volt a legszimpatikusabb a 3 illat kozul, nem kedvelem a gyumolcs illatu tusfurdoket de akcios volt. Ez a tusfurdo maga a nyar! Nagyon tetszik a csomagolasa, jol habzik es ez a kaktuszfuge illat mennyei, tipikus nyar. Nem szarit, nem hidratl, de megkapja a maximalis pontot.

Ziaja Jeju Fehér Tusfürdő Mangóval Kókusszal és Papayával

Ziaja Jeju Fehér Tusfürdő Mangóval Kókusszal és Papayával
2020. július 31.

Nem tudtam ellenallni ennek a CUKI dizajnak ( egy kistaskaba egy kiskutya ) :D Olyan edeskes gyumolcsos ragogumi illata van. Nem erzem hogy szebb vagy hogy tisztabb lett tole a borom. Szarit. Tipikus tini tusfurdo,egynek elmegy.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2020. július 28.

Picit eros az ize de olyan basic mentolos iz. Jol habzik, jol tisztit es ved is! Minimalisan feherit , de ettol fuggetlenul nem hiaba reklamozzak. Marad az Elmex a kedvencem, de azert ezt is ujra fogom venni.

Garnier Skinactive Hydrate+Refresh Aloe Extract Moisturizer

Garnier Skinactive Hydrate+Refresh Aloe Extract Moisturizer
2020. július 28.

Megint nem neztem meg a bortipust es ugy vettem meg (kulfoldon) nekem tegelyes kivitelezesu van meg. Konnyu krem , nagyon jo az illata hamar beszivodik. Puha leszz tole az arcom. Nem hidratal erosen , ugye a szaraz boromnek tobb kell. Errol nem a krem tehet, ettol fuggetlenul igy nyaron jo valasztas.