Jemima

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2020. május 12.

A jelenlegi kedvenc spirálom! Nagyon szépen hosszabbit, csomósodás nélkül. Nekem nem pereg egyáltalán!

Maybelline Master Precise Curvitude Liner

Maybelline Master Precise Curvitude Liner
2018. május 13.

Zseniális tus, kedvenc :) Igaz hogy többször át kell húzni a vonalat, mert elsőre halvány, de utána lerobbanthatatlan, nem kenődik az olajos szemhéjamon sem, alapozás nélkül se.Nagyon jó a formája, nekem sokkal egyszerűbb vele dolgozni mint a hagyományos egyenes termékekkel.

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál

Essence Super Curl Volume Eye-Opening Szempillaspirál
2018. május 13.

Ez egy fantasztikus spirál, több ezer forintos max factorokat megszégyenítően szép dús és hosszú pillákat csinál és tartós is.
Szeretem :) Kiváló ár/érték arány

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2018. május 13.

Nekem nagyon megpuhítja a nagyon száraz hosszú hajam, szeretem :) Nem kell gyakrabban hajat mosnom vele mint más samponokkal, szüval szerintem nem zsírosít :)

AOK Pure Balance Arctisztítótonik

AOK Pure Balance Arctisztítótonik
2018. május 13.

Borzalmas ez a termék, nagyon rosszat tett a bőrömmel, eltömítette a pórusokat, kemény "göbök" keletkeztek általa. :(
Nem is tonik igazán, mert csak ragacsos érzetet ad, nem tonizál egyáltalán. Kár, pedig tényleg praktikus a csomagolása

Nina Ricci Rose Extase

Nina Ricci Rose Extase
2018. január 21.

Nagyon kellemes rózsaillat, kifújás után közvetlenül nagyon tömény, de aztán sokáig nagyon kellemes, különleges illatot ad. :)

L'Occitane Pivoine Flora Tusfürdő

L'Occitane Pivoine Flora Tusfürdő
2018. január 21.

Nagyon finom, különleges illatú tusdürdő, nem szárítja a bőrt, egyetlen hátránya az ára :)

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon
2018. január 21.

Száraz hajra nekem bevált. Puha és fényes lesz tőle a hajam, igaz hajpakolást is használok.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
2018. január 21.

Nagyon jól és tartósan hidratál, enyhe zsíros érzet felkenéskor de utána szépen beszívódik. Nekem elegendő éjszakára használni, így igaznak bizonyul a 24 órás hidratálás ígérete.