jena

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. január 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával
2012. január 29.

Először nekem sem dezodorált, ahogy elvártam volna, de itt olvastam tőletek, hogy fel lehet turbózni. Lepattintottam a golyót tartalmazó műanyag sapkát, és tettem bele orvosi zsálya, ciprus, és citrom illóolajokat, valamint szódabikarbónát. A sűrűségén pedig aloa vera géllel lágyítottam. Így már tökéletes. Ha valaki ezeket hajlandó maga belepepecskedni, annak mindenképpen ajánlom.

dr. Organic Manuka Honey Sampon

dr. Organic Manuka Honey Sampon
2012. január 21.

Nagyon imádom. Több féle sampont használok, ha szükségét érzem, ezt veszem elő, mivel drága, és spórolok vele. Nehezményezem, hogy a méz az utolós előtti helyet szerezte meg, pont a (szeintem) fölösleges illatanyag előtt. Ezt is, mint mindegyik samponomat vízzel hígítom, így egyszeri mosás elegendő.

dr. Organic Manuka Honey Conditioner

dr. Organic Manuka Honey Conditioner
2012. január 21.

A balzsammal meg vagyok elégedve, de ugyanilyen hatást nagyságrendekkel olcsóbb termékekkel is elértem már. Nekem viszont nem vészesen száraz a hajam, így elég egy fél diónyi mennyiség is. Párhuzamban használom a többi természetes termékkel, ha elfogy, nem tudom hogy veszek-e újab flakonnal. Akinek csak enyhe ápolásra van szüksége, annak mindenképpen ajánlom. Az ára miatt -1 pont.

dr. Organic Manuka Honey Ajakbalzsam

dr. Organic Manuka Honey Ajakbalzsam
2012. január 21.

Folyamatosan használom, és én kedvelem a mézes illatot. Nem is értem minek bele plusz illatanyag. Tökéletesen hidratál, bár folyamatosan utána kell kenegetni a nap folyamán, de ez a többi szájkencére is igaz. A plusz illatanyag miatt -1 pont.

dr. Organic Bioaktív Gránátalma Fogkrém

dr. Organic Bioaktív Gránátalma Fogkrém
2012. január 21.

A sokadik tubussal használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon (Régi verzió)

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon (Régi verzió)
2012. január 21.

Borzalmasan szárította a hajamat, viszketett tőle a fejbőröm. Sajnálom a kidobott pénzt rá.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2012. január 21.

Én sajna nem vagyok annyira megelégedve vele, Húzódik tőle a bőröm, hiába krémezek alá. A fedése, állaga jó, de nap végére alig várom, hogy leszedhessem, szinte fellélegzik utána a bőröm. Az árához viszonyítva tökéleteset várnék tőle.

Alverde Szemöldökceruza (régi)

Alverde Szemöldökceruza (régi)
2012. január 21.

A világos barna színűt vettem meg, így nem látszik, hogy ceruzázva van a szemöldököm. Inkább a hiányosságokat pótolom vele, ezzel természetes hatást lehet elérni. Az állaga tökéletes, a keféje egyenesen szuper. Én a végén nagyon vékonyan egy halvány barna szemhéjpúderrel teszem tartósabbá, így egész nap nem kenődik el, nem jön le.

Alverde Mineral Make-Up Alapozó

Alverde Mineral Make-Up Alapozó
2012. január 21.

Ez az első alapozóm, amitől végre nem húzódik a bőröm, és nincs maszkhatása és valóban alapoz, ahogy a neve is mutatja. Nagyon minimálisat használok, és este könnyű arctejjel leszedni.