Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2020. április 7.

Régóta szerettem volna egy ilyet, de sokalltam az árát, végül akciósan, 800 Ft-ért hozzájutottam, ennél többet nem is ér, sőt... Csalódott vagyok. Az illata a 100 Ft-os ajakbalzsamokéra emlékeztet, büdös, nagyon mű eper szag. Vagy 2-3 percig kell vele kenegetni a számat mire megfelelő mennyiséget felvisz és az sem marad fent sokáig. Kb közepesen hidratáló hatása van, nem olyan jó, de nem is vészes.

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő
2020. április 7.

Olyan finom, gyümölcsös illata van, hogy legszívesebben beleharapnék. :D Kevés is elég belőle, jól habzik, az állaga jó, krémes-pudingos, nem szárít. Fürdés után elég sokáig érzem a bőrömön az illatát.

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal
2020. április 7.

Finom, nyugtató hatású illata van, nagyon szeretem. Kevés is elég belőle, mert jól habzik. Fürdés után kicsit még érezni a bőrömön, sajnos nem olyan sokáig, viszont a fürdőben nagyon jó illat marad utána 1-2 órán keresztül. Az én bőrömet nem szárítja. Nekem bejött, biztosan veszek még belőle.

Balea Tusfürdő Málna és Rózsa

Balea Tusfürdő Málna és Rózsa
2020. január 27.

A csomagolása miatt szagoltam meg. Már a boltban sem tetszett igazán, nem is tudom miért vettem meg. A színe nagyon szép rózsaszín, az állaga jó, de az illatával nem voltam kibékülve, nem is sikerült megszeretnem többszöri használatra sem, kidobtam. Elég jól habzik, fürdés után kicsit még érezni az illatát. Ár-érték arányban jó.

Cien Tusfürdő Limeolajjal

Cien Tusfürdő Limeolajjal
2020. január 27.

Nagyon finom, frissítő illata van. A mentolt kevésbé érezni ki, aminek örülök is. Sokáig elég, nagyon jól habzik, habfürdőnek is használható. Fürdés után gyorsan elillan az illata. Ár-érték arányban tökéletes.

Cien Tusfürdő Orangeolajjal

Cien Tusfürdő Orangeolajjal
2020. január 27.

Nagyon finom narancsos illata van, sokáig elég, mert nagyon habzik. Van, hogy habfürdőnek is használom. Fürdés után sajnos nem sokáig marad meg az illata. Ár-érték arányban tökéletes.

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál

Rdel Young Maxi Definition Szempillaspirál
2019. július 18.

Ez egy nagyon jó szempillaspirál lenne, de 10-ből 8-szor annyi festéket vesz fel, hogy használhatatlan. Azt hittem velem van a baj, de látom sokaknál probléma. Zsepivel szoktam letörölni róla a felesleget, sajnos máshogy nem működik, viszont akkor nagyon szép, hosszú pillákat lehet vele varázsolni. Nem maszatolódik, nem kenődik. Nem lesz hosszú életű, ha folyton le kell törölnöm róla a felesleget, gyorsan el fog fogyni, emiatt nem veszem újra.

Avon Cherish Parfümpermet

Avon Cherish Parfümpermet
2019. március 26.

Nagyon finom, púderes illata van, már messziről érezni, de nem tolakodó. A környezetemben sokan kérdezik, hogy mivel fújtam be magam, mikor ez van rajtam, mert olyan jó az illata. :D Ahhoz képest, hogy ez csak a felvizezett változata a parfümnek nagyon tartós. Ennyi pénzért megéri. Én biztos újraveszem, de lehet, hogy beruházok a rendes parfüm változatára is.

Essence Out of Space Stories Körömlakk

Essence Out of Space Stories Körömlakk
2019. március 26.

A Rossmannban találkoztam vele az akciós cuccoknál 350 Ft-ért, és egyből beleszerettem. A 01-es árnyalat van meg, de tervezem beszerezni a többit is. Nagyon szép színe van, imádom, ahogy csillog. Gyorsan szárad, viszont nem olyan tartós, 1-2 napot bír ki maximum.

Himalája Sós Kecsketejszappan Parfümmel

Himalája Sós Kecsketejszappan Parfümmel
2018. december 9.

Zsíros, pattanásos bőrömön semmi hatását nem tapasztaltam. Alig habzik, nem szeretem. Az illata nem rossz, mint egy átlagos kecsketejes szappané.