Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express

Garnier Fructis Miraculous Oil Brushing Express
2016. július 28.

Azért vettem meg, mert sokat vasalom a hajamat, de nem bántam meg. Az egyik legjobb hajolaj, amit használtam. Könnyen kifésülhetővé teszi a száraz hajvégeket, szép fényes lesz tőle a hajam, az illata fantasztikus, még 2 nap után is érezni. Sokáig elég, mert nem kell belőle sok.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. július 28.

Nekem egyáltalán nem jött be. Semmit nem csinált a hajammal, még csak könnyebben kifésülhetővé sem tette, sokakkal ellentétben nekem az illata se tetszik, ráadásul egy csomót kell belőle használni, gyorsan fogy. Ennyi pénzért drága is, 2000 Ft-ért már kapok 150 ml-eset, ami használható is.

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal
2016. július 16.

Annyira jó illata van, hogy az hihetetlen. *.* Szerelem volt első szaglásra. :D Imádom, mert jól habzik és tartós is, fürdés után még nagyon sokáig érzem az illatát magamon.

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2016. július 11.

Isteni illata van, jól habzik, kevés is elég belőle, viszont nem tartós. Fürdés után pár perccel már nem is érzem az illatát a bőrömön, akkor sem, ha sokat viszek fel belőle, ráadásul akkor még kellemetlen, erős szaga is lesz.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2016. július 11.

Egy cikket láttam erről a krémről egy közösségi oldalon, valaki kommentelte, hogy annyira szárít, hogy leszedte a bőrét is. Nagyon örültem, hogy rátaláltam, mert pont ilyet kerestem az én extrém zsíros bőrömre és a pattanásaimra. 1-2 hét alatt többet használt, mint a bőrgyógyász drágábbnál drágább krémjei és géljei meg hámlasztói. Nekem abszolút 5 csillagos, mindig újra veszem, ha elfogy. A pattanásokat szépen szárítja, viszont a zsírosodást csak 1-2 órára aakadályozza meg nálam.

Oriflame Optimals Oxygen Boost Mattító Arcápoló Kendő

Oriflame Optimals Oxygen Boost Mattító Arcápoló Kendő
2016. június 23.

Akciósan jutottam hozzá 1000 Ft-ért, de sokallom még ezt az árat is, annak ellenére, hogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Lehetne benne több db is.

Essence All About Matt! Oil Control Paper

Essence All About Matt! Oil Control Paper
2016. június 23.

Remekül teszi a dolgát,azonnal felszívja a felesleges faggyút, de mivel nálam gyorsan fogy, mert nagyon zsíros a bőröm, ennyi pénzt sajnálok érte. Csak azért vettem, mert nem találtam olcsóbbat.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2016. június 12.

Amikor először megszagoltam már akkor beleszerettem. Nagyon jó illata van, jól habzik, viszont amikor felkenem mintha lenne valami kis utószaga. Emiatt csak 4 csillag.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2016. május 8.

Pattanásokra ajánlották, semmit nem használt, nem is szárított. Pénzkidobás ráadásul iszonyat büdös is.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2016. május 8.

Semmit nem ér, egyáltalán nem mattít. Bánom, hogy megvettem, pénzkidobás.