Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalája Sós Kecsketejszappan Parfümmel

Himalája Sós Kecsketejszappan Parfümmel
2018. december 9.

Zsíros, pattanásos bőrömön semmi hatását nem tapasztaltam. Alig habzik, nem szeretem. Az illata nem rossz, mint egy átlagos kecsketejes szappané.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2018. december 9.

Fantasztikus illata van, nagyon imádom, viszont nem értek egyet a sok véleménnyel,hogy mennyire tartós. Nálam 1-2 órán belül sajnos elillan, emiatt gyorsan fogy, nem gazdaságos, egy hónap alatt felét elhasználtam. Nem veszem újra a tartóssága miatt.

Isana Young Flamingo Star Kézkrém

Isana Young Flamingo Star Kézkrém
2018. december 9.

A csomagolása miatt szagoltam meg, azonnal bele is szerettem. Isteni, édes illata van, nem lehet betelni vele, nem tudnám mihez hasonlítani. Ahogy sejtettem is, hidratálni kicsit sem hidratál, de nem is ez miatt vettem.

Avon Care Kéz-Köröm és Körömágybőr Ápoló Argánolajjal, Glicerinnel és E-Vitaminnal

2018. augusztus 11.

Botrányosan büdös, semmitérő. Nem hidratál, alig szívódik be, kicsit ragad. Nálam nagyon gyorsan a kukában végezte.

Avon Foot Works Hidratáló Lábkrém Vaníliával és Barnacukorral

Avon Foot Works Hidratáló Lábkrém Vaníliával és Barnacukorral
2018. augusztus 11.

Az illata isteni, de ebben ki is merültek a pozitív tulajdonságai. A lábaimat kicsit sem hidratálja, puhítja, lassan szívódik fel. Csak az illata miatt 3 pont, amúgy haszontalan.

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2018. augusztus 11.

Az intenzív testápolót szoktam használni, de nem volt éppen a boltban, ezért ilyet vettem, gondoltam ez is jó lesz, hát nagyot tévedtem .
Alig hidratál, ragadós, az illata sem éppen kellemes. Sajnos kuka.

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk

Catrice Spectra Light Effect Körömlakk
2018. augusztus 11.

Mikor megláttam ezeket a lakkokat, egyből szerelmes lettem beléjük. :D
A 01-es van meg, valóban köze sincs a holohoz, de annyira gyönyörűen csillog napfényben, hogy gyorsan meg is bocsátottam. *.* :D
Nagyon tartós, alig lehet lemosni, vagy 10 percig sikálni kell körömlakk lemosóval, hogy lejöjjön. Nem pattog le egy fürdés után.
A 02-es változatra még biztos, hogy beruházok.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2018. augusztus 11.

Mikor a katalógusban szagoltam, nagyon megtetszett, de nem mertem megrendelni az 50 ml-es változatot, csak a minit, és milyen jól tettem!
Édeskés, kellemes illata van, de számomra van egy füstös utószaga, ami elrontja az egészet. Nem lett a kedvencem. Valóban hasonlít a Luck parfümre, ami számomra émelyítő, és a füstösség miatt az Imari Elixirre, amit szintén ki nem állhatok.

Avon Senses Magical Kingdom Krémtusfürdő

Avon Senses Magical Kingdom Krémtusfürdő
2018. augusztus 11.

Katalógusban szagolgatva olyan jónak tűnt, hogy egyből a nagyobb flakonnal rendeltem, de mikor kézhez kaptam egyáltalán nem az az illat fogadott, mint a katalógusban.
Tisztában vagyok vele, hogy nyilván nem lesz ugyanolyan, mint a papíron, de ez kicsit sem hasonlít.
A katalógusban egy erőteljes parfümös illata volt, úgy is volt reklámozva, de igazából meg alig van valamicske illata és az sem a legjobb.
Ahhoz képest, hogy krémtusfürdő, elég folyós. Sok kell belőle, alig habzik, fürdés után 2 perccel már nem is érezni az illatát.
Egynek elmegy, de nem lett a kedvencem, csalódott vagyok.

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő

Palmolive Gourmet SPA Strawberry Smoothie Tusfürdő
2018. augusztus 11.

Nagyon imádom. Fantasztikus illata van, krémes, epres, bele tudnék harapni. :D Olcsó, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik, és fürdés után még órákig érzem magamon az illatát. Nagy flakonnal vettem, biztos, hogy veszek még belőle. :D