Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2018. június 9.

Imádom, a kedvenc lemosóm. Nagyon könnyen, gyorsan le lehet mosni vele a körömlakkot, kevés is elég belőle és még az illata is jó. Ennyi pénzért ajándék.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2018. június 9.

Nem tudom, hogy megelőzésre jó-e, de a kialakult striákkal nem csinál semmit. Furcsa az állaga, nehezen szívódik fel. Egyetlen pozitívum, hogy jó az illata.

yes.pharma Aknesol Külsőleges Oldat

yes.pharma Aknesol Külsőleges Oldat
2018. május 22.

Ez még mindig nem a régi, köze sincs hozzá. Az illata valóban hasonlít a régire, de ezen kívül semmi. Olyan szinten kiszárította a bőrömet, hogy úgy nézek ki, mintha grízzel lenne behintve az arcom, a pattanásokkal pedig nem csinált egyáltalán semmit. A régi is szárított, de az legalább a pattanásokat is eltüntette.

Cien Tropical Summer Tusfürdő - Pineapple Paradise

Cien Tropical Summer Tusfürdő - Pineapple Paradise
2018. május 11.

Nagyon szeretem az illatát, igazi nyári, trópusi, ananászos csoda. Tökéletesen felfrissít egy meleg, fárasztó nap után, jól habzik, nem szárít, viszont fürdés után nem sokáig érezni az illatát. Ár-érték arányban megfelelő.

Isana No Problama! Krémtusfürdő

Isana No Problama! Krémtusfürdő
2018. május 6.

Imádom. ^^ A finom, édes illatát, a cuki csomagolását. Jól habzik, az illata annyira nem tartós, de ennyi pénzért szerintem nem is igazán elvárható. :D Nekem nem vaníliára, hanem inkább krémes mogyorós sütire hajaz. Tuti veszek még, ha lesz belőle.

Isana Gute Nacht Bad - Jó Éjszakát Habfürdő

Isana Gute Nacht Bad - Jó Éjszakát Habfürdő
2018. május 6.

Jó illata van, de sok kell belőle, és úgy is alig habzik, 1-2 perc után meg már nem is látszik. Nem jött be.

Avon Supershock Blackest Black Szempillaspirál

Avon Supershock Blackest Black Szempillaspirál
2018. január 9.

Már régóta érdekelt, hogy milyen, így mikor akciós volt megrendeltem. Eléggé sok festéket visz fel, így néha összeragasztja a pillákat, viszont ha sikerül vele normálisan megcsinálni, akkor nagyon szép, dús szempilla a végeredmény. Viszonylag könnyű vele dolgozni. Elképzelhető, hogy beszerzek még belőle.

Baba Dezodor Érzékeny Bőrre

Baba Dezodor Érzékeny Bőrre
2018. január 9.

Nagyon jó az illata, de egyáltalán nem tartós. Ülő munka mellett is maximum 4 óráig érezni a hatását. Egy 1 órás edzés végére csütörtököt mond. Nem ajánlanám nyárra senkinek, meg amúgy sem.

Baba Védelem és Gyengédség Izzadásgátló Roll-On

Baba Védelem és Gyengédség Izzadásgátló Roll-On
2018. január 9.

Imádom az illatát, de nagyon nem tartós, 4 órát max. ha kibír. Egy 1 órás edzés végére sem tart ki a hatása, nyárra nem ajánlanám.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2018. január 9.

Imádom az illatát, de nem vagyok megelégedve a tartósságával. Én irodai munkát végzek, de sokszor mire letelik a munkaidő már nem tart a hatása. Nyárra nem tudnám elképzelni.