Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Newcap Sampon Zsíros, Lelapuló Hajra

Newcap Sampon Zsíros, Lelapuló Hajra
2018. január 9.

Ez egy csoda. Évekig jártam bőrgyógyászhoz, hajgyógyászhoz, még a nőgyógyásznál is megfordultam számtalanszor, mert nagyon gyorsan zsírosodik a fejbőröm. Természetesen egyik se tudott rajtam segíteni, akármilyen sampont használtam másnapra zsíros és büdös lett a fejbőröm, aztán rátaláltam erre. Már az első mosásnál észrevettem a hatását. Lassabban zsírosodik a fejbőröm, nem büdösödik, a hajamat is dúsította. Negatívum benne, hogy mivel természetes anyagokból készült ezért nem habzik annyira, így kicsit több kell belőle, valamint mivel nekem csak a fejbőröm zsíros, a hajam száraz, ezért eléggé száll tőle a hajam, hajbalzsam és olaj ellenére is, de így is jár az 5 csillag.

Natur Tanya Arctisztító Fekete Szappan

Natur Tanya Arctisztító Fekete Szappan
2018. január 9.

Én reggel és este használom. Reggel csak gyorsan megmosom vele az arcomat, este pedig fent hagyom addig, amíg meg nem szárad, miután húzni kezdi a bőrömet lemosom. Féltem tőle, hogy büdös lesz a kecsketej miatt, de szinte nem is érezni rajta, csak akkor, ha sokáig hagyom magamon, akkor is elenyésző és nem szagos. Összességében nekem bejött, jól habzik, sokáig elég, jót tesz a zsíros bőrömnek. Nyilván a pattanások kialakulását nem előzi meg. Egyetlen negatívuma, hogy fekete foltot hagy maga után. :D

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2018. január 9.

Egy szó: imádom. ^^ Egyik ismerősömön éreztem meg, ahogy belépett az ajtón, és azonnal beleszerettem az illatba, még azon a héten vettem magamnak egy üveggel. :D Fantasztikus illata van, nagyon tartós, még fürdés után másnap is érezni. Nekem bejön az üvege is. A kedvenc parfümjeim közé tartozik, biztos veszek még belőle, ha kifogy.

Avon Imari Elixir EDT

Avon Imari Elixir EDT
2017. november 12.

Le volt akciózva a katalógusban, gondoltam megveszem, szedres-vaníliás-virágos, csak nem lehet rossz. Hát tévedtem. Nagyon büdös, füstös szaga van. Gyorsan túl is adtam rajta.

Avon Ultra Sexy Pink Kölnipermet

Avon Ultra Sexy Pink Kölnipermet
2017. november 12.

Nekem csalódás volt, jobbra számítottam. Kifújva szerintem kicsit ribizlis, fura utószaga van, egyáltalán nem nevezném édesnek. Nem tartós, 1-2 óra múlva már nem érezni az illatát. Nálam csak porosodik a polcon.

Avon Senses Mystique Krémtusfürdő

Avon Senses Mystique Krémtusfürdő
2017. november 12.

Ilyen volt a legelső Avonos tusfürdőm. Tetszik az illata, de néha kicsit sok, az elején elég erős, felhabosítva már kellemes . Pozitívum, hogy fürdés után még sokáig érzem az illatát magamon.

Avon Senses Sunny California Glow Tusfürdő

Avon Senses Sunny California Glow Tusfürdő
2017. november 12.

Imádok mindent, ami grépfrútos, ezért muszáj volt beszereznem. Nagyon jó illata van, jól habzik, fürdés után viszonylag még sokáig érezni az illatát. Nekem a színe is bejött, olyan, mint a folyékony sajt. :D

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. október 8.

A katalógusban szagolgatva annyira megtetszett, hogy szagolgattam folyamatosan és úgy voltam vele, hogy ez nekem azonnal kell. Megrendeltem, aztán valahogy olyan émelyítő, gyomorforgató illata volt, hogy azonnal kiábrándultam belőle és elajándékoztam.

Essence Forbidden Volume False Lash Szempillaspirál Fedőréteg

Essence Forbidden Volume False Lash Szempillaspirál Fedőréteg
2017. október 8.

Tegnap jutottam hozzá akciósan 330 Ft-ért és meg kell mondjam, imádom! Gyönyörű szempillákat varázsol, könnyű vele dolgozni, nem visz fel sok festéket, nem tapasztja össze a szálakat. Meseszép, hosszú, dús szempilláim lesznek tőle, olyanok, akár a szépen felrakott műszempillák. Nem számítottam rá, hogy ennyire meg leszek vele elégedve, remélem tudok még venni valahol.

Avon Almás Sütemény Habfürdő

Avon Almás Sütemény Habfürdő
2017. szeptember 15.

Az e havi katalógusban láttam először, kíváncsi voltam milyen illata lehet, és nem csalódtam, valami isteni, nem lehet betelni vele. :D Jól habzik, nem szárít, fürdés után még nagyon sokáig érezni az illatát a fürdőben. Én biztosan újraveszem majd, ha lesz még a katalógusban, csak azt sajnálom, hogy nincs belőle literes.