Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő

Avon Sensual Dream Étcsokis-Kókuszos Krémtusfürdő
2017. szeptember 15.

Én imádom. ^^ Szerintem semmi baj nincs az állagával. Nagyon finom illata van, jól habzik és fürdés után is viszonylag sokáig érezni magamon az illatát.

Avon Naturals Szantálfa és Vanília Tusfürdő

Avon Naturals Szantálfa és Vanília Tusfürdő
2017. augusztus 26.

Én nagyon imádom az illatát, mondjuk szerintem a vanília nem érződik ki belőle, de akkor is isteni, nem győzök betelni vele. Fürdés után is elég sokáig lehet érezni az illatát, ennek külön örülök. Nem kell belőle sok, mert jól habzik, nekem a színe is nagyon tetszik, kis csillogós.

Avon Eper és Fehér Csoki Tusfürdő

Avon Eper és Fehér Csoki Tusfürdő
2017. augusztus 26.

Imádom. Nagyon szép színe van, már a dobozon keresztül is, de mikor kinyomom még szebb lesz, csillog, az illata pedig fantasztikus. Jól habzik, ezért viszonylag gazdaságos is. Kár, hogy az illatát nem sokáig érezni fürdés után.

Avon Foot Works Hűsítő Lábspray Kókuszkivonattal

Avon Foot Works Hűsítő Lábspray Kókuszkivonattal
2017. augusztus 11.

Nyárra vettem, hogy kicsit felfrissüljön tőle a lábam. Egész kellemes kis cucc, szerintem jó illata van, jól hűsít. Elképzelhető, hogy beruházok másik illatokra is.

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testápoló

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testápoló
2017. augusztus 11.

Jó illata van, de ebben sem lehet kivenni a mentát, aminek örülök, viszont szerintem grépfrút illata sincs. Gyorsan beszívódik, de nem igazán hidratál. (Mondjuk az Avonos testápolók nem a hidratálásukról híresek.) Mindezek ellenére kellemes kis testápoló. Csak akkor használom, ha megyek valahova és azt akarom, hogy jó illatom legyen. :D

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Tusfürdő

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Tusfürdő
2017. augusztus 11.

Jó illata van, de sajnos nem elég intenzív, fürdés után 2 perc múlva már nem is érezni. Viszonylag jól habzik. Szerencsére a menta illat ebben sem érződik.

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testpermet

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testpermet
2017. augusztus 11.

Imádok mindent, ami grépfrútos, ezért muszáj volt beszereznem szettben. Nagyon jó illata van, szerencsére a mentát egyáltalán nem érezni benne. Viszont egy baj van vele, ami általában a többi testpermettel is, 5 percnél tovább nem érezni az illatát. Általában csak strandolás után használom, vagy ha nagyon melegem van befújom vele magam, hogy kicsit felfrissüljek. Erre tökéletesen megfelel.

Naturland 99,9 Kézfertőtlenítő Gél

Naturland 99,9 Kézfertőtlenítő Gél
2017. július 22.

Fura réteget képez a bőrömön, sokáig ragadnak a kezeim használat után, eléggé szárít és nagyon folyós. Csak végszükség esetén alkalmazom.

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk
2017. július 17.

Nekem Icon árnyalatban van meg. Kicsit sem vagyok megelégedve vele. A fedése nem jó, két rétegben is csíkos, pedig nem is egy világos árnyalatról beszélünk. Nem tartós, fürdés után fele lejön. Többet ilyet nem veszek, nem ajánlom senkinek. Egyik ismerősömnek a sárga árnyalat van meg, annak nem emlékszem a nevére, az is botrányosan csíkos.

Avon Femme Exclusive

Avon Femme Exclusive
2017. július 17.

Én nagyon imádom. A katalógusban szagoltam, és teljesen beleszerettem, azonnal rendeltem is egyet. Nagyon szeretem az illatát, nem tudnám mihez hasonlítani. Nagyon tartós, még fürdés után is érzem magamon. Nem tudok betelni vele. Kicsit tényleg más az illata üvegben, mint a katalógusban, de szerintem ez minden parfümmel így van. Én biztosan újra veszem.