Jenniii92

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2017. július 2.

Nagyon szép a színválaszték. Nekem a türkiz árnyalatban van meg. Akciósan jutottam hozzá 550 Ft-ért, ennél többet nem is ér. Valóban gyorsan szárad, de fürdés után már pattogzik le és a fedésével sem vagyok megelégedve. Elképzelhető, hogy majd akciósan veszek még 1-2 darabot a sötétebb árnyalatok közül.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2017. június 24.

Én a samponjával együtt használtam és durván száraz lett tőle a hajam. Kipróbáltam másik samponnal is, de azzal sem lett jobb, pár használat után meg is szabadultam tőle. Egyetlen pozitívum benne az illata meg az ára.

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos KJMN Keratin Hajsampon Keratinnal és Tejproteinnel
2017. június 24.

Nekem egyáltalán nem jött be. A fejbőrömet zsírosítja, a hajvégeimet kiszárítja, amit aztán hajbalzsammal és olajjal is alig tudok kifésülni. A fejbőröm se éppen kellemes illatú tőle.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2017. június 19.

Csípi a szemem, homályosan látok tőle használat után. Ezzel mindent elmondtam, egyértelműen 1 csillag.

CanesFresh Sensitive Intim Mosakodó Gél

CanesFresh Sensitive Intim Mosakodó Gél
2017. június 6.

Update: Nekem fél évig elég volt egy flakon annak ellenére, hogy volt, hogy véletlen egy-egy alkalommal a dupláját nyomtam ki, mint kellett volna és volt, hogy naponta többször is használtam. Még mindig 5 csillagos.

A gyógyszertárban ajánlották, nekem nagyon bejött, megéri az árát. Előtte akármit használtam vagy viszkettem, vagy folyásom lett tőle. Ezzel nincsenek ilyen problémáim, nem irritál, kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik és az illata is jó.

Isana Cremedusche Aprikosenmilch

Isana Cremedusche Aprikosenmilch
2017. június 6.

Nekem nagyon bejött. Imádom a barackos, krémes illatát, legszívesebben beleharapnék. :D Jól habzik, jó az állaga. Annak ellenére, hogy nem valami tartós és egyszer mikor akartam kinyomni leesett az egész teteje és egy csomó kifolyt, nekem újra vevős lesz.

Isana Joyful Dusche & Creme Tusfürdő

Isana Joyful Dusche & Creme Tusfürdő
2017. június 6.

Mostanában nagyon megszerettem a kék áfonyát, mint ételt ezért muszáj volt kipróbálnom ezt a tusfürdőt. :D Nem csalódtam benne, nagyon jó illata van, de sajnos nem valami tartós. Tetszik a színe, nagyon jól habzik, az állagával is meg vagyok elégedve. Isteni illat van tőle fürdés után a fürdőben. *.* Én biztos újraveszem majd.

Avon Secret Fantasy Wonderland Kölni

Avon Secret Fantasy Wonderland Kölni
2017. május 23.

Nagyon tetszik az illata és az üvege is. Amikor magamra fújom, először a gyümölcsök illatát érzem, aztán ahogy telik az idő, úgy előjön a tejszínes illat is. Sajnos annyira nem tartós.

Avon Far Away - Limited Edition

Avon Far Away - Limited Edition
2017. május 23.

Régen nagyon szerettem ezt az illatot, de ma már rosszul vagyok a szagától. Túl erős, émelyítő, ha 2-3 fújást fújsz magadra valami rettenetesen büdös és sajnos nagyon tartós.

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal
2017. május 23.

Nagyon szeretem, tényleg olyan illata van, mint a zselés szaloncukornak. Jól habzik, nem kell sok belőle, sokáig érezni az illatát.